Nákupní tip na černé kožené kabelky

 

#cernekozenekabelky #kozenekabelky #tip

 

Dnes jsme si pro vás připravili malou ukázku černých kožených kabelek z našeho e-shopu, které by se vám možná hodily do šatníku, respektive byste nimi rádi někoho potěšili.

#cernabarva #cerna

V každém případě je černá barva nejoblíbenější barvou, co se týče samotného oblečení, není to jen oblíbená barva při výběru kožených kabelek. Přestože tato barva je barvou smutku, velmi často se kombinuje, a to hlavně díky vlastnosti, kterou nese a to lehkost.

#kombinace

Při volbě oblečení v černé barvě to je jasné, protože zeštíhluje. Volba černé kožené kabelky je také velmi častá a oblíbená, proto se velmi jednoduše a snadno kombinuje, můžeme klidně tvrdit i to, že se hodí ke všemu. Určitě se v tomto nezmýlime.

#kozenakabelka

 

Ať se líbí, představíme vám naše horké favority.

1. Kožená kabelka MORENA

Tato kožená kabelka patří mezi naše žhavé novinky a je to jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších produktů na naší stránce. Svědčí to o její kvalitě a pohodlnosti, kterou si můžete díky ní vytvořit. Stačí si ji přehodit přes rameno a vykračovat si pohodlně po ulici.

Hodí se hlavně k sportovním outfitům, ale určitě nic nezkazíte pokud bude i jemně elegantní. Jelikož je větší, tak můžete umístit do ní všelijaké věci, dokonce i ten nákup. Samozřejmě nemůžete svou koženou kabelku přetěžovat. Není určena k těžké a velké věci. Tehdy by už svou funkci nesplňovala.

 

kožená kabelka morena

#kozenakabelkamorena

 

2. Kožená kabelka CARINA

Další absolutně horký hit na naší stránce. Je to díky její elegantnímu a luxusně vypadajícímu tvaru, který si oblíbí nejedná dáma. Najdete ji i ve verzi s ručně vyráběným koženým květem, který dodá vaší kabelce vícenásobný luxus a nadčasovost.

Hodí se hlavně k elegantním outfitům, který právě tato kožená kabelka podtrhne, ale určitě nic nezkazíte pokud do vašeho outfitu vnesete i prvky sportovního charakteru. V tomto případě bychom to ale nepřeháněli, protože by tato kožená kabelka ztratila svůj šmrnc a nadčasovost.

 

kožená kabelka carina

#kozenakabelkacarina

 

3. Kožená kabelka CASTELA

Tato kožená kabelka se nese v podobném duchu jako kožená kabelka Carina. Pokud tedy vlastníte tuto koženou kabelkua potřebovali byste ji však obměnit a rady nosíte nějaké ty elegantní outfity, tak je pro vás i tato kožená kabelka ta správná.

Můžete ji nosit na nějaké společenské akci, kdy potřebujete vzít spoustu věcí. Hodí se však do práce, kdy potřebujete vypadat dokonale. Je praktická na nošení, protože si ji můžete pověsit na rameno a tak pohodlně vykračovat po ulici. Také ji můžete nosit v ruce a je velmi lehká, takže vás zbytečně nezatěžuje.

kožená kabelka castela

 

#kozenakabelkacastela

 

4. Kožená kabelka LUANA


Je to velmi oblíbený kousek v sekci malých kožených kabelek. Dámy ji rády nosí k letním vzdušným šatům, ale také k šatům, které zvýrazní jejich postavu.

Luxus této kabelky zvýrazňuje prošívání do kostek a také kožené ramínko protkané zlatým kovem. Je to velmi oblíbený model hlavně proto, že vypadá dokonale při každem typu postavy. Také to není kousek, který patří jen čistě k elegantnímu outfitu. Naopak, je to kousek, který můžete volit i ke sportovním outfitům. Vyzkoušejte,určitě neprohloupíte.

 

kozena kabelka luana

#kozenakabelkaluana

 

5. Kožený batoh a kabelka ROBERTA


Pokud patříte k milovnicím batohů a nevíte se rozhodnout, zda vaši investici vložit do kožené kabelky nebo koženého batohu, tak je ideální pro vás sáhnout po této kožené kabelce a batohu v 1.

Je vhodná pro dámy, které inklinují k sportovnějším outfitům. Rády nosí kožené batohy. Myslíme si, že tento módní hit si zamilujete, protože můžete nosit verzi, jakou chcete a kdy chcete. Záleží už jen od vašeho outfitu a momentální potřeby či nálady.

 

kožená kabelka roberta a batoh

#kozenakabelkaabatohv1roberta

 

Milé dámy, doufáme, že se Vám výběr našich kožených kabelek v černé barvě opravdu líbí.
Vybrali jste si nějakou?
Líbí se vám tento výběr našich kožených kabelek?
Která černá kožená kabelka se vám chybí?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality