Jaké kožené kabelky a doplňky k dlouhým plesovým šatům?

#ples #plesovasezona

Plesová sezóna je tu opět. Mnohé z nás si lámou hlavy nad tím, jaké šaty a doplňky zvolit, abychom na parketu zazářily a hlavně, abychom se cítili i pohodlně. Jelikož trendy se mění neustále, tak nemůžeme sahat každoročně po stejných šatech a doplňcích.

#outfit

Tak jako u kožených kabelkách, šatech, tak i při doplňcích platí, že tento rok trendy říkají něco jiného, než co říkali v minulých letech. Jsou však kousky, které jsou tak nadčasové a aktuální, že je můžete nosit i několik let.


K takovým kouskem patří i kožené kabelky z Itálie. Jejich specifickou vlastností je právě to, že jsou nadčasové a vy se tak nemusíte bát, že vaše investice byla jen jednosezónní. Naopak investovat do kožené kabelky se vyplatí, protože je to investice dlouhodobá a vy takovou kvalitní koženou kabelku vynosíte několik let.

#kozenekabelky #kozene #kozenakabelka

 

Vraťme se však k tématu zpět. Pokud volíme na ples, na který se již velmi těšíme, dlouhé šaty, tak k tomu volíme i jisté typy doplňků.

1. Kožená kabelka


Při kožené kabelce je náš výběr jednoznačný. Hlavně ve velikosti. Na ples volíme určitě malou nebo střední koženou kabelku. V žádné případě ne velkou, protože při slavnostních šatech vypadá robustně a vůbec se k ním nehodí.

V tomto případě chci hlavně upoutat pozornost na naše šaty a ne na robustní koženou kabelku. Pozornost vzbuzujeme v tomto případě tak, že naše kožená kabelka v daném outftům není výrazná, ale působí spíše jako šperk.

#sperk

V takovém případě volte hlavní kožené kabelky, které jsou v metalických odlescích, nebo mají na sobě nějaké ty flitry.

Také výrazný prvek, který působí na plesových kabelkách velmi luxusně je zlatý nebo stříbrný řetízek namísto klasického koženého popruhu. Jedinou nevýhodou je jen asi to, že ji nelze tak snadno regulovat, jak to bývá u kožených popruzích.

Také z barev volte kontrastní barvy.

To znamená, pokud jste zvolili výrazné šaty, tak kožená kabelka ať je střídmější a naopak, pokud jste zvolili jednoduché nevýrazné šaty, tak je potřeba, aby vaše kožená kabelka v daném outfitu křičela.

 

dlouhe plesove satyplesove saty

#dlouhesaty

 

kožená kabelka Emotys

#metalickakozenakabelka

 

2. Doplňky

Náušnice volte zlaté nebo stříbrné. Ty zdůrazňují, že je to příležitost, která vyžaduje luxusní doplňky. Právě stříbrná a zlatá barva jsou ty, které vždy poukáží na luxus. Moderní i i takzvaná rose gold barva, která je letos plně v kurzu. Nezapomínejte na to.

Můžete volit i střídmé náušnice menších rozměrů, ale pokud máte jednoduché šaty, tak sáhněte po výraznějších a mohutnějších náušnicích.
Určitě není na škodu nějaký kvalitní náramek, který na ruce umí pěkně vyznít.

Sáhněte po setech, ty jsou velmi populární. Set tvoří náušnice, náramky a náhrdelníky.

 

 

zlatý set

#set

3. Boty
Boty jsou jasné. K dlouhým šatům volte lodičky nebo sandály. Záleží už jen od vašeho vkusu a potřeby, zda budou na vysokém nebo nízkém podpatku.

Snažte se vzít takové, které budete mít celý večer na nohou, protože při dlouhých šatech je to o dost problematické, pokud si vezmete na začátek boty s 10 centimetrovým podpatkem a po půlnoci je vyměníte za boty bez podpatku.

 

plesove topanky

#boty

 

Milé dámy, už máte nějaké vstupenky na akutální ples?
Máte promyšlený outfit, který si na daný ples vezmete?
Patříte k dámám, které upřednostňují jednoznačně pouze dlouhé šaty na plesy?
Vlastníte nějaké metalické kožené kabelky na ples?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality