Jaké kožené batohy na podzim?

 

#kozenybatoh #podzim

I když to ještě v kalendáři nesvítí, tak počasí nám dává více a více na známost, že se blíží pomalými kroky ke nám podzim. Mnoho lidí má podzim velmi rádo, protože samo o sobě hýří barvami, příroda i lidé se po hektickém a energickém létě připravují na odpočinek, který nás čeká v zimě. 

Podzim vůbec není nudný, naopak i během podzimu se můžeme vyhrát v módě, podobně jako se hraje i příroda s barvami listů na stromech

Já osobně mám podzim velmi ráda, protože mám ráda turistiku a právě na podzim můžeme zažít neskutečně krásné výhledy na horách. Vraťme se však k módě a co nám podzim přináší. V dnešním článku se budu věnovat koženým batohem, které lze na podzim zvolit.

 

#odpocinek #barvy

 

1. Kožený batoh Gabriela

Kožený batoh Gabriela nabízíme na naší stránce ve třech aktuálních a módních barvách. Žlutá barva je výrazná barva a je vhodná hlavně pro dámy, které jsou rády středem pozornosti nebo mají rády různé barevné módní kombinace. Můžete ho klidně kombinovat k červené výrazné barvě, přesto, že žlutá je sama o sobě výrazná. 

Dále ho nabízíme v černé a tmavěmodré barvě. Jsou to barvy, kterými se nedá nic zkazit a jsou velmi oblíbené, protože se dobře a jednoduše kombinují.

 

kožený batoh na podzim Emotys

 

#kozenybatohgabriela #gabriela

 

2. Kožený batoh Kristina

Kožený batoh Kristina patří k luxusním doplňkem. Sám o sobě působí velmi vznešeně a tak ho klidně můžete kombinovat i k elegantnímu outfitu. Velmi pěkně vyzní při sukni, nějakých pohodlných teniskách. Také ho klidně můžete vzít k džínám, halence a nějakému trendy kabátu. 

Jeho luxus zvýrazňuje zapínání na elegantní sponu a tak, když si vezmete tento batoh víte, že jste udělali velmi dobře. Právě na něm je vidět, že je to jeden kvalitní a nadčasový kousek, který si určitě zamilujete.

 

batoh na Emotys.czčerny kožený batoh Emotys

 

#kozenybatohkristina #kristina

 

3. Kožený batoh Zuzana

Pokud potřebujete do svého šatníku něco takového, jak bych to nazvala, jen čistě imidžové, tak kožený batoh Zuzana je ta správná volba. Je to maličký batoh, do kterého se směstnají jen opravdu základní věci. Hodí se hlavně na nějaké setkání s kamarádkou, která vám bude tento trendy batoh určitě obdivovat. 

Volte ke němu sukni! Určitě si tuto kombinaci zamilujete. I na fotce můžete vidět, že kožený batoh Zuzana ke sukni pasuje dokonale. Zpočátku by se mohla zdát tato kombinace moc odvážná, ale v závěru to vůbec tak není. Co myslíte?

 

kožený batoh zuzana Emotys

 

#kozenybatohzuzana #zuzana

 

4. Kožený batoh Navaro

Kožený batoh Navaro patří k nejoblíbenějším batohem na naší stránce. Proto si můžete povšimnout, že ho máme dostupný ve více barvách. Najdete ho jako ve výrazných červené, růžové a korálové barvě, tak v klasické černé, modré, hnědé a šedé

Tento trendy batoh je populární díky jeho praktičnosti 2v1, to znamená, že pohodlně si víte z tohoto batohu udělat jako batoh tak i kabelku a to do ruky nebo přes rameno. Je hlavně sportovního charakteru, ale nebojte se ho kombinovat ik elegantním prvkem ve vašem outfitu. 

Je oblíbený nejen v mladší věkové kategorii, ale velmi mu přišli na chuť i starší dámy.

 

kožený batoh navaro Emotysčerveny kožený batoh navaro Emotys

 

#kozenybatohnavaro #navaro

 

5. Kožený batoh Terezia

Kožený batoh Terezia je oblíbený kousek pro mladé slečny, které se rády prezentují svými trendy kousky oblečení. Tento batoh je také menší kousek a to toho hodně nepomestí. Našel si však zálibu u mnoho dívek. Disponuje také vlastností 2v1, to znamená, že se také dá z něj udělat kabelka a batoh. To vše záleží na vaší nálady a potřeb

Jde hlavně o elegantní doplněk do vašeho šatníku, tedy ho klidně kombinujte ke všemu. Tento batoh snese opravdu každý jeden módní doplněk.

 

kožený batoh terezia Emotysčerny kožený batoh terezia Emotys

 

#kozenybatohterezia #terezia

 

Milé dámy, jak je to s vámi? Máte podzim rady, nebo naopak to nepatří k vašemu oblíbenému ročnímu období? 

Líbí se vám náš výběr kožených batohů? 

Rady se na podzim oblékáte barevně nebo raději volíte střídmé barvy?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality