Jakou koženou kabelku k plesovým šatům?

#ples #oslava #svatba

 

Mnohé dámy častokrát trápí základní otázka, co si vzít, jakou kabelku k tomu doladit, jaké doplňky jsou pro tento outfit ideální, hodí se tyto boty, není to moc vyzývavé ....? A mnoho a mnoho dalších otázek. K jedním určitě patří i důležitá otázka, se kterou se setkáváme téměř při každé příležitosti jako ples, svatba či oslava: Jakou koženou kabelku k plesovým šatům?

 

#saty

 

Já budu však dnešním blogu velmi konkrétní a tento výběr zúžíme na konkrétní barvy a konkrétní koženou kabelku Lucia. Jaké barvy této kožené kabelky můžeme ladit ke jakým šatům a proč si vybrat právě tuto barvu? Čtěte dál, dozvíte se.

 

1. ČERNÁ

 

Pokud sáhnete po černé barvě této kožené kabelky, tak opravdu jste udělali dobře, protože tuto barvu dokážete využít při každé příležitosti a víte ji vzít téměř ke každým šatům.Lucia v černé barvě je opravdu krásná, elegantní a jemně extravagantní. Díky svému jemnému lesku působí při každých plesových šatech luxusně.

 

Chcete, aby vám tato černá barva na vaší kvalitní kožené kabelce vynikla? Zvolte bílé nebo krémové dlouhé vzdušné šaty a právě k nim dolaďte tuto kabelku. Uvidíte, přesto, že je kabelka malá, bude při těchto šatech dokonale vynikat.

 

černá kožená kabelka Emotys

 

#cerna #cernakozenakabelka

 

2. JEMNÁ RŮŽOVÁ

 

Budu určitě ráda, pokud nesáhnete jen po černé tradiční kabelce, která se nosí nejčastěji, ale vyberete si iz jiných barev, které naše nová kolekce této kabelky nabízí. Pokud si však netroufáte na žádné výrazné barvy, tak právě tato barva, jemná růžová, je pro vás ideální. Nebude působit velmi vyzývavě, ale naopak díky lesku bude krásně vynikat i při tmavších, ale i světlejších šatech. Za nás bychom určitě nevolili žádné šaty, které již mají v sobě nějaký ten lesk. Takto by tato krásná kabelka ztratila svůj šmrnc.

 

Ideálně padne tato kabelka ke krátkým i dlouhým střihem šatů tmavé růžové barvy, případně fialové. Vyzkoušejte!

 

jemna ruzova kozena kabelka

#jemneruzova #jemneruzovakozenakabelka

 

3. ZLATÁ

Zlatá barva je barva luxusu. Já osobně mám velmi ráda zlatou barvu, i když jsem blondýna a říká se, že při nich nevyzní. Naopak mám ráda, že nejsem se zlatou až taková vyzývavá a že se navzájem doplňujeme. Zvýrazňuje tak mou jemnost a přirozenost a to jsem velmi ráda, neboť právě o těchto vlastnostech se v módě líčení v současnosti mluví nejvíce. Zlatá je přímo ideální na příležitosti jako plesy, oslavy a svatby. Vždy podtrhne každý jeden outfit a dokonale se doplňuje s světlými barvami. Pokud chcete, aby vám však tato kožená kabelka vyzněla nejvíce, volte ji ke tmavým šatům.

 

Za nás bychom ji jistě volili nyní v létě k jemným bílým vzdušným šatům, ideálně dlouhým, kde tato zlatá Lucia bude pasovat dokonale. Budete tak působit jako jemná princezna, která ví, co je to vypadat luxusně.

zlata kozena kabelka Lucia

#zlata #zlatakozenakabelka

 

4. CYKLÁMENOVÁ

V naší nové kolekci jsme nezapomněli ani na dámy, které milují výrazné barvy. Právě cyklámenová barva je výraznou barvou a v kombinaci s leskem a třpytkami působí velmi luxusně. Je vhodná právě pro dámy, které kromě toho, že mají rády výrazné barvy, také inklinují více k extravaganci. Dovolím si tvrdit, že i tato kožená kabelka je extravagantní. Je to díky její výrazné barvě podtržené třpytkami.

 

Dovolila bych si tvrdit, že tato barva kabelky dokáže nejlépe vyniknout při černých šatech na tělo přinejlepším krátkého střihu. Určitě ale nic nezkazíte, pokud byste si ji vzali ik nějakým vzdušným šatům. Pozor ale na výrazné barvy šatů při této kabelce, jelikož je sama o sobě výrazná, nepotřebuje k sobě další výrazné prvky.

 

cyklamenova kozena kabelka

#cyklamenova #cyklamenovakozenakabelka

 

5. ČERVENÁ

Nezapomněli jsme při našem výběru ani na "klasickou" červenou. Víme, že červenou dámy oblibě stejně jako černou. Je to jakýsi prototyp černé. Její eleganci opět podtrhnou jemné třpytky. Na základě toho se velmi pěkně vyjímá jako v rukou, tak i na rameni. Červenou můžete nosit ke všemu. Protože tato kožená kabelka disponuje leskem, tak určitě bychom ji už nevolili ke nějakým červeným šatům. Zvolili bychom buď tmavší nebo naopak světlé odstíny. Také bychom dali nashledanou i výrazným barvám, protože i červená podobně jako cyklámenová je stejně výrazná, tím pádem nechci působit na nějaké oslavě jako papoušek. Určitě si to ale mohou dovolit dámy, které umí pracovat se stylem colorblocking.

 

Za nás se hodí tato kabelka Lucia ideální k tmavomodrým šatům úzkého střihu. Proč tmavomodré? Vždyť černé by pasovaly více. Pravda, ale my chceme narušit klasiku.

červena kozena kabelka

#cervena #cervenakozenakabelka

 

6. MODRÁ

Nemáte rady černou, ale nechcete moc experimentivať s barvami? Tak právě tmavá modrá je pro vás ideální barva. Zatímco jsme vám k červené kabelce nabídli tmavomodré šaty, tak v tomto případě bychom vám k modré kabelce nabídli krvavé červené šaty. Je jedno, zda jsou obtažené, volné, dlouhé nebo krátké. Tyto dvě barvy se milují a vzájemně doplňují.

 

Abychom vám však nabídli i nějaký jiný tip, tak určitě tato kabelce umí pěkně vyznít při zlatých nebo stříbrných šatech. Možná se vám to na první pohled nebude zdát, že by tyto dvě barvy navzájem hráli. Ne, naopak. Vyzkoušejte!

modra kozena kabelka od emotys

#modra #modrakozenakabelka

 

7. STŘÍBRNÁ

Tak jako zlatá, podobně i stříbrná je prototyp barvy, která se jednoduše na oslavy, svatby a plesy hodí. Protože je to barva luxusu a sama o sobě je svým leskem výrazná třeba si dávat pozor na to, k čemu ji zvolíte. Určitě zapomeňte na nějaké zlaté nebo stříbrné šaty nebo šaty s leskem. Působilo by to moc a ani vy byste se v tom necítili dobře. Proto volte tuto kabelku hlavně k matným odstínem. Nejlepší stříbrná vyzní při tmavých barvách, ale v tomto případě zkuste trochu experimentovat.

 

Vezměte si nějaké krásné výrazné růžové šaty a dolaďte jejich koženou kabelkou Lucia ve stříbrné barvě. Určitě tuto volbu neprohloupíte. V této kombinaci se budete cítit výjimečně.

stribrna kozena kabelka lucia

#stribrna #stribrnakozenakabelka

 

Jak můžete vidět, tak kožená kabelka Lucia je ideální doplněk k plesovým šatům. I když se stále dostává do popředí pravidlo kabelka a boty, my bychom však k této kabelce volili střídmější barvy bot, ne stejné jako kožená kabelka. Sáhli bychom určitě po nějakých béžových nude lodičkách, které můžeme vzít ke všem šatům.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality