Kožené kabelky z hovězí kůže

 
Kožené kabelky z hovězí kůže
Hovězí kůže patří mezi 1 z nakvalitnejších kůží při výrobě kožených kabelek, bot a doplňků. Je to velmi odolný materiál, který si dokáže udržet svou krásu a kvalitu velmi dlouho. Hovězí kůže je velmi příjemná na dotek, má svou specifická vůni, kterou umí ocenit každý.Koža nepodléhá poškození a velmi dobře se čistí.
V tomto blogu si řekneme, jak se starat o tento druh kůže a jaké kožené kabelky právě z této kůže si můžete zakoupit u nás na Emotys.cz

Jak pečovat o koženou kabelku z hovězí kůže?
 
1. Kabelku se snažíme vždy hlídat před vlhkostí.
2. Kabelku jednou za čas doporučujeme ošetřit ochranným krémem na kožené výrobky. Krém doporučujeme mastný a nejlépe s včelím voskem. Krém více ochrání kabelku před škrábáním a dodá jí pěkný lesk. Kabelku doporučujeme impregnovat alespoň 1krát měsíčně. Prodloužíte její životnost a předejdete její vnějšímu poškození.
3. Pokud jste na kabelce spatřili párající nitku, nelekněte se. V tom případě nitka opaľte zapalovačem, nitka se tak následně zacelí a nebude se párat.
4. Pokud se vám podařilo na kabelku vylít nějakou tekutinu, rychle ji doporučujeme odsát ručníkem nebo hadříkem. Nikdy se nesnažte používat chemické čisternie- alkalické mýdla nebo šampony. Doporučujeme používat čisticí pěnu určenou na kožené výrobky. Tato pěna dokáľe vyčistí skvrny a kabelka tak opět vypadá jako nová.
5.Kabelku se nesnažte nikdy namočit. Pokud by se vám to bohužel podařilo, nikdy ji nedávejte sušit na topení. Vyhnete se tak popraskání kůže. 
6.Kabelku se nikdy nesnažte zbytečně přetěžovat. Dbejte na to, že kabelka není nákupní taška a také má svou nosnost.
 
Kožené kabelky z hovězí kůže na Emotys.cz
 
Máte chuť si koupit pořádnou nadčasovou kvalitní koženou kabelku z pravé italské hovězí kůže a natrefili jste právě na náš eshop. Jste na správném místě. Nabízíme široký sortiment kožených kabelek právě z této hovězí kůže. 
 
Kožená kabelka Meneti
Kožená kabelka Meneti  je šitá z hrubé hovězí kůže prošívaná hrubými nitkami. Kabelku máme dostupnou v 4 nejprodávanějších barvách a to hnědé, červené, černé a medové. Kabelka na první pohled vypadá draze a to díky kvalitní hrubé pravé kůže a zlatému kování. Pohodlně se nosí na rameni díky dlouhým ručkám. Je to typ kabelky vhodný pro dámy, které mají rády nadčasové, klasické a hlavně kvalitní kabelky. Ideální je i do práce. Směstnají opravdu hodně. Kabelku si umíme představit při džínách, sukni, kabátu. Kombinovali bychom ji k elegantnímu, ale i lehkému volnému outfitu.          
                         
 

Kožená kabelka Dorinda
Něco malé, praktické, nadčasové a s pěkným designem. I takto bychom mohli definovat další luxusní novinku na našem eshopu. Dámska malá kabelka je šitá z pravé hrubé hovězí kůže, prošívaná hrubými nitkami. Nadčasový design spolu s pěkným zlatým kováním ji činí jedinečnou. Můžete ji nosit na rameni, ale i crossbody a to díky dlouhému popruhu, který se dá zregulovat na maximální délku 130 cm. Kabelka se hodí nejen pro mladé slečny, ale atraktivní starší dámy, které si potrpí na kvalitní pravé kůži na svých doplňcích. Co se týče outfitu spolu s touto koženou kabelkou, umíme si ji představit s džínami, ale i při volných kalhotách s pohodlným tričkem. Hravě ji kombinujte ik pěkným šatům a pohodlným botám. S touto kabelkou nic nezkazíte, ať už zvolíte elegantní look nebo sáhnete spíš po něčem volnějším - sportovním.  

kvalitní kožené kabelkyl malé z hovadzí kuze

Kožená kabelka Liliana
Kožená kabelka Liliana patří mezi velmi oblíbené modely. Kabelku můžete nosit crossbody díky dlouhému poholdnému popruhu, který je regulovatelný, ale není odepínatelný. Jeho maximálna délka je 130 cm. Kabelka má 2 komory, přičemž jedna hlavní se zapíná na zip a druhá komora je otvorená.Hlavné zapínání je na zip a magnet. Uvnitř je kapsa na zip-ideální na dokumenty. Kování je ve zlaté barvě. Jak outfit bychom ke kabelce volili něco pohodlné volné. Také se dá zkombinovat k elegantnímu outfitu. Kabelka je vhodná pro starší dámy, ale i mladé slečny.Kúpou této kabelky se postaráte o kvalitní nadčasový doplněk na několik let.
kvalitní kožené kabelky z hovadzí kuze strední crossbody liliana
   POKRAČOVANI V ĎALŠÍM BLOGU
 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality