Jsou kožené kabelky moderní?

 

#modernikozenekabelky

 

Dostala jsem zajímavou otázku typu, zda jsou vlastně kožené kabelky moderní.

Mám pocit, že když se řekne kožená kabelka, tak mnohé z nás si představí kabelky, které nosí starší dámy, obnošené z měkké kůže, které přiléhají k tělu jako igelitová taška, nenesou žádné prvky nějakého luxusu a moderního vzhledu. Ale dnes vás přesvědčím o tom, že kožená kabelka je pořádná dávka luxusu a nadčasovosti.

#kabelka

Myslím si však, že stačí když si přerolovat naši stránku emotys.cz a tak se samy přesvědčíte o jejich aktuálnosti a kráse.

kožená kabelka Emotys

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

1. Luxus

Kožené kabelky jsou luxusní. Není o tom pochyb. Jejich vzhled a detaily, který si stěžuje italští mistři upoutat každou dámu nelze přehlédnout a opravdu bijí do očí. Každá kožená kabelka nese tento prvek i díky tomu, že je velmi kvalitní a precizní a detilné šití je toho důkazem.

#dokonalost

Také barevná škála, kterou kožené kabelky nabízejí, je naoaz krásná a výrazná. Každá barva bude při vašem outfitu působit dokonale.

luxusní kožená kabelka emotys

#luxus

 

2. Kvalita
Proč i kvalitu zařazujeme mezi moderní trend? Protože každá nekvalitní kabelky bude časem vypadat opravdu nepodarene a špatně.

#trend

Kožená kabelka si svou kvalitu zachová po dlouhá léta a díky tomu vypadá stále moderně a nadčasově. Žádná nekvalitně ušitá kabelka nebude vypadat moderně, ani kdyby měla být v aktuálním trendu jediná.

kvalitní kožená kabelka emotys

#kvalita

 

3. Nadčasovost

Italské kožené kabelky mají jednu nepřekonatelnou výhodu oproti jiným kabelkám. Tím, že jejich šití a kvalitní přepracování je známo už na první pohled, tak právě tyto prvky jsou nositeli nadčasovosti, která dělá tyto kožené kabelky jedinečnými.

#vyhoda

Právě tyto prvky jsou to, co dělá tuto kabelku nadčasovou a tak se nemusíte bát, že investujete do módního kousku, který bude příští sezónu již neaktuální. Toto se vám při kožené kabelce nestane. Vynosíte ji několik let bez pocity, že nosíte něco zastaralé a staré.

krásná kožená kabelka emotys

#nadcasovost

 

4. Barevnost

Při kožených kabelkách se nemusíte bát ani barev. To znamená, že kožené kabelky nejsou vůbec nudné a tmavé. Naopak nabízíme mnohé výrazné a nadčasové barvy.

#nuda

Záleží už jen od vašeho vkusu. Barvy jsou na živo opravdu krásné, vždy ve vašich rukách dokonale vyniknou.

kožená kabelka Luana

#barvy

 

Milé dámy, předpokládám, že pokud jste si někdy zakoupili koženou kabelku, tak si určitě nemyslíte, že jsou nemoderní a zastaralé. Milé dámy, proto, pokud jste si ještě nezakoupili vaši koženou kabelku a myslíte si, že je to nemoderní kousek, tak to dnes vylepšete a přesvědčte se o tom, jaký krásný, moderní a nadčasový kousek vlastníte ve vašem šatníku.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality