Jaké kožené kabelky do školy?

 

#skola #podzim

 

Tak, jak jsme již psali v minulém článku, tak víme už pomalu najisto, že podzim se blíží. Spolu s blížící podzimem začíná i čas začínající škol základních, středních a vysokých. Právě v tomto případě přichází i otázka, co si do takové školy obléknout a aktuálně i jakou koženou kabelku si do školy poříditKožená kabelka do školy musí splňovat určité předpoklady, protože víme, že současné studentky jsou v módě velmi aktuální, věnují se jí a rady se pěkně oblékají. 

Kožená kabelka do školy musí splňovat však s určitostí tyto podmínky: 

1. musí být velká - to je samozřejmost, že musí směstnat formát A4, neboť drtivá většina knih a sešitů je právě tohoto formátu. 

2. musí být praktická - je to proto, že studentka bude očekávat od kabelky, aby si v ní mohla udržovat pořádek.  

3. musí být kvalitní - jelikož studentka nosí tuto kabelku velmi často, tak je samozřejmé, že očekává, aby nebylo na ní hned vidět nějaké ošoupané rohy.

4. musí být stylová - prostě musí, musí být v souladu s jejím stylem a módne aktuální.

Já se budu v dnešním článku zabývat kabelkami, které splňují všechny 4 podmínky a vyčleňuje vám takto 4 skupiny kožených kabelek a batohu, které bychom mladým studentkám doporučovali.

#kozenekabelky  #kozenybatoh

 

1. Elegantní velký typ kožené kabelky

Slečny, které milují eleganci potřebují samozřejmě i takovýto typ kabelky. Tyto kožené kabelky  jsou většinou z hrubé fóliované nebo lakované kůže, která je tvrdá, tedy drží si svůj tvar. Mezi oblíbené barevné favority jsou kabelky černé barvy, protože se snadno kombinují do každého outfitu.

Studentky, které oblibují eleganci sahají po kabelkách tohoto druhu a málokdy u nich najdeme nějaké sportovní věci. Pro tyto slečny stojí jako prototyp kožená kabelka Laurika, která disponuje jednou velkou komorou, která nezaručuje, že si v ní 100% udržíte pořádek, ale máte v ní přehled.

 

černá kožená kabelka Laurika emotys

#elegance

 

2. Městský typ kožené kabelky

Pro studentky, které se rády v módě odlišují jsou prvořadé kožené kabelky, které řádí z davu a jednoduchosti. Jelikož rady volí outfity, které jsou hravé, založené na kontrastech, módní odlišné, tak pro tyto slečny je důležitá kožená kabelka, která je jednoduše řečeno jiná.

Právě kožená kabelka Pina je stojí jako prototyp kožené kabelky, která splňuje tyto podmínky. Je velká, praktická, nadčasová, kvalitní a její tvar je módní a nadčasový. Studentka v ní dokáže mít totální pořádek, protože disponuje třemi velkými komorami, kde může mít své studijní materiály pedantně uloženy.

 

hnedá kožená kabelka Pina EmotysPina kožená kabelka Emotys

#poradek

 

3. Sportovní typ kožené kabelky

Takový typ kožené kabelky je vhodný pro slečny, které inklinují k čistě sportovním věcem. Právě pro ně musí mít kožená kabelka dlouhé ramínko a ony si tak mohou dát kabelku crossbody. Právě to je jedna z jejich podmínek a toto musí každá kabelka, kterou si kupují jednoduše splňovat.

Rady nosí i výraznější barvy, protože i jejich outfity jsou barevnější laděné. Nebojí se experimentovat.

 

červená kožená kabelka Emotys

#sportovnityp

 

Vsaďte na barvy a volte i nějaké výrazné kožené kabelky. Někdy jsou u studentek oblíbené i takzvané shopperky, a kterými se snadno manipuluje.

 

žlutá kožená kabelka Emotys

#shopperbag

 

4. Kožené batohy

V současné době se dostaly do popředí opět batohy. Není to jen výsada studentek, ale celkově ho oblibují všechny ženy. Kožené batohy jsou praktické, nadčasové a kvalitní. Pro studentky jsou ideální volbou, protože odlehčují jejich ramena, které jsou při nošení kabelky pouze jednostranně zatíženy.

Na druhé straně jsou velmi moderní a aktuální. To musí být pro mladé studentky jedna velká podmínka.

 

kožený batoh navaro Emotysčervený kožený batoh emotys

#praktickost

 

Milé slečny souhlasíte s našimi 4 podmínkami, které musí kožené kabelky a batoh splňovat pro každou studentku?
Co by ještě doplnili?

I pro vás jsou důležité trendy, nebo raději inklinujete k tradičním modelům?

Ke kterému typu patříte vy a váš výběr kožené kabelky?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality