Jakou kabelku k plesovým šatům ČÁST 2?

Jakou kabelku k plesovým šatům ČÁST 2?

 

Takže milé dámy, dnes opět pokračujeme v našem blogu, jakou kabelku k plesovým šatům z našeho e-shopu www.emotys.cz. Už v minulé části jsme si představili 4 kožené kabelky, které by jistě při vašem plesovém outfitu vynikly.
Další kožené kabelky vám představíme postupně a ano stále nezapomínejme: k plesovým šatům volíme jen malou nebo střední kabelku. V žádném případě ne velkou.

 

5. kožená kabelka JASENA


Máte kratší šaty? Nebo nemáte moc ráda úplně čistou eleganci? Tato kožená kabelka bude pro vás dokonalá. Burgundská barva je stále IN a vám dokonale vyniknout u každého typu šatů. Můžete si ji dovolit k dlouhým šatům, nebo pokud máte chuť na krátké šaty, protože chcete ukázat vaše krásné nohy? Tato kabelka vám bude jistě pasovat ke všemu a co je důležité, nevyužijete ji jen na tuto příležitost, ale můžete ji nosit kdekoliv. Je jedno jestli volíte sportovní nebo elegantní outfit.

 

Kožená kabelka bordó Jasena.

 

6. kožená kabelka značky Wojewodzic


Zlatá barva neodmyslitelně patří k eleganci, luxusu a nadčasovosti. Velmi krásné umí doplnit každý outfit a nádherné dokáže vyniknout při plesových šatech. Díky její odleskům vědí na vaší ruce spočinout všechny pohledy a vy tak můžete pyšně kráčet po tanečním parketu nebo si ji nenápadně vystavit na stole. Nemusíte se bát, jaké barvy zvolíte vaše šaty. Je to úplně jedno. Tato kabelka dokonale vynikne při každé barvě.

 

Zlatá kožená kabelka Wojewodzic.

 

7. kožená kabelka AMANDA
Jedete na ples a přece potřebujete nějakou větší kabelku, která kromě rtěnky směstnají i jiné pro vás velmi potřebné věci? Chcete kabelku, která bude nejen vhodná na ples, ale ji využijete i dalších outfitech? Jednoznačně Vám pak doporučujeme koženou kabelku Amanda, která svým vzhledem bude na vašem rameni velmi vynikat. Tuto kabelku bychom ale volili k šatům, které jsou na tělo - obtažené, je už jedno jestli jsou krátké nebo dlouhé. Určitě bychom ji nevolili k volným šatům. Z barev je při této kabelce dovoleno téměř vše, nebojte se tedy experimentovat.

 

Kožená kabelka s imitací hadí kůže.

 

8. kožená kabelka PISAS
Máte rady extravaganci a rady přinášíte při vašich outfitech něco neobvyklého. Pokud ano, tak kožená kabelka Pisas je pro Vás ideální. Tento jedinečný kousek je zárukou, že vše co si k této kabelce dáte bude průhledné, vynikat bude ve vašich rukou ona, vaše kožená kabelka. Je dostupná ve více barvách, takže je už jen na vás po jaké sáhnete a chcete se jí pyšit.

 

Kožené kabelky na našem eshopu.

 

Doufáme, že se vám náš výběr kožených kabelek z našeho e-shopu líbil a že vám určitě nějaká k vašim plesovým šatům hodit. My vám přejeme krásný ples, abyste si ho užili s plným douškem zábavy a smíchu a samozřejmě, aby vám k pěknému večeři dopomohla i naše kožená kabelka.

heartVaše blogerka Marikaheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality