Kožená kabelka nebo kožený batoh?

 

#kozenybatoh #vs #kozenakabelka

 

Nákupy jsou někdy u nás žen velmi zvláštní. Je to proto, že někdy si velmi dobře promyslíme co jdeme kupovat a někdy je to naopak, nakupujeme bezhlavě a bez nějakého předchozího úmyslu. Proč je to tak? Proč se to mění? Na toto asi nedokáže nikdo odpovědět, protože ženská mysl je velmi nevyzpytatelná a všechny psychologické teorie jsou v tomto případě zanedbatelné.

 

#zenskamysel #nakupy

 

Pokud se však nacházíme ve stádiu, že jdeme uvažovat co a proč si koupit, tak nás možná napadne myšlenka, že jestli máme volit raději kožený batoh nebo spíše koženou kabelku.

Dnes vám dám pár argumentů, proč volit jednu nebo druhou stranu. Možná se právě v jednom z nich a tak vám to pomůže při rozhodování se, proč právě kabelku nebo naopak, proč si mám právě pořídit kožený batoh. Pojďme tedy na to.

 

#argumenty

 

kožený batoh zluta barva    VS.   kožená kabelka artemisa Emotys

 

 

1. Bolí mě záda!

Pokud jste se našli v tomto argumentu, tak jednoznačně sáhněte po koženém batohu jako po kožené kabelce. Je to proto, že batoh má dvě ramínka, které když si pověsíte na ramena, tak váha celého obsahu je rovnoměrně rozložena na obou ramenech a tak nezatěžuje zbytečně jen jednu stranu zad. Víme, že když nosíme často kabelku jen na jedné straně ramene, mnohé ženy mají právě s tím problém, že se jim křiví páteř. Bohužel tento jev už není pak možné napravit a určitě to v budoucnu bude znát na našem zdraví. Zkuste kabelku střídat na obě ramena, abyste nezatěžovali pouze jednu nejvíce nošenou část.

 

Kožený batoh je v tomto případě mnohem lepší volba než kožená kabelka, protože svou váhu rozkládá na obě ramena, ne jen na jedno.

 

kožený batoh v černé barvě

 

#bolestzad

 

2. Bojím se o své cennosti!

Při druhém argumentu sáhněte raději po kabelce. Pokud chcete mít své věci, které máte v kabelce pod dohledem, tak bezpečnější je, pokud máte kabelku. Kabelku si můžete dát i na břicho, respektive blíže k rukám, kde máte lepší přehled. V batohu je to přece jiné, protože oči na zádech nemáme (ženy sice někdy mají), tak nemůžeme vidět, co se za námi děje, jestli nám někdo s našimi věcmi nemanipuluje. To se při batohu nedá tak jednoduše zajistit. Různé tvary kabelek jsou navrhovány tak, abychom je klidně nosili i v předu, respektive jejich máme zavěšené na rameni a můžeme si je přidržovat rukou, což tedy zhoršuje jakoukoliv manipulaci s naší taškou zloději.

 

Tedy koženou kabelku volme v případě, že se chystáme někde, kde potřebujeme mít své věci pod dohledem a bojíme se o ně.

 

kožená kabelka Milana malá trendy

 

#dohled

 

3. Nosívam jen lodičky!

V tomto případě sáhněte raději po kožené kabelce, protože je v módě dovoleno všechno, ale v tomto případě bych byla opatrnější. Ještě stále je tak říkajíc módní prohřešek, pokud volíte k batohu lodičky. Je to proto, že rádi nosíme sportovní a elegantní styly spolu, no lodičky a batoh by bylo už opravdu moc. Buďte proto střídmější, pokud jste nositelkou lodiček, tak určitě raději investujte do kvalitní kožené kabelky a koženému batohu se určitě vyhněte. Protože elegantní kožená kabelka vždy více přistane k teniskám jako kdybyste si vzali batoh a vaše krásné elegantní lodičky spolu.

 

Pokud jste nositelkou lodiček na vysokém podpatku, za nás jednoznačně sáhněte po krásné kožené kabelce, která možná nese v sobě sportovní prvky, ale v žádném případě nevolte kožený batoh.

 

krásná fuksiová kožená kabelka

 

#elegance #lodicky

 

 

4. Mám chuť se omladit!

Ano, poslední argument je jednoznačný. Kožené batohy jsou výsadou mladých dívek. Je to prostě tak. Kožený batoh v nás neustále evokuje školní a mládežnický časy. No v současnosti se od toho více a více upouští a batoh se nosí prakticky všude. Je jedno, jestli to je škola, procházka nebo nějaké setkání. Všude můžete přijít s batohem. Avšak batoh dodává každému outfitu jistým způsobem takový mládežnický prvek. No pokud jste starší dáma, nebojte se. Práveže naopak, kožený batoh vám dodá trochu energie a mladého ducha. A to je dobré, není to žádný výstřelek, kdy se říká: stará se chce mladou stát. V tomto případě to neplatí. Kožený batoh je pro všechny věkové kategorie.

 

Proto závěr je jednoznačný, pokud chcete do svého outfitu přinést mladistvého ducha jednoznačně sáhněte po koženém batohu. Kožená kabelka by byla v tomto případě pouze klasika.

 

kožený batoh je velmi trendy

 

#mladistviduch

 

 

Pokud se však stále neumíte rozhodnout a ani jeden argument není pro vás to pravé, respektive jsem vás vůbec nepřesvědčila, tak máme pro vás batoh a kabelku 2v1.

To znamená, že když máte chuť a potřebu nosit batoh, tak si z něj uděláte váš oblíbený batoh. Naopak pokud dnes máte potřebu mít na sobě koženou kabelku, tak opět ten jeden a tentýž výrobek jedni potáhnutí proměníte na koženou kabelku. Není to úžasné? Podle nás je a tento vynález u Italů hodnotíme pozitivně všemi deseti prsty.

 

kožený batoh 2v1     Emotys kožené batohy a kabelky

 

#kozenybatohakabelkavjednem

 

Najdete je samozřejmě i na našem e-shopu pod názvy jako NAVARO nebo TEREZIA či ROSALINDA. Určitě neprohloupíte, že budet vlastnit takový kousek.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality