Kabelky pro vysoké dámy

     Jaké kabelky jsou pro vysoké dámy?

 

Dámy, otázka na Vás! Jste vysoká a řešíte ve své hlavě dilema, jaká kabelka je pro vás vhodná? Koupili jste si kabelku a nejste si jistá, zda jste udělali správně a jestli se vám hodí? Nevíte si poradit, zda si máte koupit velkou nebo spíše malou kabelku? Pokud ano, tento příspěvek by vám mohl pomoci vyřešit váš problém.

 

Malá kabelka
Potřebujete jít do společnosti na párty, obléknout si hezké večerní šaty a nevíte, zda si můžete dovolit malou kabelku - psaníčko? V tomto případě bychom ji určitě doporučili, protože si neumíme představit vyrazit a zaujmout na párty s velkou kabelkou při pěkných večerních šatech. Při výběru psaníčka bychom se zaměřili na jeho rozměry a určitě bychom volili psaníčko s většími rozměry, které bychom nesli v rukou. Zaměříte tak nepřímo pozornost na kabelku a nikoliv na výšku vaší postavy.

Čeká vás procházka nebo večer kávička s kámoškou a vy se rozhodujete, zda si můžete dovolit malou kabelku. Pokud jste vysoká a štíhlá, v tomto případě si dovolíme tvrdit, že určitě ano. Malá kabelka, ideální malá crossbody kabelka se hodí pro vysoké štíhlé dámy. Pokud jste tlustá a vysoké postavy, v tomto případě bychom spíše zvolili kabelku středních rozměrů. Malá kabelka by vás mohla opticky rozšířit a také zvětšit. Co se týče večerní párty, nebo i svatby či plesu, také bychom volili malou kabelku typu psaníčko, kterou bychom nesli v rukou, čímž bychom neupriamovali pozornost na kabelku na postavě, ale spíše na kabelku v rukách.

 
 
 
Střední velikosti kabelek
Líbí se vám kožená kabelka střední velikosti a vy se rozhodujete zda ano nebo ne? Zde bychom se také rozhodovali na základě toho, zda jste typ: vysoká a štíhlá nebo vysoká a tlusté postavy. Pokud jste vysoká a štíhlá a začali jste pokukovat po nějakém pěkném kousku, tak zde bychom si položili otázku, jak tuto kabelku chcete nosit. Chci ji nosit přes rameno, crossbody nebo spíše v rukou. Dále bychom se soustředili na to, jaký je to typ kabelky, zda jde o tvrdou kabelku, která si samostatně udrží svůj tvar nebo měkký typ kabelky, která si svůj tvar neudrží prázdná. Středně velké kabelky, tvrdší, které si udrží svůj tvar prázdné při vysokých dámách vypadají lépe v rukách jako na rameni. Pokud se vám líbí středně velká crossbody kabelka, tak bychom se nebáli této volby, ale spíše bychom šli do větších, než menších rozměrů kabelky. Střední typ kabelky na rameni při vysokých dámách není tou nejlepší volbou. Ale samozřejmě záleží hlavně na tom, jak se sama cítíte.
 

Pokud jste vysoká a plnější postavy, nebáli bychom se středně velké kabelky, ale spíše bychom zvolili kabelku do ruky ne přes rameno. Co se týče crossbody kabelky, stejně jako při štíhlých doporučujeme crossbody kabelku a s většími rozměry.

 

Velké kabelky
Právě velké kabelky, velké kožené kabelky jsou nejvhodnější pro vysoké dámy, protože s nimi vypadají nejkrásnější a co je nejdůležitější právě s nimi se cítí nejlépe. Právě podle amerických módních znalců velké kabelky jsou vhodné pro plnější a vysoké typy postav, protože opticky ubírají na šířce postavy. Velká kabelka při vysoké dáme nepůsobí mohutně, právě naopak je to velmi vhodný typ, protože její opticky nepřidává na výšce je postavy. Dále vhodným typem jsou shopperky, které jsou větší a zbytečně neprodlužují postavu majitelky.

 

https://www.emotys.cz/kozene-kabelky/?productList-parameters%5B17%5D%5B0%5D=VELK%C3%81

 

Made with love Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality