Kožená kabelka LAURIKA. Jak ji nosit?

 

Kožená kabelka Laurika je velmi oblíbený model na stránce www.emotys.cz. Proč je to tak? Hlavně kvůli její velikosti a praktičnosti. Protože každá žena si potřebuje do kabelky umístnít velmi mnoho věcí, tak právě s touto kabelkou si přijde na své. Kabelka disponuje jednou velkou komorou, která toho opravdu pohltí hodně. Tak si každá žena může díky tomu udržovat pořádek a přehled, ale na druhé straně někdy se v daných věcech ztrácí a sama neví, co v ní má. Laurika však po svých bočních stranách disponuje několika úložnými kapsami, kde si může každá jedná z nás uložit ty nejdůležitější věci, jako mobil a klíče. Takto se v této velké komoře neztratí. Je vhodná zejména na businnes setkání, protože disponuje velikostí A4 a také je velmi oblíbená kabelka do práce. Můžeme si do ní vložit kromě dokumentů i nějakou tu svačinku. Na naší stránce najdete mnohé barevné provedení, tedy je si z čeho vybírat. K čemu však tuto koženou kabelku kombinovat?

Nabízíme vám pár tipů a outfitů, k čemuž tuto kabelku volit.

kožená kabelka laurika emotys

 

V prvním outfitu můžeme vidět, že mladá blogerka @nikolalholubova_official se umí s oblečením vyhrát. Co nám však může v tomto outfitu chybět tak jsou možná barvy. Nejsou však nutné. Mladá slečna nám chce ukázat, že i oblíbená černá barva umí vypadat dokonale a luxusně, pokud se k tomu volí správné a výrazné doplňky. Kromě kvalitní kožené kabelky zvýrazňují celý outfit chlupaté pantofle, který podtrhují extravaganci celého outfitu. Pokud je to pro vás stále tmavé a nevýrazné, tak doporučujeme nějakú výraznější červenú nebo malinovú rtěnku na rty a uvidíte samy, že více opravdu netřeba.

 

černá kožená kabelka od emotys

 

Podobně to můžeme vidět i ve druhém outfitu. Je vidět, že černá barva je modelčina oblíbená. Podobně je to i u mnoha dám. Velmi rádi nosí tuto barvu, přesto, že je venku velmi teplo. Koženou kabelkou Laurika opět zdůraznila luxus a business look v jejím outfitu.

 

levná kožená kabelka

 

Na své si určitě přijdou i těhotné dámy. Jelikož je tato kožená kabelka navzdory její velikosti velmi lehká, stane se tak oblíbeným modelem i u těhotných. Naše modelka @karolinahavlik sladila svůj outfit v jemných barvách, přesto působí kabelka výrazně a to díky její preciznímu šití a velikosti. Kožená bunda ve stejné barvě jako kabelka krásně doplňují celý outfit, tu právě sukně působí výraznějším dojmem, ale v celku to vypadá velmi uceleně a jemně, tak jak to těhotným opravdu sluší.

 

kožená kabelka pro dámu emotys

 

Pokud však chceme, aby kabelka opravdu vynikla, musíme volit kontrasty, podobně jako v následujícím outfitu. To znamená, že k jemné barvě kabelky volíme tmavší odstíny ostatního oblečení. Tak kabelka sama o sobě upoutá pozornost a vy můžete hrdě kráčet se svou kvalitní koženou kabelkou z Emotysu.

 

kožená kabelka a blogerka emotys

 

Je vidět, že blogerka ví, jak tuto kabelku nosit, o čemž svědčí všechny její outfity, kde naši koženou kabelku nosí. Sama tvrdí, že je její oblíbená, protože díky její jemné barvě a hlavně praktičnosti se stává její častým společníkem.

 

Jkabelka béžová prava kuže

 

Například kožená kabelka v béžové barvě je ideální doplněk ke černé barvě, nějaké halence, kterou můžeme dokombinovat spolu s béžovými lodičkami, které by měla mít každá dáma ve svém šatníku. Právě zde dodržíme pravidlo boty a kabelka v jednom, které již sice dávno není něco, co musíme striktně dodržovat, ale jsou dámy, které nedají na tuto kombinaci dopustit. Jsem také toho názoru, že když ladíme ve stejných odstínech kabelku a boty, nic tím nezkazíme, ale naopak pěkně celý outfit podtrhneme.

 

černá a bíla kožená kabelka kontrasty

www.emotys.cz

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality