Kožené kabelky camel barvy.

#camel #camelbarva #hneda

Setkáváme se často s otázkou, jaká je vlastně barva camel. Přitom tato barva je typicky koženou hnědou barvou, pod kterou si každá z nás umí představit pravou kůži. Mate nás však tento název camel - velbloudí, který je zahraniční. V dnešním článku vám představím pár kousků této barvy a tak si myslím, že už nikdy nebudete mít problém s koupí nějakého výrobku, kožené kabelky nebo kožené peněženky v camel barvě.

#kozenekabelka 

Pokud se vám nechce hledat na našem eshopu, tak klikněte jednoduše TU a zobrazí se vám celá škála kožených kabelek v camel a hnědé barvě. Je z čeho vybírat!

#kozenekabelky

 

1. Kožená kabelka Alica

Jako první koženou kabelku v barvě camel vám nabídnu unikát ve formě kabelky 3v1. Je to unikát, protože ji můžete nosit na 3 způsoby, tedy máte 3 kabelky. Jenda větší kabelka je nošena crossbody.

#crossbody

Potom obsahuje menší kabelku a malou kruhovou kabelku, respektive peněženku. Vše o této kožené kabelce najdete v jejím popisu. Stačí zadat do vyhledávače jméno Alica. Je v příjemné camel barvě.

kožená kabelka alica emotys

#kozenakabelkaalica

 

2. Kožený batoh Amadea

Pokud milujete batohy a potřebujete nějaký, který bude vypadat opravdu kvalitní a opravdu pořádně kožený, tak určitě sáhněte po koženém batohu Amadea v camel barvě.

#kozenybatoh

Je příjemný na nošení, jeho lehkost si zamilujete. Camel barva miluje džíny. Džíny milují batoh. Volte tedy tuto nesmrtelnou kombinaci a odlehčete si ruce od velkých kabelek. Jednoduše si tento batoh zamilujete.

kožený batoh amanda emotys

#kozenakabelkaamadea

 

3. Kožená kabelka Kleopatra

Milujete něco pořádně aktuální, moderní a luxusní? Tak určitě sáhněte po kožené kabelce Kleopatra v camel barvě. Tato jedinečná kožená kabelka má k dispozici šátek, který můžete použít na mnoho způsobů.

#satek

Omotejte si jím ramínko na kabelce, nechte vlát šátek na kabelce nebo si ho vmotajte do vlasů či přehoďte přes krk. Volba je na vás. Při této kabelce nezapomínejte na jedno, že miluje lodičky a čistou eleganci.

kožená kabelka kleopatra

#kozenakabelkakleopatra

 

4. Kožená kabelka Morena

Pokud však toužíte po něčem naopak sportovnějším, tak kožená kabelka Morena je ta práva. Směstnají toho opravdu hodně, můžete ji nosit ke svým oblíbeným sportovním outfitem.

#pravakuze

Noste ji přes rameno, crossody, v ruce. Prostě tak, jak máte momentálně chuť. Je velká a praktická. Můžete do ní vložit opravdu hodně potřebných ai nepotřebných věcí. A ta barva, ta voní prostě pravou kůží.

kožená kabelka morena emotys

#kozenakabelka

 

Milé dámy, na naší stránce najdete opravdu velmi velký výběr kožených kabelek v barvě camel. V tomto článku jsem je vybrala opravdu jen malinko. Stačí, když si ve filtru najdete barvu hnědá, označíme ji a ukáže se vám opravdu velké množství kožených kabelek v barvě camel a její příbuzné hnědé barvě. Myslím, že máte z čeho vybírat. Tyto 4 kožené kabelky, které jsem vám představila jsou mé tipy pro vás, prostě ty, které se mi nejvíce líbí.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality