Mladé slečny. Jakým doplňkem ji potěšíte?

#mladedivky #mladeslecny

 

I když už dávno nepatřím do věku mladých slečen, tak se často setkávám v mém povolání učitelky s mladými dívkami a často se jejich ptám, jaké módní doplňky rády nosí, respektive, jaké módní doplňky jejich srdce vždy potěší.

#darek

Někdy je velmi těžké potěšit mladou duši, přesto, že my starší si myslíme, že toto se jim bude určitě líbit, protože se to líbí nám. Omyl! Přestože jsme všechny v jedné kategorii s názvem ženské pohlaví, naše touhy a potřeby jsou věkem odlišné. To, co se líbí dnes nám nemusí líbit i mladým kočkám.

#zenskepohlavi

Proto si myslím, že tento článek je velmi inspirativní pro maminky a staré babičky, které si lámou hlavu nad tím, jakým módních doplněk by jejich dceru či vnučku potěšil.

#pozadavky

Milé dámy, vycházíme s reálných požadavků mladých slečen, které jsou v období do 20 let. Doufáme, že vám tímto článkem pomůžeme.

 

mlade slecny

 

1. Kožená kabelka


Začneme jistě tím, co máme v našem sortimentu a co vám můžeme 100% doporučit. Jsou to kožené kabelky, které mladé slečny nosí každý den. Je to proto, že většina z nich chodí do školy nebo do práce a právě tyto dvě odvětví vyžadují přinést určité věci. Ty třeba nakonec i odnést a nato poslouží kabelka. Může se zdát, že mladé slečny nepotřebují kvalitní koženou kabelku.

#kvalita

Je to však omyl. Potěší se velmi nějaké kvalitní kožené kabelce a to proto, že nebude na ní vidět hned opotřebení a ony se tak mohou pyšnit její kvalitou a nemusí se stydět za ošoupané rohy po častém nošení. Proto investice do kožené kabelky pro mladou slečnu je vynikající nápad. Sáhněte hlavně po barvách a novinkách, protože mladé slečny si na to potrpí. Na naší stránce se vždy snažíme přinést největší módní hity, tak se nemusíte bát, že budete se svým výběrem někde pozadu.

 

kožená kabelka Emotys

#kozenakabelka

 

2. Hodinky

V tomto případě není o potřebu, aby mladé dámy věděli, jaký je čas. V jejich případě splňuje tento úkol mobil, bez kterého se nepohnou ani na krok. Hodiny splňují druhořadou činnost a to, že jde o doplněk nebo takzvaný image, který podtrhuje jejich outfit. Proto je třeba, aby hodinky byly stylové, aktuální a populární.

#hodinky

Některé slečny si žádají vysloveně značkové luxusní hodinky, o jiných nechtějí ani slyšet. V tomto případě je třeba zvážit, zda vaše mladá slečna preferuje nějakou značku ve svém šatníku a podle toho jí vybrat hodinky. V dnešní době má skoro každá módní značka i vlastní kolekci hodinek.

 

hodinky michael kors

#hodinky

3. Bižuterie

Do této kategorie bychom klidně mohli zařadit i hodinky. My však myslíme konkrétní bižuterii jako náušnice, řetízek a prsten. Samozřejmě, pokud jde o nějakou důležitou událost v životě mladé dámy, tak se v tomto případě hodí nějaká zlatý nebo stříbrný řetízek, prsten či náramek.

#kolekce

Avšak už mladá dáma něco takového pamětní vlastní, tak ji určitě potěší nějaká akutální kolekce bižuterie, přinejlepším celý set. Je to levnější záležitost, ale najdou se i kousky, které jsou luxusnější a tak i cenově výše. Bižuterie mají slečny velmi mnoho, protože v tomto věku je pro ně každý detail outfitu důležitý. Právě pomocí bižuterie podtrhnou každý jeden outfit a tak vyplyne to, že se s každým detailem vyhráli. Velmi populární jsou v současné době náramky, které se dají vyskládat. Tedy koupí se základní náramek, na který se postupně kupují nějaké ty korálky a přívěsky.

 

bizuterie

#bizuteria

 

4. Kožená peněženka

Jako poslední tip na dárek pro mladou dámu bychom zmínili kožené peněženky. Protože i toto je prvek, který nosí každá mladá dáma, tak podobně to platí jako u kožené kabelky. Je lepší, když je kvalitnější. Takto není na ní vidět ihned prvky opotřebení a na naší stránce najdete široký výběr módních a kvalitních peněženek.

 

kožené penezenky Emotys

#kozenepenezenky

 

Milé dámy, lámete si hlavu nad tím, co své mladé dáme darovat?
Patříte radšek k těm typům, které darují peníze a nelámou si hlavu nad dárkem?
Naopak, jste ten typ, který potřebuje za každou cenu obdarovat nějakým hmotným dárek, ne penězi?
Mladé dámy, souhlasíte s výběrem, který jsme v našem článku nabídli na obdarování?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality