Ke kterým barvám kombinovat barvu roku 2021 žlutou?

V minulém článku jsme se už věnovali barvě roku 2021, tedy žluté krásné a výrazné barvě, která přinese i do pochmurného počasí a období sluníčko.

Dnešní článek bychom věnovali tedy barvám kožených kabelek, které můžete k této žluté kombinovat, pokud jste si už v této barvě něco pořídili. Například nějaké to sako, kalhoty, top, či košili. Pojďme tedy na to.

#barvaroku2021

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

1. Šedá kožená kabelka

Samozřejmě. Tato barva musí být na prvním místě, protože ji Pantone uvedla jako barvu roce 2021 vedle žluté. Šedá se velmi dobře kombinuje nejen ke žluté, ale ke všem ostatním barvám. Proto je to takový UNI kousek ve vašem šatníku. U nás najdete široký výběr šedých kožených kabelek, takže máte opravdu z čeho vybírat.

 

seda kožená kabelka emotys

2. Černá kožená kabelka

Určitě nějakou vlastníte, tak si ji klidně s vaší novou žlutou kombinujte. V tomto případě můžete volit ve vašem outfitu více než jen jeden černý prvek. Černá se nosí stále, černá je naše univerzální barva, kterou víme kombinovat ke všemu. Proto ji kombinujme i k naší nové výrazné sluneční barvě.

Pokud ještě černou koženou kabelku nevlastníte, tak na naší stránce toho najdete opravdu hodně. Téměř každý kousek je také v černé barvě, samozřejmě pokud není vyprodáno.

 

černá kožená kabelka emotys

 

3. Bílá kožená kabelka

Chcete působit jemně a luxusně, tak určitě sáhněte po této kombinaci s bílou. Klidně to můžete s bílou barvou i přehnat. V žluté barvě vám postačí možná jen nějaký ten top, nebo jen kalhoty. Budete se opravdu cítí jarně a svěže.

 

bilá kožená kabelka emotys

 

4. Zelená kožená kabelka

Určitě sáhněte i po této kombinaci. Tyto dvě barvy vystupují u sebe jako sestřenice a navzájem se doplňují. V zelené je mnoho odstínů. V tomto případě by bychom se ale vyhnuli moc křiklavým zeleným, takovým tím hráškovým barvám kožených kabelek. Není vůbec potřeba, aby výrazné barvy bylo ve vašem outfitu příliš. Pak se navzájem tyto barvy perou a tak působí nakonec obě nevýrazně a rozházeně.

 

zelená kožená kabelka emotys

 

5. Modrá kožená kabelka

Chcete-li nějaký ten zvláštní akcent, tak sáhněte po modré barvě, po barvě, která byla aktuální loni. Pokud jste si již pořídili nějakou tu koženou kabelku v této barvě, tak ji určitě využijte, protože tyto obě barvy, které jsou výra se mezi sebou nebijí, ale naopak se velmi pěkně doplňují. Tento outfit bude působit poté odvážnější, ale velmi luxusně.

 

modrá kožená kabelka emotys

 

Milé dámy, hrajte se s novou žlutou barvou. Buďte kreativní a noste ji. Přineste do tohoto šedého období slunce.

Za to vám děkujeme. Váš Emotys.

#emotys #emotyscz

www.emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality