Jakou koženou kabelku a dámský kabát tuto sezónu?

Zajímá vás, jaké kožené kabelky a dámské kabáty jsou tuto sezónu trendy? Co se nosí a co vyšlo z módy? V tomto příspěvku vám nabídneme opět malý náhled do světa módy a ukážeme vám pár trendy kousků, které zůstaly ještě i na našem eshopu, respektive, čímž jsme se zásobili tuto sezónu.

 

 

OVERSIZED KABÁTY  A BUNDY

Oversized styl nadále pokračuje i tuto sezónu. Oversized mánie nikdy neskončí. Jsme toho svědky. Kabáty a bundy velkých rozměrů ideální pro zimní období jistě jsou must have této sezóny. Co je na těchto kousků potěšující je to, že se hodí na každou postavu, ať jste malá nebo vysoká, štíhlá nebo přibrána. Dají se stylově vrstvit. Trendy jsou také klasické dámské kabáty, které mají opasek. Jejich nadčasovost nikdy nekončí, čemu se moc těšíme i my. V naší nabídce naleznete různé stylové kousky od camel po růžovou barvu. Kabáty můžete tvarovat páskem a váš outfit jistě prozradí o vás, že jste trendy a tuto sezónu.
 
bundy aj na emotys.cz
 
 
HRA S BARVAMI
 
Do hry vstoupily i pestré barvy, které prozáří pochmurné podzimní a zimní počasí barevnými odstíny. Modrá, oranžová, žlutá barva kabátů určitě tuto sezónu nechybí ani v naší nabídce. Výrazné barvy vyniknou v mixu tón s tónem nebo is neutrální kombinací. Pokud si netroufáte na něco takového extravagantního, raději sáhněte po klasice. Ta určitě nic nezkazí a co je důležité, postaráte se o kousek na více let. Dámský kabát v camel, černé, béžové, modré nebo černé barvě nikdy nic nezkazí. Vykročte i vy tuto sezónu s trendy kouskem, ve kterém se budete cítit skvěle.
 
 
dámské kabáty na zimu na emotys.cz
 
 
 
KOŽENÉ KABELKY
 
O bundách a kabátů jsme vám co to řekli, teď je řada na kožené kabelky. To, že kožené kabelky jsou stále více a více trendy a stále více nahradily eko kabelky ve světě módy, to vám určitě nemusíme vzpomínat. Víc vám představíme, které kabelky se staly oblíbené právě tuto sezónu.
 
 
1.Jako žhavou novinku řadíme koženou kabelku Diora s tlustým trendovým látkovým vzorovým popruhem. Její střední velikost, praktický tvar a vzhled si dámy oblíbily na první pohled. Na našem eshopu je dostupná ve více barvách a velikostech.
 
 
 
2.Další aktuální a zároveň pěknou novinkou je kožená kabelka Armana. Kabelka je prošívaná, dostatečně velká se dvěma popruhy. Je vhodná do práce, ale také do společnosti. Poměstí toho hodně, tedy je to typ velké kabelky.
kožené kabelky na podzim 2021 na emotys.cz
3.aktuální novinkou je kožená kabelka Petra, kterou jsme si zamilovali na první pohled. Kabelka je nejen pěkná, ale také praktická. Její trojité dělení komor ji činí praktickou a velmi oblíbenou. Má také dlouhý a krátký popruh. Krátký popruh je kován ve zlaté barvě a právě to jí dodá elegantní vzhled. Na eshopu je dostupná ve více barvách.
kožené kabelky na zimu 2021 na emotys.cz
Dámy, tak co? Našli jste si pro sebe nějaký pěkný kousek i na eshopu Emotys.cz pro tuto sezónu. Buďte stále trendy a ciťte se skvěle i díky nám:!
 
S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality