Kožená kabelka KLEOPATRA

#kleopatra #smrnc

 

V dnešním blogu, budu opět pokračovat v představování našich kožených kabelek, novinek, které jste si možná všimli postupně přidáváme na naši stránku.

#novinky #novinky2020

Na dnešní blog jsem se těšila, protože vám jdu představit opravdu velkou a stylovou krásku, koženou kabelku Kleopatra, která vám už na první pohled vyrazí dech a to ji ještě nedržíte v rukách.

#kozenekabelky #kozenakabelka

Kožená kabelka Kleopatra je netradiční už na svůj první pohled. Je to díky její kulatému tvaru, na který když se podíváte určitě si představíte nějakou tu módní ikonu z Paříže, která se hrdě prochází po ulicích tohoto světoznámého města. Tento netradiční kulatý tvar zajistí, že váš outfit s touto kabelkou (hoc bude jakkoliv fádní) bude v sobě nést prvky luxusu.

#luxus

Tato kožená kabelka disponuje i šátkem, který můžete nosit podle své chuti tak, jak ho vidíte na obrázku, tedy na kabelce nebo si jej můžete dát na ruku, do vlasů, jednoduše tam, kde uznáte za vhodné.

#satek

Kožená kabelka Kleopatra vynikne v rukou mladé slečny, ale určitě se nemusejí bát po ní sáhnout i zralé dámy, které chtějí nosit něco šmrncovní a nadčasové. V dobách, kdy města jako Paříž nemůžeme navštívit, zkusme si Paříž přinést do našeho šatníku a to iv podobě kožené kabelky Kleopatra.

#pariz

V dnešním blogu vám tedy opět představím barvy této horké novinky a k čemu ji můžete kombinovat.

#barva

1. Růžová kožená kabelka Kleopatra

Velmi krásná růžová barva. Opravdu. Výrazná, letní, optimistická a to v tomto období opravdu potřebujeme.

#vyraznabarva

Určitě se této barvy nebojte, i když je taková výrazná. Nejde o velkou kabelku, takže se vám bude velmi snadno kombinovat. Tato barva si velmi dobře rozumí s bílou, tedy nějaký bílý kostým sestávající ze saka a sukně, zda kalhot padne dokonale. Také velmi sluší jednoduchým džínám a bílému tričku s bílými teniskami. Výborně se dá ladit k modré sukni v barvě roku 2020. Vyzkoušejte.

 

ruzova kozena kabelka emotys

#ruzovakozenakabelka

 

2. Hnědá kožená kabelka Kleopatra

Kamel barva této kožené kabelky určitě zaujme kadžú dámu, která se zajímá o módu. Právě tato barva poukazuje na pravost kůže a u žen je díky této vlastnosti oblíbená.

#pravakuze

Velmi lehce kombinuje, nejčastěji se kombinuje k modrým džínům. Také určitě nezkazíte nic, pokud zvolíte bílé barvy, či žluté odstíny. Dokonale vynikne i při černé klasické barvě. V tomto případě máte široké možnosti, výběr je opravdu na vás.

 

hneda kozena kabelka Emotys

#hnedekozenekabelky

 

3. Černá kožená kabelka Kleopatra

Pro dámy, které ani v tomto případě neupustí z černé klasiky, tak samozřejmě nezapomínáme ani na ty a máme vždy pro ně připravené kožené kabelky v této barvě. Pokud volíte tuto kabelku v černé barvě, tak určitě je to dobrý tip, protože je tato kožená kabelka sama o sobě výrazná i v černé barvě.

#vyrazna

Nezapomínejte ji tedy klidně kombinovat i ke všedním ale i výrazným typem outfitu.

 

černa koezena kabelka Emotys

#cernakozenakabelka

 

4. Žlutá kožená kabelka Kleopatra

Jako poslední z těchto krásek jsme si pro vás připravil velmi krásné letní a podzimní barvu zároveň, žlutou. Tato barva je oblíbená pro všechny věkové kategorie a za mě musím říct, že jsem si ji velmi oblíbila právě tuto zimu. Vždycky jsem si myslela, že mi jako blondýnce nesluší, ale není tomu tak. Podtrhla mou jednoduchostí a jemností zároveň.

#jednoduchost #jemnost

A toto umí podtrhnout kožená kabelka Kleopatra, která k tomu dodá ještě šmrnc a luxus. Džíny v modré barvě, barva roku 2020 modrá a červená jsou barvy, které k této kožené kabelka volte a budete za dámu, která se prochází uličkami v Paříži, i když jdete momentálně jen do práce.

 

 

zluta kozena kabelka emotys

 

Milé dámy, co řeknete na výběr z kožených kabelek Kleopatra?
Líbí se vám i výběr barev?
Jaká barva vám v této kolekci chyba?
Nosili byste šátky i jinak než jen na kabelce?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality