Jakou koženou kabelku ke širokým kalhotám?

 

#sirokenohavice

Je léto a mnohé z nás nesáhnou po sukni. Prostě nejsme na to stavěné, sukně nenosíme a ani jejich ve skříni nepotřebujeme, protože neradi ukazujeme své nohy. Jednoduše sukně je kousek, který u nás místo nenajde.

Podobně je to i se šaty. Volíme je jen v nutném případě, přinejhorším je ve své skříni vlastníme, ale jsou delší či uplne po paty. Avšak léto máme rady a s ním i volné a vzdušné oblečení. Proto v našem šatníku mají zastoupení široké kalhoty.

Díky jejich střihu jsou vhodné pro každou postavu, není v nich teplo, protože se na nás během chůze nelepí a tak máme nohy krásně provzdušněné, jako kdybychom měli sukni.

V dnešním článku vám tedy ukážeme, jaké kožené kabelky k takovým kalhotám širokého střihu nosit. Ať se líbí.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Dlouhé široké kalhoty

Tato volba je jednoznačná pro dámy, které si potrpí na to, aby měli zatáček celé nohy. Je to opravdu moderní kousek, se kterým zaujmete při každém outfitu. Ideální "kožená kabelka" k těmto kalhotám je taková, kterou budete nosit v ruce nebo na rameni. Nedoporučujeme nosit v tomto případě koženou kabelku crossbody. Nevypadá to efektně, spíše to působí velmi rozházeně a ne uceleně.

 

široke nohavicekozena kabelka emotys

#dlouhesirokekalhoty

 

2. Krátké široké kalhoty

Po těchto kalhotách sahají hlavní dámy, které chtějí odhalit kousky svých lýtek a tak poukázat na jejich krásu. Tento kousek je pro odvážnější dámy, které se snaží ukázat, že módu milují a je jim blízká. Je to však pravda. Sama, když vidím dámu s takovým outfitem, tak opravdu žasnu nad její vkusem a nad tím, co na sobě má. Ideálně se hodí k těmto kalhotám malé kožené kabelky, případně kožené ledvinky, které v tomto případě nosíme kolem pasu nebo můžeme si ji dát crossbody přes tělo, případně přes rameno. Takový výsledek bude působit velmi efektně.

 

kožena ledvinkakrátke siroke nohavice

#kratkekozenekalhoty

 

3. Široké džíny

Dámy, které mají rády džínovinu, tak určitě v tomto případě sáhnou po variantě v široké formě. Wau! Tleskáme. Je to proto, že vlastníte opravdu kousek, který se leckde nanájde, ale najde, ve vašem šatníku. Tento kousek můžete vlastnit buď v jeho krátké nebo dlouhé verzi, to už opravdu záleží od vaší potřeby.

Nejčastěji je volíte jako světlé, neřešíte jestli to zužuje nebo vás takový typ oblečení rozšiřuje. K takovým kalhotám bychom určitě s hrdostí volili kožený batoh. Dodá mu to pohodlný a nadčasový šmrnc a také vložíte do takového outfitu i kousek "týnedžerského" ducha.

široke dzinykožený batoh emotys

#sirokedziny


Milé dámy, pokud nosíte široké kalhoty, tak vám opravdu tleskáme.

Vybrat si k nim koženou kabelku musí být pro vás určitě hračka.

Myslíme si, že vybrat su koženou kabelku z naší stránky bude o něco těžší, protože tam máme opravdu krásný výběr.

www.emotys.cz

 

 

Zdroj obrázků: www.google.cz 

#emotys #emotyscz

Vaša blogerka heartMarikakiss

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality