Jakú kabelku do práce?

Potřebovali byste kabelku do práce, ale nevíte se rozhodnout, která by byla ta správná? Při tomto problému bychom si položili hlavně pár otázek, které by nás mohly posunout s výběrem dál.

1.Chcete kvalitní koženou kabelku, která vám vydrží dlouho?
2.Postačí vám obyčejná kabelka z eko kůže na pár měsíců?
3.Potřebujete, aby se vám tam vešly dokumenty ve formátu A4?
4.Postačí vám menší typ kabelky?
5.Chcete s kabelkou zaujmout a pyšnit se pěkným kouskem?
6.Potřebujete kabelku, která je vnitřně organizována?
7. Jakou barvu byste volili? Dříve neutrální nebo živější?

 

1.Chcete kvalitní kabelku, která vám vydrží dlouho?
Pokud jste se rozhodli, že zainvestujete do kvalitní kabelky, která vydrží na delší období, tak v tomto případě bychom se začali pokukovat po kabelkách z pravé kůže, které vydrží několikrát déle, než kabelky či už koženkové nebo z eko kůže. Výhodou kožených kabelek je to, že jsou vyrobeny z pravé kůže, která po několika letech dokáže udržet svou krásu. Je pružná, více odolná vůči zničení a vyznačuje se krásnou vůní. Čas jí prospívá, protože časem získává na své kvalitě.
 
 
Jaké kabelky do práce - koženú kabelku renata |emotys.cz|
 
 
2.Postačí vám obyčejná kabelka z eko kůže na pár měsíců?
Pokud jste si řekli, že vám postačí kabelka jen na jednu sezónu, tak v tom případě bychom určitě volili kabelku z eko kůže. Kabelky vyrobené ze syntetiky vydrží méně než kožené kabelky, jsou levnější, ale v případě jedné sezóny je to správná volba. Určitě časem na těchto kabelkách musíte počítat s popraskáním kůže po jejím povrchu.

 

3.Potřebujete, aby vám do ní vešly dokumenty ve formátu A4?
Ano, většina žen potřebuje do své kabelky umístit i nemožné, proto je nejlepší zvolit kabelku do práce takovou, do které vejde formát A4. V případě, že při popisu kabelky nemáte uvedeno, že vejde do ní A4, ale rozměrově se vám zdá, že vejde, určitě bychom byli obezřetné a tuto záležitost bychom si u prodávajícího prověřili. Některé kabelky jsou tak šité, že rozměrově se zdá, že vejde do ní formát A4, přičemž ve skutečnosti to není pravda.
 
Jakú kabelku do práce - koženou kabelku carina |Emotys.cz|
 
 
4.Postačí vám menší typ kabelky?
Ak potřebujete menší typ kabelky, tak raději doporučujeme vyhledat kabelku ve střední velikosti. . Nejsou velké, nezatěžují tak rameno a a lze do nich umístit základní věci jako mobil, peněženku a hygienické potřeby. Malý typ kabelky do práce nedoporučuji, můžete mít problém s umístěním základních potřeb, které budete během celého dne v práci potřebovat.
 
 
 
5.Chcete s kabelkou zaujmout a pyšnit se pěkným kouskem?
Pokud jste milovnice kvality a pěkných designových kousků, se kterými chcete ohromit i vaše okolí, tak určitě bychom se pokukovali po luxusnějších typech kabelky vyrobených hlavně z pravé kůže. Mezi luxusní značky kabelek v této době patří Prada, Gucci, Louis viton, Chanel, které řadíme mezi top značky, což se samozřejmě odráží na jejich ceně. Mezi levnější luxusní kabelky řadíme značky jako Armani, Michael Kors, kabelky Guess a jiné, které jsou pro nás cenově přijatelnější.
 
Jakú kabelku do práce - kabelku Guess |emotys.cz|
 
Potřebujete kabelku, která je vnitřně organizována?
Máte ráda ve své kabelce pořádek, proto vyhledáváte kabelky, které mají správně organizované přihrádky a komory? V tomto čase se šijí kabelky s různou vnitřní organizací, kde si můžete vybrat kabelky buď s jednou, dvěma nebo dokonce i se třemi komorami. Při značkách Guess a některých Italských kožených kabelkách jsme si všimli toto trojité dělení komor. Většina kabelek je šitá tak, že má dvě komory předěly kapsou na zip a tři malé kapsy na dokumenty. Pro značku Michael Kors, hlavně při velkých shopperkách je typické, že kabelky mají dokonce i 10 malých kapes ideálních pro dámy, které mají rády pořádek.
 
 
 
Jakú kabelku do práce - koženou kabelku rachel |Emotys.cz|
 
Jakou barvu byste volili? Dříve neutrální nebo živější?
Pokud máte ráda klasiku, která se výborně kombinuje k outfitu, tak vhodným typem jsou kabelky v černé nebo béžové barvě. Tyto barvy jsou nositelkami statusu snadno kombinovatelné barvy, a proto nedělají problém při kombinování k outfitu. Další vhodné barvy jsou modré, hnědé a bílé. Na oživení outfitu nebo v případě letních dnů jsou ideální kabelky v živějších barvách jako jsou zelená, žlutá, oranžová, růžová a červená.
 
 
Jakú kabelku do práce - Italské kožené kabelky |Emotys.cz|Dámy věřím, že zodpovězení těchto otázek vám pomohlo nasměrovat vás ke správnému výběru kabelek.
Made with love Emoty.cz
 
 
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality