Jaké střední kožené kabelky si pořídit?

#strednikozenekabelky

 

Jak jsme spustili náš online chat, tak nám chodívá řadu otázek ohledně našich produktů, tedy kožených kabelek, peněženek a pánských tašek. Rozhodla jsem se, že se budu v našich blozích věnovat i problematice, kterou probíráme společně s vámi na našem chatu. Postupně si probereme všechny nejčastější otázky, které nám pokládáte. Samozřejmě vždy vám na všechny co nejrychleji odpovídáme, ale myslím si, že odpovědi na tyto otázky hledají několik z vás, jen vás to možná ne vždy napadne v tomto okamžiku. 

 

#nejcastejsiotazky

 

Takže, milé dámy, dnes se budeme věnovat vaší otázce, které střední kožené kabelky byste nám z vaší stránky doporučili

Ať se líbí, náš výběr.

 

#kozenekabelky 

 

1. Kožená kabelka Aurelia

Tato kožená kabelka Aurelia je oblíbený model na naší stránce, která je zde asi od počátku naší existence. Proč ji tedy dávám do našeho výběru, kdy lze o ní říci, že je stará? Není to tak. Prodali jsme jí hodně kusů a stále je tato kožená kabelka žádaná. Patří k takovým takzvaným klasikám italských kožených kabelek, které nikdy nevyjdou z módy. Řadí se k základním typům kožených kabelek, které by žena měla mít

Je to díky její přepracování kůže, který mají ženy velmi rády, protože vypadá, no prostě to řeknu tak "pravo"

Barvu, kterou jsem pro vás vybrala můžete kombinovat k šedým prvkům oblečení a také umí velmi pěkně vyznít při černé barvě. Hodí se jak k sukni tak ik kalhotám. Můžete ji nosit jako ke sportovnímu, tak i k elegantnímu outfitu.

 

kožená kabelka artemisa Emotysčervená kožená kabelka Artemisa

#kozenakabelkaaurelia

 

2. Kožená kabelka Carina

Pokud jste četli předchozí blog, tak jste si všimli, že i v něm jsem doporučila stejnou koženou kabelku jako dnes. Stejná je, ale na druhé straně ani moc ne, protože minule jsem vzpomínala velkou, dnes vám doporučuji její střední verzi. 

Podobně jako velká kožená kabelka Carina, tak i její střední verze je velmi oblíbený typ kožené tašky, kterou si dámy velmi pochvalují. Její tvar je jedinečný, lehce kombinovatelný. Nejlépe si rozumí s elegantními outfity, ale nepřekážejí ji ani sportovní outfity.

Tuto kabelku vám doporučuji zakoupit si s koženým doplňkem v podobě květu, který celou kabelku oživí a dodá je kapku luxusu, který tato kabelka má sama o sobě dostatek.

 

kožená kabelka Carina Emotys

#kozenakabelkacarina

 

3. Kožená kabelka Jasmina

Mezi výběrem kožených kabelek střední velikosti nemůže chybět samozřejmě i nějaká taková "Image" kožená kabelka. Mezi takové hvězdy patří i kožená kabelka Jasmina, která je stylem a vzhledem podobná kabelce prestižní značky Cloe. Tuto kabelku si můžete však pořídit v levnější verzi a to ve verzi od Italských výrobců. 

Tato extravagantní kabelka oživí každý jeden outfit, žádný nebude s touto kabelkou vypadat nudně. Je to klenot, který budete nosit ve svých rukou. 

Volte ji k elegantním šatům, ale nebojte se ji kombinovat ke sportovním prvkem v outfitu. Hnědá barva je výrazná, tedy i váš outfit se může nést v duchu jedné barvy

Zlatá obruč ve vašich rukou ukáže, že víte nosit luxus a sledujete módní trendy.

 

kožená kabelka Jasminahnedá kožená kabelka Emotys

#kozenakabelkajasmina

 

4. Kožená kabelka Angela

Pokud máte rady vysloveně sportovní outfity, tak kožená kabelka Angela je pro vás stvořená. Díky jejímu dlouhému regulovatelnému ramínku si víte přehodit přes tělo a tak nosit crossbody, což je momentálně velice oblíbené. Zůstávají nám tak volné ruce a to máme rady. 

Velmi dobře si rozumí s teniskami a džínami. K elegantnímu outfitu bychom tento typ kožené kabelky určitě nevolili. Její propracovaná a opravdu voňavá pravá kůže je měkká a tak dobře poddajná pro každý typ postavy. 

Pokud jste zastánkyní sportovních outfitů a hledáte kvalitní střední koženou kabelku, tak určitě sáhněte po této verzi.

kožená kabelka Angela

#kozenakabelkaangela

 

5. Kožený batoh Gabriela

Můj výběr středních kožených kabelek uzavírám koženým batohem Gabriela, který jste mohli vidět už možná v předchozích článcích. Je to oblíbený batoh, který se snadno kombinuje. Díky jeho vzhledu je možné ho kombinovat i k elegantnímu ale především sportovnímu outfitu, někdy s elegantními prvky. 

Právě barvu, kterou vidíte bych klidně kombinovala k červené výrazné barvě, přesto, že žlutá na tomto batohu je výrazná. Nebojte se tedy experimentovat a sáhněte po tomto batohu a kombinujte jej ik jiným výrazným barevným kombinacím. 

 

 

kožený batoh Gabriela Emotysžlutý kožený batoh Emotys

#kozenybatohgabriela

 

 

Milé dámy, co říkáte na výběr mých 5 středních kožených kabelek

Líbí se vám? 

Které kožené kabelky ve střední velikosti byste doplnili? 

Inklinujete k elegantním nebo čistě sportovním typem kožených kabelek?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality