K čemu nosit koženou kabelku PALERMA

 

#kozenakabelkapalerma

 

Kožená kabelka Palerma patří k extravagatnejším kouskem v našem šatníku. Sama o sobě je velmi výrazná a to díky ramínkům, které jsou v kombinaci řetízky a kůže. Její extravaganci podtrhuje prošívaný vzor, který tak ukazuje její kvalitu a nadčasovost nad ostatními kabelkami. Dámy, které nosí tyto kabelky inklinují spíše k extravaganci, milují výraznější módu, rady mají na sobě výrazné a dechberoucí prvky, jednoduše se našly v extravaganci.

heart

Já osobně obdivuji tyto ženy, protože vím, že nepůsobí jako šedé myšky, naopak jde o sebevědomé ženy, které se nebojí experimentovat, mají rády módu, rady kombinují, rady se předvádějí se svojímy módními variacemi.

heart

Proto pokud patříte k těm typům lidí, tak by ve vašem šatníku neměla chybět kožená kabelka Palerma, nebo pokud ne ona, tak nějaká kožená kabelka s prošíváním vzorem a ramínky s řetízkem.

kozena kabelka emotys extravagantni

#kozenakabelka  #extravagance

 

1. ČERNÁ KOŽENÁ KABELKA PALERMA

 

Černou můžete nosit prakticky ke všemu. Je to tak, nemusíte se bát. Důležité je, že nebudete potlačovat její extravaganci. Na co však nezapomínejte, tak je to určitě to, že ji nenoste ke zcela a čistě sportovnímu outfitu.

 

Pro tuto koženou kabelku je jsou ideální dva typy outfitů. Jemně sportovní je v tom případě pokud zvolíte, bílou halenku, modré džíny, vysoké bílé tenisky, černou koženou bundu a nějaké výrazné barevné náušnice, čímž způsobí výrazný akcent. Při elagantním outfitu je to jasné, zvolte lodičky na vysokém podpatku, nějaký výrazný barevný top, pásovou sukni a tato kabelka sedne přímo ideální. Vyzkoušejte!

kožená kabelka palerma černá

 

#cernakozenakabelka #akcent

 

2. ŠEDÁ KOŽENÁ KABELKA PALERMA

 

Šedou podobně jako černou můžete nosit stejně. Rozdíl je hlavně v tom, že šedá bude působit při tmavém outfitu výrazně, zatímco černá v něm zanikne. A naopak, černá bude působit výrazně při světlem outfitu, kde šedá zanikne. Kožená kabelka Palerma je však sama o sobě výrazná díky svým detailům, tedy se netřeba bát, že zanikne i při nekontrastní outfitu.

 

Šedá umí velmi pěkně vyniknout i při výrazných barevných outfitech. Zvolte nějakou tu červenou vášnivou halenku, k tomu klidně sáhněte po džínách a můžete si v tomto případě ve stylu Athleisure vybrat a dokombinovat bílé vysoké tenisky, které jsou toto léto velmi oblíbené a populární.

 

kožená kabelka palerma seda

#sedakozenakabelka  #athleisure

 

3. KORÁLOVÁ KOŽENÁ KABELKA PALERMA

 

Víme a já se budu jen opakovat, jak řeknu, že jaká je barva roku 2019. Je to jasné, je to "korálová". Proto jsme na to nezapomněli a naše kolekce kožených kabelek Palerma se nachází také v této barvě. Korálová barva je omlazující, dechberoucí a velm oblíbená. Je to proto, protože ženy, které milují extravaganci, tak sahají i po takových barvách. Jsou pro ně ideální, protože jsou výrazné a křičí na ulici. Tyto ženy nemají problém ladit tuto kabelku ik výrazným barevným kombinacím, nebojí se něčeho takového, nebojí se colorblockingu. Našli se v tom.

 

Pro dámy, které ale mají na takové experimenty strach, tak bychom tuto koženou kabelku doporučovali kombinovat k jemným outfitům. Vezměte si nějaké černé kalhoty, bílou halenku, černé velké náušnice, bílé popřípadě černé lodičky a dokombinujte to korálovou barvou, která bude jemně z tohoto outfitu vyčuhovat.

 

výrazná kožená kabelka korálova

 

#koralovakozenakabelka  #colorblocking

 

4. RŮŽOVÁ KOŽENÁ KABELKA PALERMA

 

Jemná růžová Palerma, ideální pro dámy, které mají rády extravaganci, ale jsou v tomto opatrněji. Je vhodná zejména pro dámy, které rády na svých outfitech ukazují na jemnost, bojí se jít do extrémů, boje se kombinovat korálové barvy s dalšími výraznými barvami. Jsou to dámy, které staví hlavně na jistotu, cítí se v tomto pohodlně. Jemně růžová je téměř jako bílá barva, tudíž je velmi snadno kombinovatelná. O pastelových barvách a jak je nosit, si budeme určitě psát, tedy nás sledujte i nadále, budu se určitě věnovat tomuto tématu. Pastelové barvy jsou toto léto velmi trendy a populární, proto je důležité mít alespoň jeden doplněk v této barvě.

 

Jemně růžovou Palermu bychom volili hlavně ke světlým outfitem, při tmavém outfitu by křičela. Pro nás by byl ideální ležérní outfit a to nějaký světlý top s nápisem, modré džíny, bílé vysoké tenisky a k tomu jemně růžovou Palermu. V takovém outfitu se člověk bude cítit velmi pohodlně a v tomto počasí i příjemně.

jemne ruzova kozena kabelka

#ruzovakozenakabelka #pastelovebarvy

 

------------

 

Milé dámy, jak můžete vidět, tak kombinovat koženou kabelku Palerma se dá v mnoha typech a variacích. Určitě každá žena, která alespoň trochu miluje extravaganci si tuto koženou kabelku jednoduše zamiluje a bude ji chtít nosit dennodenně. Víme, že dámy milují takové typy kabelek, proto jsme ji i do naší nové kolekce velmi rádi zařadili. Těšíme se, že tato kožená kabelka má u vás oblibu a už teď se těšíme, když vás v ní uvidíme na ulicích. Budete v ní krásná a výrazná. O to přece této kožené kabelce jde.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality