Jakou správnou kabelku si koupit?

Jakou správnou kabelku si koupit?

Často se setkáváme s otázkou, která kabelka bude pro vás ta správná? Pochopitelně u mě to je také, někdy se rozhodujte až mezi třemi a řeknu Vám strávím při tom ai dvě hodiny. Je to těžké, protože každá z nás chce ohromit společnost pěknou kabelkou a každá ji chcete nosit, jak své pýchu. Při výběru správné kabelky je to trošku těžší, protoze nekteré se nám líbí, ale nemůžeme si je dovolit a za druhé ty které se nám líbí jsou buď různé, nebo se rozhodujeme nad barvou. Je to v podstatě stejné jako u kupé nových bot, někdy když se neumíme rozhodnutí, skončíme u koupě dvou párů.. Nuž to jsme my ženy, rádi si dopřejeme a rádi se těšíme se svou nových věcí. A proč ne? Každá žena si zásluze něco nové a pěkné. Dnes si řekneme jakou správnou kabelku si koupit, tak abyste ji považovali před společnost za své pýchu a na co se hlavní záměr při výběru kabelky. Vybrat si správný kabelku je poměrně těžká záležitost a nemluvě v nákupních obchodech, ktere jsou zaměřené vyloženě na kabelách. V takových obchodech to vůbec není jednoduché, je jejich poměrně hodně a těžko se vyberá ten správny tip. Proto nejraději kupuji kabelky přes online obchod. Tam si naklikáte stánku s kabelkami a v pohodlí domova  si vybírám zde podle mých představ. A pokud se mi kabelka nebude líbit klidně se dá vrátit. 

 

Vzhled

V první řadě samozřejmě díváme na vzhled kabelky, který by měl být podle vašich představ. Pokud nemáte rádi moc prečačkané kabelky určitě bych volila klasické jednoduché, kterými nic nezkazíte. Jako ukázku Vám předvedu krásný jednoduchý kousek, který díky jednoduchému designu vypadá skutečně luxusně. Zde je důležitý hlavně vnější vzhled. A tato kožená kabelka má krásnou vroubkovanou strukturu s decentním zlatým kováním.

Kožená hnědá vroubkovaná kabelka

Velikost

Velikosti jsou různé a proto se musíte zaměřit hlavně na to kde kabelku chcete využívat. Pokud potřebujete kabelku do práce, volte raději ve větším rozměru a to ve formátu A4, díky této velikosti se Vám do kabelky vejde poměrně dost věcí a důležité papíry. Pokud potřebujete kabelku jako doplněk k outfitu zvolte crossbody kožené kabelky. Hlavně v takové velikosti, aby se Vám do ní pomestili důležité věci a to peněženka a mobil. Crossbody kabelky využíváme poměrně velmi často, a proto je také důležité při koupi zvolit kvalitnější materiál a to kůži, také pracovní kabelky třeba vybírat kožené, protože jejich nosíme stále.

Bílá kožená kabelka na naší stránceZnačková silně růžová kabelka značky Wojewodzic

 

Organizovanost

Při výběru kabelek se také třeba zaměřit na to, jak je kabelka organizována uvnitř. Pokud chceme kabelku do práce, volila bych určitě alespoň dvě hlavní komory předělené kapsou za zip. Díky těmto komorám se do kabelky vejde dost věci, které žena potřebuje mít ve své kabelce. Takže pokud chcete mít v kabelce pořádek, určitě bych volila dvě hlavní komory. Při výběru malých kabelek to je jednodušší, většinou mají jen jednu komoru a na boku kapsa ze zipem. Ale to není žádný problém, tím že chceme zvolit menší kabelku jistě víme, že se do ní vejde málo věcí a to někdy jen mobil a peněženka.

Vnitřek kožené kabelky

Kvalita

Samozřejmě je třeba hlavně dívat na kvalitu kabelek. Neradi bychom investovali do kabelky z umělé kůže a po chvilce by se nám rozpadla, nebo vypadala jako stará dvouletá a ošoupání. Toto určitě nechceme, tím že investujeme do kabelky, čekáme od ní100% kvalitu. Ale bohužel někdy to tak není. Umělé kabelky nejsou až tak správnou volbou pro Vás, protože po čase se tento materiál opotřebuje, popraská a barva ztratí lesk. Při této zkušenosti bych zvolila koženou kabelku. A hned Vám vysvětlím i proč. Kůži využívali už lidé v minulosti jako obuv, kabáty a tašky. Je to nejkvalitnější materiál, který drží několik let. A proto jsem ráda, že tato výroba kožených kabelek stále trvá. A nemusíte se vůbec bát, že do kožené kabelky budete muset i hodně investovat, v dnešní době někdy zaplatíte více za umělou, než za koženou kabelku. A designově to určitě také oceníte. Koženými kráskami se budete moci pyšnit delší čas a to Vám ručím za jejich kvalitu. Nic není lepší než se pyšnit svou novou koženou kabelkou.

Detail kožené kabelky

Pohodlí

Někdy nás často unavuje nosit kabelku jen v ruce. Díky tomu máme plné ruce a někdy to je opravdu potrava, například při nakupování oblečení. V tomto případě bychom nejraději měli volné ruce a rádi se prohrabávali a prohlíželi věci. V takovém případě bychom ocenili určitě kabelku, která obsahuje odepínatelné ramínko a také by bylo výhodou, kdyby se dalo regulovat a mohli bychom si ho přizpůsobit své výšce postavy. Díky tomuto zázračnému ramínku se budete cítit pohodlně.

 

Pevně ​​věřím, že jste se inspirovali tímto článkem a při koupi budete volit hlavně na kvalitu. Doufám, že Vám článek pomohl k tomu jak si vybrat tu správnou kabelku.

Vaše blogerka Marikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality