Kožená kabelka BIBA

 

#kozenakabelkaBIBA #biba

V dnešním blogu bych vám velmi ráda představila další krásku z aktuální kolekce kožených kabelek na www.emotys.cz. Jde o koženou kabelku, kterou jsme nazvali BIBA.

#kozenakabelka

Tato "malá kožená kabelka" ušitá v Itálii z pravé kůže oslní hlavně dámy, které mají rády pohodlnost. Její hlavní rysem se tak stává jednoduchost a zároveň nadčasovost, kde ve spojení těchto dvou charakteristik vznikne nadčasová kožená kabelka, kterou můžete nosit několik let bez pocitu, že vlastníte něco staré a zastaralé. Její kůže je velmi jemná, což už pociťujete, když se jí dotknete.

Vnitřek těchto kabelek je řešen jednou komorou, která se zapíná na zip, tedy nemusíte se bát, že vám něco vypadne. Samozřejmostí je i kapsa na zip a také kapsa na mobil.

 

Díky její nastavitelnému ramínku ji můžete nosit na rameni, crossbody a když si ramínko schováte dovnitř, tak ji můžete klidně nosit i v ruce. Luxus v podobě zlatého kování dodává kabelce eleganci, tedy ji klidně můžete nosit ke svým pohodlným, ale i elegantním outfitem.

#madeinitaly

Je vyrobena "Made in Italy".

kabelka kozena biba

#kozenekabelky

 

Pojďme se tedy ještě podívat na jednotlivé barvy, které vám nabízíme a tak je kombinovat k nějakým barvám a outfitem.

 

1. Černá kožená kabelka BIBA

Tak tato kráska v podobě černé barvy se hodí téměř ke všemu. Snažíme se proto pořídit každou koženou kabelku v této barvě, protože tyto barvy jsou nejoblíbenější a snadno se kombinují. Právě kožená kabelka BIBA si velmi dobře rozumí s džínami a bílou košilí.

#dziny

Zlaté kování jí dodá luxus, který tento outfit vyžaduje. Volte k takovému outfitu bílé kožené tenisky. Takový outfit působí velmi pohodlně, jednoduše, ale luxusně zároveň. Myslíme si, že této černé kabelce sluší i barvy. Červená, modrá a růžová. Zkuste sáhnout po halence nebo tričkách v těchto barvách.

cerna kozena kabelka emotys

#cernakozenakabelka

 

2. Modrá kožená kabelka BIBA

Tmavomodrá barva této kožené kabelky připomíná černou barvu. Nicméně pro dámy, které myslí na detaily, tak bude tato tmavá barva ideální. Tmavomodrou můžete nosit podobně jako černou. Tato kožená kabelka však vyzní nejlépe při letní žluté sukni, kterou budete ladit se světlým vrškem.

#zluta

Je jedno, zda zvolíte top nebo halenku. Klidně můžete směrovat tento outfit sportovním nebo elegantním dojmem. To už záleží na vás, zda zvolíte lodičky nebo tenisky.

modra kozena kabelka emotys

#modrakozenakabelka

 

3. Hnědá kožená kabelka BIBA

Pokud jste četli naše předchozí blogy, tak jste si určitě všimli článek, ve kterém ozřejmil barvu kamel / camel. Právě tato hnědá barva se nese v tomto tónu. Pro milovnice barvy, která vyzařuje opravdu to, že jde o pravou kůži si přijdete s touto kabelkou na své. Ačkoliv této barvě přistane nejvíce džínovina, tak zkuste zvolit bílé kalhoty, s nějakou výraznou barvou vršku a k tomu volte bílé tenisky.

#bilekalhoty

Kožená kabelka BIBA v camel barvě bude na vašich zádach působit opravdu luxusně a majestátní.

hneda kozena kabelka emotys

#hnedakozenakabelka

 

Milé dámy, líbí se vám naše kožená kabelka BIBA?
Máte rady malé kožené kabelky?
Co říkáte na kování v podobě zlata na této kožené kabelce?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality