Jakou barvu kožené kabelky k plesovým šatům?

#ples #plesovasezona

Plesová sezóna už pomaličku vrcholí, ale stále nastávají otázky, jakou koženou kabelku kombinovat ke své plesové róbě. V dnešním blogu bychom se zaměřili hlavně na barvu kožené kabelky a doporučili bychom vám nějaké kožené kabelky z naší stránky, které vám mohou být rychle doručeny a tak si nemusíte lámat hlavu nad tím, zda je daná kabelka ta správná.

#kozenakabelka #kozenekabelky

Jakou velikost kožené kabelky zvolit na ples jsme prezentovali v minulých článcích. V těchto článcích se budeme věnovat její barvě.

1. Růžová kožená kabelka

Po této barvě sáhněte v tom případě, pokud máte jednoduché nevýrazné šaty a chcete, aby jistým způsobem vynikly. Právě pomocí růžové kožené kabelky docílíte to, že vyniknou nejen samotné šaty, ale také kabelka ve vašich rukou.

V žádném případě po ní nesahejte tehdy, pokud vaše šaty jsou výrazné a už úplně ne, pokud jsou ve stejné barvě jako růžová barva vaší kabelky.

#ruzovakombinace

Velmi pěkná kombinace je bílá barva šatů, růžová kabelka a výrazné líčení ve spojení s růžovou výraznou rtěnkou.

ruzova kozena kabelka

#ruzovakozenakabelka

 

2. Zlatá nebo stříbrná kožená kabelka

Tyto dvě kabelky ladíme do jedné kategorie, neboť v podstatě obě jsou rovnocenné. Mají stejné vlastnosti jako luxus a elegance. Záleží už od vašeho vkusu, kterou více upřednostňujete. Ale u obou platí to, že ji můžete kombinovat ke stejným barvám.

Právě tyto metalické odlesky jsou velmi vděčné při slavnostních příležitostech, protože každý jeden outfit vypadá s nimi luxusně a slavnostně. Biští se jako šperk v rukou, který každá dáme nosí s velkou hrdostí.

Netřeba zapomínat, že jejich nevolíme k stříbrným nebo zlatým róbám, protože by zanikly, ale tam, kde si to stříbrnou nebo zlatou vyžaduje.

#zlatakombinace

#stribrnakombinace

Zkuste zvolit cyklámenové šaty a k tomu laďte zlatou nebo stříbrnou koženou kabelku.

kožená kabelka lucia zlatašede kožené psáničko Emotys

#zlatakozenakabelka #stribrnakozenakabelka

 

3. Červená kožená kabelka

Chcete-li opět sáhnout po něčem živém a výrazném, tak je na místě kožená kabelka červené barvy. Je to velmi oblíbená barva u žen, protože je nositelkou ženskosti, krve a vášně. Každá žena ji zbožňuje a každá žena v ní vypadá dobře.

Proč tedy nesáhnout po kožené kabelce v červené barvě? Určitě ano.

#cervenakombinace

Pokud máte v plánu obléknout si nějaké stříbrné či zlaté šaty, tak červená barva sluší k této róbě dokonale. Zvýrazní nejen samu sebe, ale i vás a vaše šaty. Přidejte k tomu červenou rtěnku a uvidíte, zůstanete nepřehlédnutelná.

červená kožená kabelka

#cervenakozenakabelka

 

4. Černá kožená kabelka

Pokud patříte k ženám, které experimentují velmi málo, respektive vůbec, tak určitě převládají ve vašem šatníku černé barvy. V tomto případě volíte i na ples černou koženou kabelku. Není to určitě špatné.

Černá je dobrá volba a ženy ji velmi oblibě.

#cernakombinace

V tomto případě sáhněte po červenočerné kombinaci a budete za hvězdu parketu.

černá kožená kabelka Emotys

#cernakozenakabelka

 

Milé dámy, jaké barvy převládají ve vašem šatníku?
Nosíte na společenské události výrazné barvy, nebo saháte po střídmejších variantách?
Nosíte všude klasickou černou barvu kožených kabelek?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality