Jakou koženou kabelku ke kabátu?

#kabat #kabaty #zima

Aktuálně je zima a my se stále potřebujeme odít do teplých bund, kabátů a kožichů.

#kozich

Víme, že tuto zimu je velmi populární kabát, konkrétně teddy coat. Je to oversize kabát, který je hrubšího materiálu, připomínající medvědí srst. Jeho předchůdcem byly oversize kabáty, tedy ty, které byly širšího střihu. Populární jsou stále i kabáty, které jsou na tělo. Ve své podstatě nevyšly z módy.

#teddycoat #oversize

V dnešním blogu bych se věnovala tématu, jakou koženou kabelku kombinovat ke kabátu. Věnovala bych se jí vlastnostem jako velikosti, barvě a a styl.

#blog

kožená kabelka Pisa

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

1. Velikost
V této kategorii mám takříkajíc více volné ruce. Je to proto, že při kabátu není velikost kožené kabelky až taková podstatná. Je jedno jestli sáhnete po malé kožené kabelce nebo velké.

Záleží to už jen od vaší potřeby a to co v ní potřebujete mít. Také záleží na jakou příležitost se chystáte vyrazit. Proto není tato kategorie až taková jednoznačná, ale můžeme vám jen doporučit to, že si nad touto vlastností hlavu až tak nelamte. Důležitější jsou další dvě kategorie.

 

kozena kabelka Lauria

#velikost

 

2. Barva
Barva kožené kabelky při kabátu je velmi podstatný detail. Je proto důležitá, protože kabát je výrazný prvek a kabelka jistým způsobem také.

V případě kabátu a kožené kabelky vsaďte na kontrasty a nezapomínejte na detaily. Kontrasty jsou velmi populární a oblíbené. Znamená to, když volíte například tmavý kabát, tak k němu volte nějakou barevnou nebo světlou koženou kabelku. Naopak pokud volíte světlý kabát, tak k němu volte tmavou nebo tatiež nějakou barevnou koženou kabelku.

#kontrast #detail

Při barevně výrazném kabátě bychom už ve výrazné barvě kožené kabelky upustili. Můžete to v tom případě pokud jste mistryně stylu colorblocking. Pokud však máte nějaký jednoduchý kabát, tak v tomto případě je výrazná kožená kabelka žádaná.

#colorblocking

Velmi dobře vypadá i soulad kožené kabelky a kabátu. To znamená, že kožená kabelka je ve stejné barvě jako kabát, případně v jejím podobném odstínu. Je už na vás, ke které barevné variantě inklinujete.

 

kozena kabelka Sofia

#barva

 

3. Styl
Styl, který budete k danému kabátu volit je důležitý, protože od toho se bude odvíjet i vaše kožená kabelka s kabátem.

Pokud jste zastánkyní elegantního stylu, tak určitě i váš kabát se nese v elegantním stylu.

#elegance

Sportovní styl při kabátě neznáme. Nevím, ale stále nevím přijít na chuť kabátu, který mě kapuci. S tím se opravdu nevím ztotožnit, i když nemusím mít pravdu.

#kapuce

Trendy je momentálně kombinace elegance a jiný prvek. To znamená, že tam můžete jemným způsobem kombinovat i kožené kabelky z měkké kůže, které více pasují ke sportovním věcem. Takovým stylem ukážete hravost vašeho outfitu a jistým způsobem ho i odlehčíte.

 

kožená kabelka Emotys

#styl

 

Milé dámy, máte problém při výběru kožené kabelky, když vybíráte ze skříně kabát?
Je pro vás prvořadé zapůsobit kabátem nebo vaší koženou kabelkou?
Preferujete v zimě spíše teplé a dlouhé bundy, jako kabáty?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality