Jakou koženou kabelku pro vysoké dámy?

#vysokedamy 

Pokud patříte k těm dámám, kterým bylo do vínku přidáno i vysoký vzrůst, tak tento blog je právě pro vás.

Obdivovala jsem vždy vysoké dámy a somozrejme jsem jim i trochu záviděla, protože já jsem velmi nízkého vzrůstu. Fascinovala mě jejich vysoká postava, prostě to, že se na svět mohli dívat z výšky. Záviděla jsem jim to hlavně v tlačenici v autobuse, kdy pro mě, člověka s nízkou postavou a klaustrofobií, bylo toto cestování mukami, protože jsem byla nejnižší a nemohla jsem dýchat mezi tolika vyššími lidmi.

Vraťme se ale k tématu. Dnes bych vám představila jednotlivé velikosti kožených kabelek a upřesnila pro vás, jakou koženou kabelku si k vaší postavě zvolit.

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

1. Velké kožené kabelky

Začala jsem kategorií velkých kožených kabelek hlavně kvůli tomu, že pro dámy s vysokou postavou jsou přímo ideální. Velká kožená kabelka vyžaduje hlavně vysoké postavy, protože nepůsobí vůbec nijak robustně a tyto dámy si mohou nosit klidně i neforemné extra velké "pytlovité kožené kabelky".

#pytel

Z této kategorie bychom pro tyto dámy doporučovali hlavně shopper bag, takzvané "shopperky", které na vysoké postavě působí velmi dobře a krásně vyniknou. Velké kožené kabelky i opticky ubírají na výšce, což je pro dámy s tímto typem postavy často velmi žádané a upřednostňované.

 

kožená kabelka emotys veľká

#velkekozenekabelky

 

2. Střední kožené kabelky
Střední velikost kožených kabelek je vhodná pro dámy s vyšší postavou. Při tomto typu třeba ale rozlišovat, zda jste dám s plnější nebo s užší postavou. V prvním případě, tedy pokud jste dáma s plnější postavou, tak určitě volte koženou kabelku z měkké kůže. Při nošení volte raději pozici na rameni, jak ji nosit crossbody.

#crossbody

Totéž platí i při vysoké postavě užšího typu, kdy naopak volte hlavně kožené kabelky z tvrdé a pevné kůže.

střední kožená kabelka emotys

#strednikozenekabelky

 

3. Malé kožené kabelky

I dámy, které jsou vysoké si klidně mohou vzít malé kožené kabelky, protože jisté akce si takovou kabelku vyžadují. Je tu však jedno ale. Jde o tom, že malá kožená kabelka se při vaší vysoké postavě a hlavně když je plnějšího charakteru dost ztratí. Proto při malé kožené kabelce sáhněte hlavně po takové, která je výrazná a něčím výjimečná a zaujme na první pohled.

#vyraznakozenakabelka

Sáhněte proto po kabelkách metalických odstínů, výrazných barvách, zlatých a stříbrných kování a ramínek. Pokuste se zacílit pozornost na kabelku i vašim oblečením, které bude v tomto případě jemnější.

malá kožená kabelka emotys

#malakozenakabelka

 

Milé vysoké dámy, doufáme, že vám při vašem oblékání a "stylování se" nedělá problém, jakou "koženou kabelku" zvolit. Pokud ano, tak opravdu doufáme, že vám dnešní článek pomohl a vy budete opravdu vědět, že danou koženou kabelku, kterou jste si právě vzali je ta, která je pro váš typ postavy přijatelná.

Hodně však záleží i do vašeho pocitu. Někdy ten rozhodně nejlepší.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality