Jaký kožený batoh na podzim?

#podzim

Stále se věnujeme podzimním tématům, které jsou momentálně velmi aktuální a řešíme, co k čemu kombinovat a co konkrétně si tento podzim pořídit.

#trend

Pokud toužíte po nějakém trendu, který zde s námi bude nějaký ten čas a potřebujete něco velmi praktické, tak určitě sáhněte po koženém batohu. Kožený batoh je nejen velmi praktický, ale je také velmi stylový a zamiluje si ho nejedna dáma. Už dávno to není jen výsadou mladých slečen, zda školaček, které ho využívali čistě pro účely ve škole či na procházky.

#kozenybatoh #kozenebatohy

Kožené batohy mají v oblibě i starší dámy, které si tímto způsobem odlehčí své ruce, například na procházce se svým psím kamarádem.

Proč sáhnout po koženém batohu? Kromě toho, že vypadá velmi dobře a luxusně, tak jde hlavně o kvalitu. Můžete ho nosit dlouhé roky bez toho, abyste na něm spatřili nějaké známky nošení. V tomto se vyplatí určitě investovat.7

#kvalita

Které kožené batohy vám tento podzim doporučujeme?

 

1. Kožený batoh Amadea

Je pro vás dostupný ve třech barvách. V krásné camel - hnědé barvě, tmavomodré a klasické černé. Jde o kožený batoh ve střední velikosti, který je vhodný hlavně na procházky, malé nákupy či posezení s kamarádkami.

Do školy vhodný není, protože se do něj neumístíte sešity velikosti A4. Je vhodný proto pro starší dámy, které mají rády praktičnost a nadčasovost. Určitě si ho zamilují i ​​mladší ročníky na nějaké menší výlety a posezení s kamarádkami. Kombinovat ho můžete i se sportovním oblečením a oblečením, které nese jemné prvky elegance.

kožený batoh amadea

#kozenybatohamadea

 

2. Kožený batoh Radmila

V podobném duchu se nese i kožený batoh v druhé kategorii. Tento kožený batůžek vám však nabízíme i v podzimních barvách jako hnědá, žlutá a klasická černá. Proto pokud toužíte po doplňku, který na vašich ramenou vyzní, tak Radmila je určitě ta správná volba. Je vhodný pro holky, pro dámy i starší ročníky, které touží nosit kožený batoh na své volnočasové aktivity.

kožený batoh radmila

#kozenybatohradmila

 

3. Kožený batoh a kožená kabelka v jednom Roberta

Toužíte po kousku do vašeho šatníku, který víte využít na vícero způsobů? Kožený batoh Roberta je pro vás ideální, protože splňuje svůj účel nejen jako batoh ale i kabelka. Umíte si ho podle své potřeby přehodit na koženou kabelku a když potřebujete odlehčit ruky, nebo si to váš outfit vyžaduje, tak si jedním tahem z něj uděláte kožený batoh. Praktické, že ano? Tento trendy hit vám nabízíme v krásných a svěžích barvách, které víte vynosit do pochmurného podzimního počasí.

 

kožený batoh a kožená kabelka v jedem ROberta

#kozenybatohakozenakabelkav1

 

4. Kožená kabelka a kožený batoh v jednom Josefina

V podobném duchu se nese i další kožený batoh a kožená kabelka v jednom Josefina, která je vhodná pro dámy milující měkkou a nadčasovou kůži v kombinaci se zipy. Tento typ batohu se hodí hlavně k sportovním outfitům.

Jde o tradiční "italský" vzhled "kožené kabelky", ale nabízí vám toho víc, na vašich ramenou si ji umíte udělat jedním tahem jako váš oblíbený a dobře vypadající kožený batoh.

Ještě takovýto typ kožené kabelky / koženého batohu nemáte? Tak určitě neváhejte a jeden si pořiďte. Budete milovat jeho praktičnost a nadčasovost. A o ušetřeni peněz už asi mluvit nemusíme. Nabízíme ho ve více barvách, jako černá, jemně růžová, tmavomodrá, hnědá a trendy žlutá barva.

 

kožená kabelka a kožený batoh v 1 Josefina

#kozenybatohjosefina


Milé dámy, už jste si vybrali svůj kožený batoh na tento podzim z Emotys.cz?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality