Klady a zápory velkých kožených kabelek

Velké kožené kabelky

Velké kožené kabelky jsou většinou naší každodenní součástí, ať už chodíme do školy nebo do práce, kdy potřebujeme se sebou vzít půl domu a cestou domů ještě uložit do ní nákup.
V tomto blogu se dozvíte, jak velké kabelky najdete v naší nabídce na Emotys.cz a co je jejich výhodou, respektive nevýhodou.
 
 
 
 

Shopperky nebo velké kožené kabelky
Pokud milujete kabelky, do kterých potřebujete poměstit i nemožné, ideální jsou proto shopperky, které mají rukojeti přizpůsobené tak, aby se lehounce nosili na rameni. Jsou dostatečně velké a jejich většinou mají jednu komoru, díky čemuž máte do kabelky možnost umístit více předmětů.
 
Velké kožené kabelky shopperky na Emotys.cz
 
Pracovní tašky, luxusní kožené kabelky nebo ještě lépe business kožené kabelky.
Ano, pro business dámy nabízíme business kožené kabelky, které patří mezi vyšší třídu a proto jsou i cenově výše. Kladete si někdy otázku, proč ta kabelka, která si mi až tak líbí, může stát až tolik? Cena je zpravidla přizpůsobena tloušťce kůži, z níž je šitá kabelka. Na velké pracovní kabelky je vždy použita hrubší kůže, která vydrží velmi dlouho. Tyto kabelky většinou disponují několika komorami, které vám zaručí lepší organizaci v ní. Také některé disponují i ​​popruhem, díky čemuž ji lze nosit i na rameni. Výška ruček je přizpůsobena tak, aby se výborně nosila v rukou nebo na rameni, či předloktí
 
 
 
Byznis kožené kabelky na Emotys.cz
 
Velké kožené kabelky crossbody
Velké kožené kabelky cossbody jsou ideální pro dámy, které inklinují i k sportovnímu outfitu a rády nosí kabelku crossbody, kdy mají volné ruce. Je to také typ kabelek, které rády nosí i mladé holky do škol. Výhodou těchto kabelek je to, že většina disponuje dlouhým, ale i krátkým popruhem, tedy, pokud máte chuť nosit kabelku na Ramentol, právě tento typ vám to umožní. Naopak, pokud máte náladu na crossbody a máte k tomu uzpůsoben outfit, kabelku tak můžete nosit. Tyto kabelky, aby se výborně nosily crossbody, ramínko dlouhé musí mít délku minimálně 100 cm. Samozřejmě, závisí to na výšky a šířky vaší postavy.
 
 
Kožené kabelky Valenta na emotys.cz                                                      Kožena kabelky přes rameno Valente ružová na Emotys.cz
 
 
Velké kožené kabelky přes rameno
Je to typ kožených kabelek přes rameno, které milují hlavně starší pracující dámy. Jejich velkou výhodou je délka ruček, která umožňuje nošení kabelky na rameni. Další výhodou těchto kabelek je to, že se výborně přizpůsobí nošení na postavě. Podle dám tyto kabelky zaručují nejvyšší pohodlnost při jich nošení .
 
Kožené kabelky přes rameno Bagialie na Emotys.cz
 
www.emotys.cz
 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality