Na co se hlavně zaměřit při koupi kabelky

Na co se hlavně zaměřit při koupi kabelky

 

Bez čeho my ženy nemůžeme žít? No přece bez kabelky, ty jsou pro nás důležité. Kabelka je více než pouzdro na přenášení věcí, ale je hlavně pro nás důležitý doplněk a díky ní se cítíme pohodlněji. Kabelky jsou věci, které nosíme dennodenně a hlavně by měly být pro nás pohodlné, praktické a kvalitní. Jelikož kabelky nosíme stále, hlavně si třeba vybrat tu správnou. Pořadím Vám jak na to.

 

Ručky

Pokud půjdeme kupovat kabelku záleží hlavně na kvalitě a praktičnosti. Nejprve při výběru kabelky byste se měli dívat na rukojeti, které jsou různě jako například do ruky, na řemeny nebo jako crosbody. Výhodou těchto kabelek je, že jsou vhodné pro každou ženu. Pokud máme rádi kabelky na rameni, určitě třeba vidět na delší řemínek a zas pokud rádi nosíme kabelku jen do ruky stačí nám menší. V případě pokud se nevíte rozhodnout jak ji budete nosit, určitě bych volila kabelku, kterou budeme nosit i na ruce i a přes rameno a která mě regulovatelný řemínek díky kterému můžeme přizpůsobit kabelku své postavě.

Kožená luxusní kabelka, pravá kůže.

 

 

Velikost

Mnoho žen kabelku považuje za takzvanou kancelář, do které vejde vše od mobilu, klíčů, dokumentů a hlavně co nesmí chybět je kosmetika. Proto při výběru kabelek, které budete používat každý den třeba zvážit hlavně zda Vám stačí menší, nebo velká na různé věci. Malá kabelka má jednu nevýhodu, že do ní vejde jen malé množství potřebných věcí, ale když máme kabelku větší jsme jistější, že do ní vpraceme všechno, někdy i nepotřebné věci. Proto dámy hlavně vy musíte samy vědět, která kabelka Vám bude vyhovovat a co v ní budete nosit.

Na co se zaměřit při koupičrné  kabelky.Jak nakupovat kabelky ve výrazných barvách.

Barva

Každá žena má alespoň jednu univerzální kabelku, díky které sladí téměř všechny outfity. Ale samozřejmě nejste povinen patřit mezi konzervativců. Hlavně vy popřemýšlejte, co od kabelky očekáváte. Zkuste se prohrábnout v šatníku a zjistit, které barvy v něm převládají, či neutrální, nebo výrazné a podle toho se určitě budete umět zařídit. Pokud nevíte sami jak na to, poradím vám. V šatníku nejste povinen mít jen neutrální kabelky, klidně pokud máte tmavší neutrální barvy oblečení můžete zvolit i výraznou kabelku například jako je červená, bordó, žlutá, zelená, růžová. Určitě nezkazíte nic ani tmavomodrou, tmavozelenou, šedou tyto barvy můžeme nosit klidně ik neutrálním barvám, nebo výrazným.

Kvalitní kožená kabelka červená.Na co se zaměřit při koupi kožené kabelky do práce.

 

Kvalita

Kvalita kabelky je nejdůležitější! Hlavně při častém nošení kabelky byste měli volit kvalitnější materiál a to je pravá kůže. Možná Vám proběhlo hlavou, že tuto koženou kabelku si nemohu určitě dovolit protože je drahá. Ale zkuste se zamyslet. Pokud kupujete kabelky z laciné umělé kůže kolikrát do roka kupujete další, protože se Vám opotřebovaly, zošúchali rohy, popraskaly nitky a nedejbože Vám povolil řemínek. A teď dámy. Zkuste si to přepočítat a zjistíte, že skoro stejnou cenu utratíte za umělé eko kabelky, jako když si koupíte jednu pravou koženou, která Vám vydrží nejen rok, ale dlouhou dobu.

Kde koupit kvalitní koženou kabelku-emotys.cz

A ještě na závěr, pokud budete kupovat kabelku, určitě nezapomínejte dívat na její vnitřek, které je velmi důležité. Kabelka by měla mít hlavně jednu nebo dvě velké komory, plus dvě kapsy na dokumenty i mobil a určitě ještě jedna malá kapsa ze zipem, které může sloužit na klíče, nebo na důležité věci.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality