Které luxusní doplňky mají v mém šatníku přední místo?

V minulém článku jsem se věnovala, proč je dobré investovat do italské kožené kabelky. V dnešním článku bych vám představila trochu můj šatník a ukázala vám, které doplňky v něm mají přední místo. Doufám, že vás to bude zajímat a možná se něčím inspirujete.

 

Já jsem měla ráda takové články u různých celebrit, ale později mi to přišlo už jen jako neefektivní reklama, když celebrity začali každou chvíli prezentovat něco jiného, ​​co prý stále používají. U mě se toho nemusíte bát. Jedině, kde by mohla být reklama, tak to by byla na kožené kabelky z naší stránky, ale lhát nebudu. Poslední roky nosím už jen ty.

 

Ještě jedna poznámka. Jelikož momentálně jsem ve fázi stahování se do nového domu, tak vám nemohu nabídnout reálné fotky, protože by to nevypadalo moc exkluzivně. Proto si je půjčím z google.cz. Děkujeme za pochopení.


1. Kožená kabelka

Asi jste to i čekali. Je to jasné. Od té doby jak jsem vyzkoušela kvalitu kožené kabelky, tak nemohu na tento kousek doplnit. Už mě unavilo nosit každou chvíli levné zmetky, které se mi po pár nošení ošúchali v ruce. Tak jsem vyzkoušela něco, čeho mám pár kousků doma, vypadá to stále dobře a řeknu Vám jsou moje nejoblíbenější a jiné ani nenosím.

 

kožená kabelka carina

2. Kožená peněženka

Než jsem vyzkoušela kvalitu kožené kabelky, jsem dostala od sestry na Vánoce, koženou peněženku. Opravdu jsem nevěděla, co od toho čekat. Teprve když po pár letech jsem si uvědomila, že tento kousek nemusím měnit po půl roce a přiznám se, vlastním ji už 6 let. Stále je krásná a ráda ji nosím. Myslím, že ještě ji pár let potáhne a už teď vím do čeho investuji.

kožená penezenka

 

3. Kvalitní hodinky

Další moje investice, kterou určitě nelituje je investice do kvalitních hodinek. Mám takový zvyk, že vždy, když někde jdu, tak si je dám na ruku a když přijdu zpátky jejich dám dolů. Mám dvoje hodinek, jedny luxusní elegantní ve zlaté barvě a druhé bílé luxusní sportovní. Záměr, které si vezmu je tedy jasný. Odvíjí se od mého oblečení, v jakém duchu se nese.

luxusní hodinky

4. Kožené boty

Přiznám se. V mém šatníku najdete i boty, které jsou sezónní, levnější a nejsou kožené. Je to proto, abych se také přizpůsobila módě a momentálním trendům. Nicméně pár kousků mám kvalitních bot, které jsou povětšinou kožené. Jsou to takové základní kousky, které kombinuji stále a musím říct, vypadají při všem dobře. Proto nelituji jejich investici, ba naopak, věřím, že moje nohy jsou jim vděčné.

 

kožené boty

Milé dámy, toto je pár kousků v mém šatníku, které musí být opravdu kvalitní. Je to základ, který nosím nejčastěji. Ostatní kousky jsou i kvalitní a také méně kvalitní, tam se přizpůsobuji spíše aktuálním trendům.

Jak je to s vámi? Máte i vy nějaké základní a kvalitní kousky?

#emotys #emotyscz

Mějte krásný den! Váš EMOTYS.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality