Jakou kabelku k černým šatům?

 

#cernesaty #kozenekabelky

Černé šaty. U dám velmi oblíbené, často nošené, pohodlné a vždy trendy. Proč je tak obliba nosit právě černé šaty? Je na to pár důvodů. jsou:


1. Luxusní
2. Nadčasové
3. Vždy akutálne
4. Tvarují postavu


Právě poslední důvod, je důvod, pro který dámy nosí černé šaty nejraději. Právě černé šaty jsou ty, které nám těch pár kilo uberou a tak krásně vytvarují dokonalé křivky ženské postavy. Ženy se v nich cítí dobře a pohodlně. Je jedno jestli volí dlouhé, krátké nebo obtažené šaty. Právě černé šaty jsou nejčastější volba a tak vám v dnešním článku ukážu, jaké kožené kabelky k ním kombinovat.

 

Růžová kožená kabelka.

Volit růžovou kabelku k černým šatům je to nejlepší co můžete zvolit. Právě růžová vynikne nejlépe při černé barvě, černá barva si naopak růžovou ptá. Nikdy nebude tato módní kombinace nudná, nikdy neviděl z módy.

Vždy budete pôsobioť velmi elegantně a nadčasově, je to jedno jestli to je dnes nebo to bude o deset let.

 

#ruzovakozenakabelka

 

1. OUTFIT

Když se podíváte na tento outfit, tak vidíte že jemná růžová kožená kabelka k němu patří. Celý outfit působí něžně, přesto, že mám na sobě růžovou kabelku.

Jelikož jsem volila krátké černé šaty, tak jsem zvolila k nim malou kabelku, protože jsem šla na oslavu. Klidně můžete zvolit i velkou kabelku, když jdete na nějaké jiné setkání, například na nějaké pracovní setkání. Tam se hodí velké kožené kabelky. Na oslavy, svatby a večírky se velké kabelky nehodí. Je třeba si s sebou vzít co nejméně věcí a všechny zbytečnosti nechat doma.

Tato kabelka má i zlatý řetízek, která každý outfit ozvláštni a dodá mu jistou dávku luxusu.

 

černe šaty a ružova kožená kabelka

#jemnaruzovakabela #malakabelka

 

2. OUTFIT

I v druhém outfitu jsem volila růžovou koženou kabelku, abych ukázala, že prostě růžová k černé patří. V tomto outfitu jsem zvolila výraznou růžovou s cílem ukázat, že čím výraznější růžová barva, tím hezčí při černé vyzní. Co myslíte? Za mě 100% ano. Kabelka je trošku větší, ale není velká a je klidně vhodná i na oslavy.

Vy si tam můžete tedy vzít o pár potřebných věcí více, než jsou jen kapesníky, mobil a rtěnka.

 

kožená kabelka od emotys

#vyraznaruzovakabelka

 

3. OUTFIT

Ve třetím outfitu vám chci ukázat, že metalická růžová je také dokonalá volba k černým šatům. Hodí se hlavně na plesy, svatby a oslavy, krásné při šatech vyzní. Právě tmavá a smutná černá zvýrazní metalické odlesky každé barvy a tak působí tato kožená kabelka při daném outfitu jako klenot. Nic výrazné už na sebe vzít nemusíte. Klidně sáhněte i po lodičkách v černé nebo béžové barvě a budete působit velmi luxusně. Takto přitáhnete pozornost na vaši kvalitní koženou kabelku, která se bude vyjímat jako klenot.

Také už nemusíte volit žádné další výrazné doplňky nebo bižuterii. Také líčení můžete volit klidně střídmé nebo naopak, dolaďte rtěnku v podobné výrazné barvě jako je vaše kabelka. Samozřejmě odstíny se mohou klidně lišit.

 

metalická ružová kožená kabelka

#metalickaruzovabarva

 

4. OUTFIT

V mé poslední ukázce outfitu s černými šatami vám chci ukázat podobnou metalickou barvu, ale ne až tak výraznou jako její předchůdkyně. Právě zde můžete vidět, že přesto, že jde o jemnou barvu kožené kabelky, tak vidíme, že její odlesky a třpytky dodávají této kabelce jistou výraznost. A to právě černé pasuje.

K černé jdou takové výrazné, metalické, třpytivé doplňky. Samozřejmě to musí být v určitém množství. Nemůžeme si rovněž dovolit hodně výrazných detailů na outfitu. V tomto opravdu platí a nezapomínejte na to: méně je někdy více.

Pokud se vám však zdá, že je toho v tomto outfitu málo. Tak klidně volte ještě nějaké výrazné barevné boty. Více už asi ani ne. Možná pokud tak nějakú rtěnku. Ale určitě pokud zvolíte výrazné barevné lodičky, tak rtěnka v barvě daných lodiček.

 

zlatá kožená kabelka trendy

#menejevice

 

Milé dámy, co řeknete na dnešní dávku outfitů s koženými kabelkami k černým šatům?

Líbí se vám tyto kabelky? Volíte i vy ke svým černým šatům výrazné doplňky?

Držíte se podobně jako já toho názoru, že méně výrazných doplňků je více?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality