Jaké kožené kabelky volit k barvě roku 2020?

#barvaroka2020 #pantone


V minulém blogu jsme si napsali něco o barvě roku 2020, načež poukazuje a která to vlastně je. Ukázali jsme si i nějaké ty modely z našeho e-shopu, které by mohly být v podobné ba dokonce stejné barvě.

#modra

V dnešním blogu bychom vám ukázali, jaké barvy můžeme volit k této barvě tak, aby samotná barva roku 2020 nezanikla, ale naopak vyzněla a také vyzněla naše kožená kabelka vysoké kvality.

#novakolekce

Netřeba zapomínat na to, že nová kolekce kožených kabelek přijde brzy. Některé jsme už pro vás pořídili a musíme je ještě nafotit, upravit, nahodit do systému. Myslíme si, že se máte nač těšit, i když nás čeká ještě hodně práce.

 

1. Červená barva
Volit červenou barvu ke barvě roku 2020 je přímo povinnost. Červená je sama o sobě výrazná barva a kombinace těchto dvou výrazných barev je něco, co si nemůžete nechat ujít a určitě to nemůžete vynechat.

#cervena

Určitě každá žena vlastní ve svém šatníku nějakou červenou koženou kabelku. Proto je tato kombinace pro vás jednoduchá a vy můžete využít to, co máte ve svém domácím prostředí. Pořiďte si v modré barvě prodloužené oversize sako a dolaďte ho červenou koženou kabelkou. Budete za dámu, která v módě umí jednoduše chodit.

 

kožená kabelka marilin emotys

#cervenakozenakabelka

 

2. Šedá barva
Při této výraznější modré můžete sáhnout i po zemité barvě jako je šedá. Pasují její opravdu všech odstíny šedé, takže se nemujsíte bát sáhnout i po nějaké jiné barvě šedých odstínů.

#seda

Pokud chcete experimentovat, tak zkuste si pořídit komplet v šedé barvě a do něj kombinujte modré lodičky a modrou halenku. Pokud ke němu zvolíte ještě šedou koženou kabelku, tak budete působit sice jako šedá myš, ale zato budete za módní znalkyni.

kožená kabelka morena emotys

#sedakozenakabelka

 

3. Bílá barva
Bílá je barvou čistoty, luxusu a decentnosti. Je to barva, kterou můžete volit ke všemu, ale ke modré ji volit musíte.

#bila

Krásné vyzní při každém modrém outfitu a umí tento barevný variantu opravdu podtrhnout. Zkuste sáhnout po modrém kompletu, který sestává z modré sukně a modrého saka. Zvolte k němu bílé kožené lodičky a bílou koženou kabelku. Budete za dámu, která působí jemně, decentně a módní zároveň.

kožená kabelka bílá emotys

#bilakozenakabelka

 

4. Zlatá barva
Víme, že metalické barvy jsou momentálně velmi trendy a populární. Proto byste ji měli povinně volit i k barvě roku 2020. 

#zlata

Co je na těchto dvou barvách úžasné, tak je to, že k sobě pasují dokonale a tato módní kombinace je nesmrtelná. Zlatou koženou kabelku můžete stále volit k nějakým plesovým šatům v modré barvě, protože stále víme, že plesová sezóna je aktuální. Vícekrát jsme si napsali, že zlatá dodá celému outfitu luxus a decentnost, platí to i v této barevné variaci.

 

kožená kabelka lucia emotys

#zlatakozenakabelka

 

5. Černá barva
Pokud jednoduše patříte k typům, které nerady experimentují, ale naopak určitě chcete po barvě roku 2020 sáhnout, tak volte k ní černou koženou kabelku.

#cerna

Touto barevnou kombinací nic nezkazíte a ukážete, že rady saháte po aktuálních barvách. Stačí když si vezmete nějaký ten svršek v modré barvě a doladíte ho koženou kabelkou v černé barvě.

kožená kabelka lisabona emotys

#cernakozenakabelka

 

Milé dámy, pořídili jste si už nějaké oblečení nebo koženou kabelku modře roku 2020?
Kterou barvu kožené kabelky zvolíte k této barvě?
Patříte k dámám, které rády experimentují s barvami nebo saháte po barvách, které jsou tmavší a tím pádem se také snadněji kombinují?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality