Kabelky Guess.

 

Pokud sledujete náš facebook, tak jsme vám prezentovali, že čoskoro na naší stránce přibudou kabelky značky Guess, které jsou mezi Vámi velmi oblíbené. Je to díky stylu, který kabelka Guess v sobě má, jeho nadčasovosti a typickému designu. V dnešním blogu vám ještě nebude představovat jednotlivé kabelky, které již naše kolegynka fotí a připravuje, ale si něco řeknu o značce Guess ze zdrojů, které jsem našla na internetu.

Pokud se podíváte a porovnáte kabelky Guess, tak si určitě všimnete, že jsou něčím specifické. Je to hlavně jejich jedinečnost výrazu, který v sobě ukrývá styl mládí a dobrodružnosti. Jde o spojení dvou stylů a to amerického, který se prolíná s francouzským.

Guess kabelky

Založení značky.

Guess založili bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marciano z Marseille ve Francii. Přestěhovali se do Kalifornie a v roce 1981 založili vlastní společnost. Jako první model nebyly kabelky, ale byli to džíny s názvem Marilyn. Byli velmi kritizováno, přesto se vyprodali během pár hodin. Mezi známé modelky, které prezentovali svým tělem krásu značky Guess patřily Claudia Schiffer, Eva Herzigová. Naomi Campbell ...

 

Guess

 

Skupiny.

Guess značka je momentálně velmi populární mezi více věkovými skupinami. Zatímco někteří nevědí jejich extravagantnějšími vkusu přijít na chuť, jiní ji zase milují.

Kromě kabelek a oblečení najdete tuto značku na hodinkách a špercích. Jedním časem dokonce vyráběly i luxusní povlečení.

 

kabelka Guess hnedA emotys

Kolekce.

Momentálně je dostupná značka Guess ve 4 kolekcích:
GUESS - standardní skupina produktů
G by GUESS - nejlevnější GUESS produkty, které jsou určeny mladším věkovým skupinám, resp. mládeži
GUESS KIDS - výrobky určené pro děti
GUESS by MARCIANO - nejdražší skupina produktů, určená pro náročné zákazníky (zdroj: www.tiptopzena.sk)

kabelka guess emotys

Milé dámy, doufáme, že se vám naše nová kolekce Guess kabelek bude opravdu líbit. Brzy je postupně představíme na naší stránce www.emotys.cz

Zdroj: www.google.sk

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality