Karolina a upletový komplet Roland

 

#komplet #pleteniny

V poslední době se dostávají do popředí opět komplety, které sestávají ze dvou stejných kousků. Toto bylo v trendu v minulých letech, kdy si můžeme na starších fotkách všímat dámy, které jsou oblečené do stejných kompletov, sestávajících z vršku a sukně či kalhot.

#trend

Zajímavý trend, který se nyní v tomto chladnějším období dostává do popředí jsou pleteniny, které sestávají ze dvou stejných částí. Mnohé hvězdy si je pořídí rovnou dva v rozdílných barvách, aby si je mohli kmbinovať a přitom zachovat soulad materiálu a poukázat na kontrast barev.

K takovým pleteným kvaltitným kompletem patří i úpletový komplet Roland, který můžete najít na naší stránce ve více barvách. My si v dnešním blogu představíme konkrétně v bílé barvě.

 

upletovy kompletroland komplet

 

Úpletový komplet je vhodný pro dámy, které mají rády extravagantnější kousky. Pokud jste dáma, která má ráda klasiku, tak se nebojte sáhnout také po kompletu z pleteniny. Můžete jej nosit spolu nebo odděleně.

 

upletovy komplet roland

#karolinahavlik

Na Komplete je úžasné i to, že je můžete nosit spolu nebo odděleně. Pletenou sukni v bílé barvě si můžete vzít i k nějakému topu, který je výraznější barvy. Jelikož jde o delší střih, tak bychom v tomto případě sáhli po kratších kozačkách. Vršek si umí velmi pěkně vyznít při džínách nebo kožených kalhotách. K tomu krásnou a kvalitní koženou kabelku a máte o skvělý outfit postaráno.

 

roland upletovy komplet

 

Karolína sáhla po krásném bílém kompletu Roland, který jí extravagantnímu šatníku dokonale přistane. Přestože si vzala málo barev a dokonce i čepici volila v bílé barvě by se mohlo zdát, že outfit je nudný. Není tomu tak. Outfit je extravagantnější, proto na sebe nepotřebuje více upoutávají pozornost.

 

Zvolila k němu černé kožené holínky, které celý outfit příjemně rozbili. Karolína tak poukázala na soulad kůže a pleteniny a jak krásně umí tyto dva materiály spolu hrát. Tento komplet je pro Karolínu jako stvořený.

Velmi se mi na ní líbí, krásné na ní vyzní a působí i vášnivým dojmem díky svému véčkovým výstřihem. Výstřih můžete nosit přímo odhalen, nebo si tento svetřík dát na nějaký jiný top, případně roláček.

Určitě bych tento outfit doplnila ještě o nějakou koženou kabelku, klidně by mohla jít v černé barvě, ale určitě byste nepokazili nic nějakou barevnou variací.

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

upletovy komplet emotys

 

Milé dámy, co řeknete na náš pletený komplet Roland?

Líbí se Vám na naší oblíbené blogerka Karolíně?

Jakou koženou kabelku z našeho eshopu byste k němu volili?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality