Malé kožené kabelky z Itálie

Malé kožené kabelky
 


Nezbytnou součástí každého dámského šatníku je malá kožená kabelka. Není se čemu divit, je to typ doplňku, je to typ kabelky, po kterém žena nejčastěji sáhne ve volném čase... V dnešním blogu se podíváme hlavně na výhody malých kožených kabelek a kromě toho vám představíme ty nejkrásnější a nejoblíbenější modely z naší kolekce. 

 

luxusní malé kožené kabelky v černé barve od emotys.cz ela

 

1.PRAKTIČNOSŤ 

Malá kožená kabelka - sice je malá, ale určitě mi dáte za pravdu, že někdy v ní dokážete odnést i nemožné a díky ní máte po ruce vždy ty nejnutnější potřeby. Italské malé kožené kabelky jsou šité a jak velmi prakticky. Většinou mají 1, někdy 2 nebo 3 komory v nichž se nacházejí i kapsy na zip a otevřené kapsy na mobil. To umožňuje mít v kabelkách lepší pořádek a organizaci.

malé praktické trendové italské kabelky ronia

 

2.CENA SA  ROVNÁ KVALITĚ 

Určitě mi dáte za pravdu, že v tomto čase ceny malých kožených kabelek jsou přijatelné pro větší část populace, a proto se staly v těchto časech velmi oblíbeným doplňkem. Kabelky nejsou předražené, jak je to v případě drahých značkových kabelek, kde častokrát neplatíme za kvalitu, ale hlavně za značku. Italské kožené kabelky jsou šité z poctivých kvalitních pravých kůží, při jejichž cena odpovídá této kvalitě. Investovat do kožené kabelky se určitě vyplatí. Nejde o investici na jednu sezónu, ale naopak, tato investice se vyplácí na několik let.

 

italské malé luxusní kožené kabelky hnedé marilin 

 

4.KVALITA

Určitě budete souhlasit se mnou s tím, že kvalitní kožené kabelky nahradili eko kabelky. Je to nejen díky přijatelné ceně, jak bylo zmíněno výše, ale díky tomu, že lidé pochopili, že investovat do kvality se vyplatí. Kabelky jsou šité z poctivých pravých kvalitních kůží z Itálie. Kabelky mají vyřezávaný znak kůže, označení Vera Pelle, Genuine leather nebo Real leather.
 
moderní kožené kabelky z itálie vera pelle ronia
 
NADČASOVOST
Určitě větší část dám mi dá za pravdu, že miluje nakupování a nové sezónní kousky ve svém šatníku. Právě novými trendovými kousky se cítíme sebevědoměji a krásné, a proto nakupování dámského oblečení hlavně na e-shopech se v posledních časech staly oblíbené. Častokrát oblečení je aktuální a trendové na 1 sezónu a další sezónu se stává nemoderním a zabírá v šatníku zbytečné místo. V případě italských kožených kabelek to tak není. Díky své designu a kvalitě ji můžete nosit ne jednu sezónu, ale dovolíme si tvrdit, že až několik let.
 
 
V této části vám představím 3 typy nejkrásnějších a nejoblíbenějších malých kožených kabelek.
 
malé kožené italské kabelky vera pelle milana
 
 
 
MILANA
Jde o velmi oblíbený a kvalitní typ malé kožené kabelky. Kabelka Milana je šitá z pravé poctivé italské kůže. Má dlouhý popruh, díky čemuž ji lze nosit crossbody. Popruh lze odepnout, a tak si ji můžete nosit volně v rukách. Kabelka se hodí do společnosti, na procházky, je to velmi pěkný a praktický doplněk. Vnitřně je členěna na 2 komory, má také kapsa na zip uvnitř az vnější strany. Přední strana má v kůži vyrytý znak kůže. Kabelka je praktická, nadčasová, cenově dostupná a kvalitní. Přistane k džínům, sukni, šatům, kabátu, volnému ležermému outfitu.
 
malé italské kožené kabelky milana
 

ELA

Jde o velmi oblíbený a kvalitní typ malé kožené kabelky. Kabelka Ela je šitá z pravé poctivé italské kůže. Má dlouhý popruh, díky čemuž ji lze nosit crossbody. Popruh lze odepnout, a tak si ji můžete nosit volně v rukách. Kabelka se hodí do společnosti, na procházky, je to velmi pěkný a praktický doplněk. Vnitřně je členěna na 2 komory, má také kapsa na zip uvnitř az vnější strany. Přední strana má v kůži vyrytý znak kůže. Kabelka je praktická, nadčasová, cenově dostupná a kvalitní. Přistane k džínům, sukni, šatům, kabátu, volnému ležermému outfitu.
 
malé prošívané italské kožené kabelky
 
MICHAELA
Je to typ malé kožené prošívané kabelky, která vás dostane na první pohled.  Kabelka Michaela patří takové mezi nadčasové, praktické kabelky už několik let. Je doplněna o zlaté kování. Můžete ji díky dlouhému popruhu nosit crossbody a takové volně v rukou. Kabelka přistanete k elegantnímu outfitu, ale víme si ji představit i při volném ležérním stylu.
 
 

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality