K čemu ladit žlutou koženou kabelku?

 

I když teploty venku připomínají spíše horké léto, v kalendáři však stále máme oficiálně jaro. Jar sama o sobě přináší do módy hodně světlých a výraznějších barev, mezi ty nejvíce jarní barvy patří především žlutá barva. Často se označuje žlutá barva jako barva jara. Proč je to tak? Hlavně kvůli typickému jarnímu kvítku - pampelišce. Také má souvislost v tomto případě i slunce, které je žluté a právě na jaře ukazuje svou největší sílu.

Vraťme se však ke módě a naší otázce jak ladit žlutou koženou kabelku. Žlutá kožená kabelka nám sama o sobě nabízí mnoho možností. A to hlavně kvůli své výrazné a syté barvě. Je takovým oživením každého outfitu.

 

kožené kableky zlta emotys

 

Žlutou koženou kabelku můžeme velmi často a snadno kombinovat s tmavými outfitmy. Mohou si to dopřát hlavně dámy, které prostě milují černou a neumí se jí vzdát v každodenním outfitu, Téměř každá žena má ráda černou barvu v outfitu, protože jak víme, zeštíhluje. Můžeme ji nosit k džínům nebo i černým legínám. Velmi pěkně umí taková barva kabelky vyniknout při tmavé černé bundě, aktuální bomberke.

 

luxusní kožená kabelka žlutá emotys

 

Barva, kterou však žlutá miluje je bílá. Čistá bílá barva působí spolu se žlutou barvou přímo dokonale. Žlutá tak zvýrazňuje její jemnost a čistotu. Nepůsobí nijak vulgární, naopak zjemňuje celkový outfit a tak dámy, které nosí žlutobílou kombinaci jsou považovány za mistryně módy. Milé dámy, vezměte si jednoduché volánové bílé šaty a dolaďte jejich žlutou koženou kabelkou! Uvidíte, že se budete v této barevné kombinaci cítit velmi dobře a hlavně nadčasově. Všechny detaily na vašem outfitu budou díky této kombinaci zvládnuté a nemusíte se bát žádnýho módního prohřešku. Pohodlně si k takovým šatům vezměte i jednoduché bílé tenisky a tak jen zvýrazněte váš smysl pro módu a vy se budete cítit pohodlně a hlavně příjemně.

 

kvalitní kabelky od emotys v zluté barve

 

Pokud je na vás celá žlutá kožená kabelka trochu moc, tak zvolte kabelku, která v sobě nese jen jemné detaily žluté barvy. Takovou kabelku můžete volit ke outfitu, ve kterém budou určitě kontrasty. Pokud zvolíte například černou kabelku se žlutými detaily, tak taková kabelka velmi pěkně vynikne při riflové bunde nebo bílé.

 

jak nosit žlutou kabelku carina

 

Žlutá kožená kabelka vám milé dámy nabízí velmi mnoho možností jak barevně kombinovat. Je už jen na vás jakou barvu si k ní zvolíte. Já jsem vám nabídla alespoň pár outfitů, kde můžete vidět, že taková kabelka je velmi snadno kombinovatelná.

 

Vaša blogerka heartMarikakiss

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality