Kožená kabelka AURELIA a blogerka Veronika

 

#blog #veronikatazlerova

 

Pokud patříte mezi sledovatelů jednoho z 19 800 sledujících blogerky @veronikatazlerova, tak jste určitě okouzlen její krásným, decentním a jemným profilem. Veronika je typická svým stylem, který by se na první pohled zdál, že je tmavý a drsný. Není tomu tak. Její styl je jemný a decentní zároveň, převládají v něm fotky detailů, je založen na kontrastech, které tato česká blogerka určitě miluje.

#jemny #decentni

Jsme rady, že přijala nabídku na spolupráci s námi a z našeho sortimentu si vybrala koženou kabelku Aurelia, která k jejímu stylu a šatníku výjimečně sluší. Je milovnicí kávy, o čemž svědčí i fotky na její instagramovom profilu. Rovněž se věnuje svému osobnímu blogu, kde najdeme množství zajímavých témat a především krásných fotek.

#instagram

Fotky Veroniky jsou dělány opravdu veľlmi profesionální s velkým vkusem, luxusem a designem.

 

kožená kabelka Aurelia

#kozenekabelky #kozenakabelkaaurelia

 

Koženou kabelku Aurelia, kterou si blogerka Veronika vybrala se hodí k dámám, které mají rády eleganci a mají rady kožené kabelky, které jsou typické svou kůží, která není hladká, ale je to ta pravá "klasika".

#pravakuze

Podívejme se tedy, k jakému outfitu ho naše blogerka zvolila.

 

hneda kožená kabelka aureliakožená kabelka EMotys

#kozenakabelka #outfit #cerna

 

Veronika si ke hnědé kožené kabelce Aurelia zvolila černý outfit. Na první pohled by se mohlo zdát, že hnědá a ještě k tomu tmavá hnědá při černé barvě nevyzní. V případě Veroniky tomu tak není. Je to proto, že ona sama o sobě je blondýna, která má světlou pokožku a tak kožená kabelka při ní vyzní tak či tak.

#hnedabarva

Zvolila tmavé černé kalhoty v krátké délce a k tomu letní vzdušnou košili. Pokud máte tmavé vlasy, tak byste klidně mohli k této kabelce vzít i bílou vzdušnou košili, velmi pěkně by tato kabelka vyzněla. A vy byste se takto nemuseli bát, že vám tato kvalitní kabelka nevynikne.

Blondýny si mohou tedy klidně dovolit sáhnout i po tmavém outfitu, protože mají zaručeno, že kabelka vyzní. Platí to samozřejmě o outfitu, který je krátký, tedy nemůžete být od hlavy až po patu zoadeté v tmavém outfitu. Vidíte, že myslí na to i krásná Veronika a tak nechala svou světlou pokožku právě vyniknout za pomoci tmavých barev. Tak docílila výraz, který působí velmi luxusně, elegantně a decentně.

#luxus

V jejím případě i velmi jemně, což by se na první pohled nemuselo zdát. Je to proto, že má velmi hubenou postavu, tedy sama o sobě působí velmi křehce a tak a její outfity budou vždy působit jemným dojmem. Toto se nám velmi líbí, tato jemnost a nevinný výraz zároveň v kombinaci s tmavými barvami.

 

hneda kožena kabelka Emotys

#kvalitnikozenakabelka

 

Pokud by se pro vás zdál Veroničin outfit moc tmavý, tak nás zaujaly šaty, které měla na sobě oblečené a myslíme si, že tato kabelka by k nim určitě pasovala. Jde o tyto krásné červené šaty v kombinaci s bílými náušnicemi.

#cervenesaty

Hnědá při červené ukáže vždy dobře, můžeme klidně říci, že si tyto dvě barvy velmi dobře spolu rozumějí. Tyto šaty nás zaujaly, protože Veronice velmi pasují a jemně odhalují ramena a zajímavé tetování.

#instagram

Myslíme si, že vkus, kterým tato blogerka disponuje je velmi zajímavý a stojí za povšimnutí. Ne nadarmo ji sleduje i tolik uživatelé sociální sítě Instagram. Veroničin styl je opravdu krásný a jsme rády, že se jí naše kožené kabelky líbí a umí si z našeho sortimentu vybrat a tak prezentovat kvalitu, kterou naše kožené kabelky mají.

 

blogerka veronika

#luxusnikabelky

 

Milé dámy, co říkáte na Veroničin profil na Instagramu?
Líbí se vám její styl?
Zvolili byste podobný outfit ke kožené kabelce Aurelia jako ona?
Jaké barvy byste k této kabelce volili vy?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality