Jaké jsou módní trendy na podzim 2018

V tomto příspěvku vám rádi představíme, jaké jsou nejnovější trendy pro tuto podzimní sezónu 2018, co se nosí, jaké nejnovější modely představili nejvýznamnější módní značky a jaké kabelky si určitě netřeba pořídit tuto sezonu.


 COWBOY STYL
uto sezónu určitě nezapomínejte na cowboy styl. Jde o zajímavý trend, který se nese ve znamení klobouků, úzkých černých lesklých kalhot, širokých opasků.

cowboy styl s koženou kabelkou od Emotys.cz

VRSTVENÍ
Dalším poutavým prvkem pro tuto sezónu je vrstvení. Pěkné slunečné rána nahradili chladné dny a vrstvení se stalo dobrým pomocníkem, jak být trendy a zaujmout. Zkuste být odvážná a nebojte se vrstvit několik kousků oblečení a barev.

 


ZVÍŘĚCÍ MOTÍVY
Pokud jste milovnicí zvířecích kousků oblečení, tento rok si přijdete na své. Leopardí, zebří, hadí vzor se stal oblíbeným vzorem u několika módních domech. Nezapomínejte na tento prvek i tento rok. Dodá outfitu zajímavý šmrnc. Stačí si pořídit šaty se zvířecím motivem a kombinovat ho, ať už k legíny, džínům nebo ke kabátu.

ATLEISURE
S tímto stylem jste se mohli seznámit už loni. Kombinace elegantních kousků outfitu ke sportovním nebo naopak se stává stále více populárnější a vídat ji v módním světě stále častěji. Nebojte se sladit sportovní boty k elegantní kožené kabelce a vyrazit tak do ulic. Módní znalci si vás zamilují na první pohled.
Athleisure styl ke kožené kabelke od Emotys.cz
 

GEOMETRIVKÉ A KARO VZORY
 Módní značky ohlásili návrat ke geometrickým tvarům, káru a pruhem, což nás velmi potěšilo. Jde o hravý prvek módy, který dodává více hravosti a volnosti.

KABELKY
Kabelky s kruhy namísto uší
To, že kruhy vystřídaly rukojeti na kabelkách jste si už určitě všimli tuto letní sezónu. Trend kruhových rukojetí nadále pokračuje, čemuž se velmi těšíme, protože jde o velmi pěkný model, který působí luxusně. Kruhové prvky na kabelkách jsou velmi trendy. V nabídce máme několik italských kabelek šitých na styl značky Cloe v hodnotě 40000 Kč. 

 

kožené kabelky s kruhy

Kožené kabelky v river barvě
Klasickou modrou na kabelkách vystřídá river barva, která tuto sezónu ve vašem šatníku určitě nesmí chybět a co je důležité výborně se kombinuje k jiným barvám. 

 

 

Červené kožené kabelky
Červené kožené kabelky jsou také hitem této sezóny a to ve všech odstínech, čemuž se ani nedivíme. Podle módních znalců červená nejlépe ladí k ženské pleti a dodává jí pěkný lesk. 

trendové kožené kabelky podzim 2018 emotys.

 


Černá kožené kabelky
Ani tuto sezónu módní svět nezapomněl na černé kabelky. Je to barva, která je v dámských šatnících zastoupena co nejvíce. Ženy milují černé kožené kabelky, protože se snadno kombinují k jim outfitům, jsou praktické a nadčasové. Kombinujte je k červené, river modré, zvířecím motivem, burgunskej a určitě budete vypadat trendy.
trendové kožené kabelky černé  podzim 2018  emotys.cz

 

Made with love Emotys.cz

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality