Móda blogerek

 

Blogerky, fashionistky nebo influencerky. V minulosti by nám byly tato slova velmi cizí, ale nyní nás pronásledují dennodenně na internetu a především sociálních sítích. Jde o dámy, které se věnují čistě jen módě, focení a recenzovaní či propagaci různých produktů. Každá z těchto dam má svůj specificky styl oblékání. U každé je znát, že tento jejich styl je jedinečný, oblíbený a pohodlný. Pro každou blogerku je důležité to, aby se jejich styl líbil, aby je sledovalo co nejvíce lidí a takto mohli svou kariéru rozvíjet nadále. Někdy nastane otázka, že kde na to berou peníze, na tyto hory oblečení. Hodně z blogerek starší věci popředí na různých bazarech a tak si opět může nakoupit nové a trendové věci. Často o sobě tvrdí, že jsou jako chameleoni a oblékají se tak, jakou mají momentálně náladu.

#bloger #influencer #fashioninsta

 

 1. Móda u @baruxx_sales_lover. Na blogerke Barbore je poznat, že módu zbožňuje. Miluje především barvy - výrazné barvy, které dokáže velmi dobře zkombinovat. Její fotky jsou živé, plné nálady a barev. Její outfit s koženou kabelkou z našeho e-shopu nehýří sice barvami, ale vzory. Je to i proto, že blogerka chce poukázat na výraznou koženou kabelku se zlatou obručí. Proto její outfit v tomto případě netvoří výrazné barvy. V tomto outfitu působí velmi jemně a žensky. Právě tato výrazná kabelka dodává celému zevnějšku styl, který Barbora nosi velmi často.

   

moda blogerek s koženými kabelkami

 

#kozenakabelka

 

 1. Móda u @plaitysim je zcela opačná. Blogerka Simona miluje především zemité barvy, tmavší a hlavně ať mají mnoho vzorů. Když nahlédneme na její profil na sociálních sítích, tak si můžeme všimnout její styl, který je zaměřen spíše na klasiku. Podobně jsou laděné fotky, které bychom mohli nazvat také jako chladné. Chce tím poukázat na osobitost jejím stylu a profilu. Je opravdu pěkné, že vše se nese v jednom duchu. Podobný outfit zvolila i ke naší kožené kabelce. Nevolila barvy, přesto, že barva kabelky je šedá. To však vůbec neubralo na tom, aby kabelka působila v celém outfitu nenápadně. Naopak, při takovém outfitu působí velmi luxusně. Také je celý outfit dokonale podtržený. Takový outfit volí mnohé ženy, protože černá barva je velmi oblíbená, hlavně kvůli tomu, že dokonale tvaruje postavu a také ubere nějaké to kilo navíc. Kožené kalhoty v kombinaci s bílými teniskami působí vždy moderně a luxusně, taktéž jsou velmi pohodlné na nošení. Celý outfit Simony působí velmi ležérní a pohodlně. Nemohu o něm tvrdit, že nudně. Je to proto, že všechny detaily jsou důkladně promyšlené od hlavy až po patu, od tenisek přes koženou kabelku až po náramky na ruce.
   

trendova kožená kabelka z emotysu

 

#styl #emotys

 

 

 1. Móda u @veronikatazlerova se nese v podobném duchu. Také její profil zahrnují fotky, ve kterých barvy oblečení jsou v tmavých a chladných tónech. Není to na škodu. Je znát, že blogerka Veronika mě ke módě velmi blízko, protože je někdy umění zkombinovat kousky, jaké má ona na sobě a přitom to vypadá velmi dobře. Rada ve svých outfitech klade důraz na kontrasty, ale také na to, aby celý outfit působil uceleně a jednotně. Je to vidět i na outfitech, ve kterých předvedla naši koženou kabelku.

  #kontrast

  Hned v prvním outfitu sáhla po tmavších barvách, ale nezapomněla na kontrast pomocí květované světlé sukně. Je vidět, že Veronika ví, jaké jsou nové trendy a jaké materiály se v současnosti nosí. I když by se nám mohl tento outfit zdát z počátku tmavý, protože i kožená kabelka je tmavé barvy, není to tak. Veronika chce poukázat hlavně na to, že ne vždy musí být kabelka v kontrastní barvě, podobně takovým způsobem, jak to ukazuje blogerka Simona. Zdůrazňuje hlavně jednotu a ucelenost celého outfitu.

   

štýl a kožená kabelka blogerky emotys

 

V podobném duchu se nese i druhý outfit, kde klade důraz hlavně na tmavé barvy. Pokud bych se však chtěla důkladněji podívat na kontrasty, tak v daném outfitu se kontrast určitě nachází a to díky její barvě vlasů. Právě proto volí Veronika tmavší barvy, protože je styl kontrastů při takové barvě vlasů vyzní nejlépe.

 

trendy s koženou kabelkou v lete

 

heart

 

 1. Módu u @karolinahavlik  bychom mohli nazvat i jako styl extravagantní dámy. Její profil zahrnuje outfity, které si ne každý může dovolit. Je to nejen kvůli postavě, ale i kvůli extravaganci, na kterou není každá z nás až tak odvážná. Je obdivuhodné jak to blogerka Karolína dokáže sladit. Její outfity nikdy nepůsobí rozházené, ale naopak velmi uceleně. Toto nedokáže kdokoliv a proto klobouk dolů. To, že dané kousky oblečení, které bychom si možná na první pohled řekli, že nezkombinovatelné, ví Karolína velmi snadno a hravě zkombinovat. Její fotky srší nejen barvami, ale klade do svých outfitů i kousky oblečení tmavších barev. Je styl je tímto svébytný a je pouze jí.


  To že se umí s kousky oblečení opravdu vyhrát dokazují její outfity s naší koženou kabelkou. Jak vidíte, tak na první fotce zkombinovala k béžové kožené kabelce luxusně působící a zároveň extravagantní kožešinový kabát, kde zdůraznila celý outfit žlutou baretu. Jednotlivé barvy spolu opravdu ladí a tak oversize kabátek působí opravdu cíleně. Možná by se nám na první pohled zdálo, že tento outfit působí staromódně, ale není to tak. Právě tento kompletní look je podle nejnovějších trendů a Karolína v něm vypadá dokonale.

 

horuce štyly blogerek s kozenymi kabelkami emotys

 

Ve druhém outfitu se zahrála na dokonalou dámu, která jde buď do práce nebo jen tak na nějaké setkání. Nesmrtelný trenčkot v jemné růžové barvě, který musí mít každá žena v šatníku, ladí ke kožené kabelce Laurika dokonale. Kontrast tvoří vzdušné oranžové šaty, kterými Karolína dokombinovala boty a rtěnku v podobné barvě.

 

štýly a moda blogerek s koženými kabelkami od emotys

 

Snaha každé jedné blogerky je obdivuhodná. Každá se chce prosadit, každá chce být nejlepší, každá vnáší do své práce to své. Klobouk dolů před ženami, které každý jeden den věnují módě, oblékání, samé sobě a dokáží to velmi vkusným způsobem zvěčnit na sociálních sítích.

 

#ceskeblogerky

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality