@lucyadamkova a její outfity s koženou kabelkou Bergama.

 

Všimli jste si ty barvy? Já určitě. A tu výraznou kombinaci? Já určitě. Vzali byste si něco podobného na sebe? Já ne. Jednoduše nemám na to odvahu. Obdivuji krásu a soulad outfitu, který si tato krásná dáma na sebe vzala. Já však odvahu na to nemám. Klidně bych si to dala na sebe, ale řeknu vám necítila bych se dobře.

@lucyadamkova

No, Lucy a dámy, které toto umí nosit se v tom cítí skvěle. Je to znát na jejich fotkách a vzhledu a celém výrazu. Je to opravdu obdivuhodné a klobouk dolů. Děkujeme, že Lucy si od nás pořídila koženou kabelku Bergama v modré barvě a ukázala jak ji hravě kombinovat.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

kožená kabelka bergama

1. Outfit

Jak vidíme, tak Lucy miluje Teddy coat, což je tuto zimu stále více a více populární. Pořídila si ho v zářivé oranžové barvě a nebála se ho zkombinovat s naší koženou kabelkou Bergama v modré barvě. Vypadá to dokonalé, hraje to spolu a Lucy v tom vypadá nádherně.

 

bergama kožená kabelka

 

2. Outfit

Tento druhý kabátek, který ke kožené kabelce Bergama zvolila se nese v jemných tónech, které častěji setkáváme na ulicích. Je to méně odvážné a je to velmi vkusné, podobně jako jiné outfity u této milé paní.

Jsem ráda, že Lucy představila i outfit, který je elegantní, jemný a decentní. Nechci tím říci, že ostatní outfity by toto nesplňovaly. Chci jen poukázat na to, že zde vidíme i outfit pro nás méně odvážné a můžeme s ním inspirovat, pokud jste pokukovali po modré kožené kabelce Bergama, ale jste nevěděli k čemu ji nosit.

 

 

kožená kabelka bergama emotys modrá kožená kabelka

 

3. Outfit

Poslední look, který nám Lucy představuje, je založen na tón v tónu a taková mistryně jak Lucy to vzala velmi hravě. Nebála se sáhnout po výrazném jemně modrém teddy kabátě, kde by se mohlo zdát, že kožená kabelka v rukou zanikne. Jak vidíte není tomu tak. Krásně se zvýraznila a tak poukázala na její krásu a kvalitu.

 

Tleskáme paní Lucy, že umí takto pracovat s barvami a je v nich prostě skvělá. Myslím si, že několik z nás, které se výrazných barev boje, by měly inspirovat a tak vnést do svého šatníku více slunce a odvahy. Určitě to není na škodu.

 

#emotys #emotyscz

 

Mějte krásný den plný barev. Váš Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality