Kožená kabelka PALERMA a blogerka Simona

 

#plaitysim @plaitysim

#blog

 

V dnešním blogu bych vám velmi ráda představila naši koženou kabelku Palerma, kterou si zvolila do svého outfitu česká blogerka a maminka dvou dětiček Simona, která vystupuje na Instagramu pod jménem @plaitysim.

#instagram

Tato milá a příjemná česká blogerka je na svém Instagramu populární a známá více než 12200 lidem, kteří ji sledují a rádi ocení její snahu srdíčkem.

#12,2k

Simona se na svém blogu představuje převážně outfity, které jsou laděny do šedé a černé barvy, ale najdeme mez fotkami i výrazné tóny barev, které takto na jejím profilu opravdu křičí. Její profil je takovýmto způsobem jedinečný a reprezentuje krásnou Simonu jako osobnost.

Jsme rádi, že ji spolupráce s námi zaujala a že si s našeho sortimentu kožených kabelek vybrala koženou kabelku Palerma, která svým vzhledem ideálně přistane k jejímu stylu. Je to už druhá kožená kabelka, kterou si od nás vybrala a jsme rádi, že ji kvalita našich kabelek nezklamala, ale naopak ráda si opět vybrala a odprezentovala krásný kousek z našeho e-shopu.

#spoluprace

Podívejme se tedy na to, jaký outfit k této kabelce zvolila a co bychom mohli ještě zaměnit nebo doplnit.

 

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

kožená kabelka černá Emotys

#palerma

 

Blondýna Simona rada sahá po černých věcech, které na ní opravdu velmi pěkně vyzní. Je to i díky její blond barvě, kde mě zaručeno, že svůj outfit založí na módě kontrastu, který je momentálně velmi oblíbený a IN. Na první pohled by se mohlo zdát, že černá s černou koženou kabelkou bude fádní. No když nahlédneme na samotný outfit, není tomu tak. Vidíte, že lesk a samotný vzor této kožené kabelky vyzněl ještě více. Je to proto, že modelka zvolila sice dvě stejné barvy, ale odlišné vzory. Zatímco kožená bunda je hladká, tak díky ní vyzní prošívaný vzor na kabelce ještě více.

 

černá kožená kabelka Emotys

#kontrast

 

Modelka nezapomněla ani na absolutní hit tohoto léta a ještě teplého podzimu, a to bílé tenisky. V kombinaci bílá a černá jednoznačně vyhráli.

I kdyby se na první pohled mohlo zdát, že kabelka je čistě elegantní, díky svým řetízkem, tak Simona rozbila takový dojem a ukázala, že bílé tenisky je možné vzít ke všemu.

 

kožená kabelka Palerma Emotys

#biletenisky

 

Pokud je na vás tato černá kombinace moc tmavá, tak klidně můžete zvolit namísto černé dlouhé kožené bundy nějakou výraznou barevnou variaci, například červenou nebo oranžovou a celý outfit bude působit stále dokonalým a uhlazeným dojmem.

 

černá kožená kabelka Palerma

#uhlazenydojem

 

Velmi pěkně na celém outfitu ukazuje vzorovaný top s kalhotami s vysokým pasem s mašlí. Tyto dva kousky jsou toto léto velmi populární. Pokud čtete naše blogy pravidelně, tak problematice vzorů jsme se již věnovali a víme, že sluší každé dáme a je jejich velmi snadné kombinovat.

 

černé kožené kabelky Emotys

#vzory

 

Outfit, který blogerka Simona zvolila k této kabelce je velmi krásný, decentní, přesto, že je tmavý působí velmi jemným dojmem. Myslíme si, že tento outfit se líbí více z vás, protože je jednoduchý a klasický, ale zároveň vyráží dech.

 

černá kožená kabelka přes rameno

 

Milé dámy, líbí se vám outfit blogerky Simony?
Jaké doplňky byste k němu volili vy?
Změnili byste něco?
Máte rady černobílé kombinace i vy?
Líbí se vám kožená kabelka Palerma?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality