K čemu ladit černé kabelky? (Výrazné barevné kombinace)

 

V minulém blogu jsme si ukázali, jak ladit černé kožené kabelky ke tmavým, jednoduchým barvám. V dnešním blogu bych vám chtěla ukázat a vybrat pár výrazných barev, které můžete taky nosit k černé kabelce. Víme, že černá kabelka je základ, který má, respektive musí mít každá žena v šatníku. Proto si často ženy kladou otázku, mohu tuto kabelku kombinovat k té a té barvě? Když saháme po černé kabelce, tak nás ovlivňuje hlavně emoce nejistoty. Je to proto, že nejsme si jisté, zda jiná barva bude k danému outfitu ladit. Při černé to tak není, jednoduše ta pasuje ke všemu.

 

My si dnes ukážeme, že opravdu k této kabelce můžeme opravdu všechno.

 

#cernakozenakabelka #cerna

heart

#kozenakabelka

 

1. ČERVENÁ

 

Červená ke černé padne dokonale! V tomto případě není opravdu o čem psát. Červenočerná kombinace se u žen vyskytuje nejčastěji a je opravdu nejoblíbenější. Je to proto, že červená barva je sama o sobě velmi vášnivá a výrazná a právě černá ji jistým způsobem jemně potlačí a tak ženy nemají pocit, že jsou zcela vyzývavé. Určitě každá z nás zná pravidlo, kabelka-boty, to znamená, že kožená kabelka by měla být ve stejném tónu, odstínu jako boty. Změňte to a zvolte například červený svetr a k němu dolaďte boty. Sáhněte po černé kožené kabelce a tak rozbijte klasickou módní inspiraci. K červené se ideálně hodí modré džíny.

 

Velkým trendem jsou šátky, ale ne jen na krku, ale na kabelce. Proto červený šátek na černé kabelce je opravdu velmi dokonalá kombinace.

 

čierna kozena kabelka Emotys

 

#cervena #cervenakombinace

 

2. MODRÁ

 

Modrá barva je dobrá barva a zvlášť, když ji kombinujete s černou. Při této kombinaci se nemusíte obávat, že bude něco špatného. Je jedno kolik modré a kolik černé ve vašem outfitu zvolíte. Ani v jednom případě to nebude mnoho. Same o sobě jsou to smutné barvy, takže pokud nemáte v dnešní den náladu na experimenty, tak klidně sáhněte po takové kombinaci. Modrá je nejen smutná barva, ale je to barva klidu, tedy vás může takový outfit jistě uklidnit. I většina džínů je právě v modré barvě, takže ladit modré džíny a černou koženou kabelku je přímo ideální. Tak jak jsem zmínila při červené barvě, tak určitě nezapomeňte na šátek, který může být v jasné modré barvě, aby celý outfit jemně zvýraznil a tak zvýraznil celkově i vás.

 

Pokud volíte modročerný outfit, tak klidně se odejte od hlavy po paty do modré barvy a k tomu dolaďte černou koženou kabelku, která bude působit v tomto případě jako klenot, ne jen jako kvalitní kožený doplněk.

 

modrá je dobrá

#modra #modrakombinace

 

3. ŽLUTÁ

 

Žlutočerná kombinace je možná trochu víc odvážná, ale je to opravdu velmi pěkná kombinace. Vědí to i Italové, kteří v nové kolekci kožených kabelek ušili i tuto kombinaci na samotné "kožené kabelce". Proto pokud se této kombinace bojíte, tak klidně se můžete obléci do černé barvy od hlavy až po paty a k tomu zvolíte takovouto žlutočernú koženou kabelku. Naopak, je velmi pěkná kombinace žluté halenky a černých kalhot a k tomu černá kožená kabelka. Vůbec se takové kombinace nemusíte obávat, přímo to je ideální kombinace pro každou dámu. Zvolte žluté sluníčko a dolaďte ho mráčkem v černé barvě.

 

Na trhu s módou máme několik odstínů žluté barvy, která se nosí i pro určité období. Pokud je momentálně jaro a léto, tak určitě sáhněte po výrazné a světlé žluté barvě. Naopak, pokud je již podzim a zima, ideální k tomuto počasí se hodí tmavší odstíny žluté, která nabírá jemně hnědý tón.

 

kozena kabelka carina

 

#zluta #zlutakombinace

4.ZELENÁ

 

Zelená, přírodní barva, která je velmi oblíbená hlavně v letním období. Netřeba se však držet tohoto pravidla a můžeme tuto barvu hravě kombinovat i v chladných zimních měsících. Milé dámy, buďte odvážné a vezměte si například i zelený výrazný kabát, jak ho má modelka na obrázku. Stačí jeden takový výrazný doplněk v celém outfitu a uvidíte jako na ulici zazáříte. Všimněte si také, že černá kožená kabelka k němu pasuje přímo ideální. Potlačuje tak jistým způsobem vysoký akcent celého outfitu a vůbec nekřičí. Nemusíte ladit ani v černé barvě boty. Modelka zvolila stříbrné lodičky, které jsou jistým způsobem výrazné, ale při takovém křiklavém kabátě jemně zanikají. V tomto případě to je i dobře, protože mnoho výrazných prvcích v jednom outfitu působí více odstrašující než výrazně.

 

Nezapomínejte ani na "velké černé kožené kabelky". Právě tyto upoutají na celém outfitu nejvíce a vy tak poukážete na kvalitu, kterou držíte v rukou.

 

zelena kombinace s kozenou kabelkou

 

#zelena #zelenakombinace

 

5. RŮŽOVÁ

 

Růžová a černá? Pasují vůbec k sobě? Nebude to vypadat divně? Ne! Naopak jemná růžová je v tomto případě potlačena, ale jistým způsobem i zvýrazněna právě pomocí černé kožené kabelky. Je opravdu jedno jestli volíte jemný růžový svetr nebo kabát ve výrazné růžové. Právě tato kombinace působí velmi luxusně a nadčasově. Vy tak ukážete, že se nebojíte i náročnější kombinaci a hravě zvládáte různé barevné variace. Nemusíte k růžové barvě volit jen malou koženou kabelku, klidně sáhněte i po větších rozměrech a tak ukažte, že si rady potrpíte na kvalitu a na to co v rukou nosíte.

 

Ukažte, že nejste jen nějaká dáma, která si vezme jen to co vidí, ale naopak svůj celý ženský look si dobře promyslí a utřídí.

 

RUZOVA BAREVNA KOMBINACE

 

#ruzova #rozovakombinace

 

6. HNĚDÁ

 

Hnědá a černá k sobě prostě pasují. Jsou to barvy, které jsou tmavého charakteru a mají téměř podobné vlastnosti. Často se setkáváme při kožených botách právě v barvách hnědé a černé. Obě tyto barvy působí velmi kvalitně a když sáhnete po kvalitním kousku, tak velmi luxusně a nadčasově. Právě hnědá a černá jsou barvy, které se budou nosit stále. Neplatí to jen o kožených kabelkách a botách. Je to i při jiném oblečení. Velmi trendy je oversize kabát, který se nosí prostě pořád. Právě při takovém oversize hnědém kabátě ukáže černá kabelka velmi dobře.

 

Určitě se nemusíte bát ani kombinace hnědý outfit a k tomu jen jeden černý doplněk a to kabelka. Při takovém outfitu velmi pěkně vyniknou i černé kalhoty, které upravují postavu. Ale určitě by tam velmi dobře ukázaly i džíny v modré barvě.

 

HNEDA BAREVNA KOMBINACE

 

 

Milé dámy, ukázali jsme vám ty nejzákladnější barvy, které se nacházejí určitě ve vašem šatníku. Jak vidíte černou koženou kabelku můžete kombinovat opravdu ke všemu. Nemusíte se bát. Ne nadarmo se tedy říká, aby každá žena měla alespoň jednu černou koženou kabelku. Je to hlavně proto, že jak jste mohli v našem blogu vidět, tak tato kabelce přistane ke každé barvě. Proto na to nezapomínejte a pokud nevíte, jakou kabelku si dnes vzít, tak si klidně zvolte tu černou klasiku.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality