Jakou koženou kabelku ke žluté barvě?

#zlutabarva  #leto

Dnes jsem se rozhodla napsat krátký článek o barvě, která jednoduše připomíná horké letní počasí, na které se už velmi těšíme. Mnozí z nás ho nebudou letos trávit někde u moře, ale v našem milovaném Česku. Je to dobré, protože takto podpoříme i našich domovních podnikatele a objevíme krásy, které bychom měli určitě znát.

#cesko

Ale to jsem trošku odbočila od naší tématu. Vybrala jsem si žktú barvu, neboť i já jsem si letos pořídila krásnou žlutou sukni a těším se, že vás budu moci inspirovat barvami kožených kabelek, které můžete ke žluté barvě, například i takové sukně, nosit. Ať se líbí.

 

1. Černá kožená kabelka

Určitě musím zmínit i tento základní typ barvy. Černá kožená kabelka je něco, co máte určitě v šatníku. Tak v tomto případě vám už chybí jen ten žlutý kousek. Pokud vám mohu doporučit, tak sáhněte po tmavší žluté, ne až takové velmi výrazné neonové. Při této barvě to bude působit ucelenější.

 

černa koezna kabela

 

2. Šedá kožená kabelka

Chcete-li volit k vašemu novému outfitu nějakou koženou kabelku zemité barvy, tak určitě volte šedou barvu. Právě tato společně se žlutou vytváří pěkný kontrast a zároveň si spolu velmi dobře rozumějí. Oproti černé má tu výhodu, že ji můžete zvolit k jakékoliv žluté barvě, nikde nebude působit nějak robustně nebo navíc.

 

seda kozena kabelka

 

3. Zelená kožená kabelka

Pojďme sáhnout po nějaké výraznější barvě. Zkusme takovou nějakou zelenou barvu. K žluté přistane dokonale zelená. Nezapomeňme na to, že žlutá je barva léta a k tomu volme i zelenou výraznou barvu. Zkuste sáhnout po nějaké tunice nebo šatech ve žluté barvě a kombinujte ji krásnou a výraznou malou koženou kabelkou, případně koženou ledvinku.

zelena koezna kabelka

4. Modrá kožená kabelka

Pokud toužíte po nějakém luxusu, tak určitě volte tuto kombinaci. Modrá a žlutá s sebou hrají dokonale, elegantně a luxusně. V hlavě mám krásný žlutý overal, který ladíte krásnou a výraznou modrou koženou kabelkou, konkrétně v barvě roku 2020. Už to vidíte i vy? Oblékáte se do tohoto outfitu?

 

modra kozena kabelka

 

Které barvy ke žluté až tak nepasují, respektive spolu nehrají?

Pokud máte na sobě hodně žluté, případě máte nějaký žlutý výrazný kousek, tak určitě bychom už nesáhli po žluté kožené kabelce. Zlatá při žluté celkově zaniká. Pokud chcete sáhnout po metalických odstínech, tak sáhněte po stříbrné barvě. Také zapomeňte na kombinaci výrazné žluté a červené barvy. V tomto případě bychom volili raději nějakou oranžovou barvu. Také růžová barva nebyl ten správný výběr. Tato kombinace je opravdu nepředstavitelná. Pokud máte chuť volit nějakou hnědou barvu, tak určitě bychom vám doporučili barvu camel.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality