Kožená kabelka Bergama

V dnešním blogu bych Vám velmi ráda představila další novinku v sekci kožených kabelek, a to koženou kabelku Bergama. Tato kožená kabelka je z měkké pravé kůže. Zajímavostí této kabelky je i to, že si drží svůj tvar. Je vhodná zejména pro dámy, které jsou vyššího věku, zejména pro ty, které milují barvy a nadčasovost. V dnešním blogu si představíme, jaké barvy máme dostupné na naší stránce a co můžete ke ním kombinovat.

1. černá kožená kabelka Bergama

Nikdy nezapomínáme na klasiku. Proto nesmí v naší nabídce chybět ani černá barva této kožené kabelky. Tuto černou koženou kabelku bychom rady kombinovali k výraznějším prvkem outfitu, tedy určitě ji noste při barvách. Pokud se barev bojíte, tak klidně sáhněte i po bíločerné kombinaci, kde nechte ve vašem případě prvenství v bílé barvě. Proč? Kožená kabelka Bergama je v černé barvě málo výrazná. Pokud máte rady typ šedé myšky, tak klidně se zaodejte do tmavých barev od hlavy až k patě spolu s vaší Bergamou v černé barvě. Nicméně pokud chcete, aby vaše kožená kabelka vynikla, tak sáhněte po světlých nebo barevných tónech.

kožená kabelka cerna emotys

 

2. šedá kožená kabelka Bergama

Šedá barva této kožené kabelky je výraznější. Nemusíte se tedy obávat, že ve vašem tmavém outfitu bude ztracena. Naopak. I když budete od hlavy až po paty v černém, tak kožená kabelka Bergama v jemné šedé poukáže na výraz vašeho outfitu, založený na kontrastu. Klidně ji volte nejen k černé, ale sáhněte i po barvách. Právě barvy jsou to, co této kožené kabelce přistane. Proto jsme ji pořídili iv dalších dvou barevných variacích.

kožená kabelka bila emotys

3. modrá kožená kabelka Bergama

Máme tu pro vás inspiraci od majterky v colorblocking, influencerky @lucyadamkova, která si z naší nabídky vybrala krásné výraznou modrou Bergau. Tato kožená kabelka jí padla do oka a dokonale se hodí k jejímu barevnému šatníku. Lucy tak ukázala, že klidně můžeme nosit spolu barvy, i když jsou výrazné a odlišné. K modré výrazné kožené kabelce si vzala krásný oranžový Teddy kabátek, při kterém tato kožená kabelka působí stále krásné a výrazně. Outfitu Lucy se ještě budeme věnovat podrobněji. Můžete vidět, že barev se nemusíte bát. Naopak, klidně je můžete hravě kombinovat.

 

kožená kabelka modra

 

4. zelená kožená kabelka Bergama

Z výraznějších kabelek vám nabízíme tuto krásnou zelenou barvu. Můžete ji kombinovat k černobílým outfitům nebo sáhněte po klidně barevných kombinacích. Jak jste mohli vidět, tak i modrá výrazná barva se dá krásně kombinovat s barevnými kabáty, což by se mohlo na první pohled zdát nekombinovatelné. Tak jako modrou, tak i zelenou sáhněte k oranžovému nebo hnědému Teddy kabátu. Pokud by to bylo na vás příliš, tak zkuste sáhnout po barevné variaci se šálou, nebo nějakým jiným módním doplňkem ve výrazné barvě.

 

 

kozena kabelka zelena emotys

Milé dámy, už máte zálusk na koženou kabelku Bergama?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality