Jaké barvy si rozumí s výraznými koženými kabelkami?

#kozenakabelka #kozenekabelky

Podle dostupných údajů, ženy sahají v kožené kvalitě hlavně po kabelkách, které jsou v tmavších a nevýrazných barvách. Je to z toho důvodu, neboť jim kožená kabelka postačí nějakou tu dobu a výrazné barvy jsou populární rok co rok jinak.

#vyraznabarba

Avšak nastane někdy čas, kdy chcete trošku vyjít ze standardu a tak si dopřejete i nějakou výraznou koženou kabelku. Je to dobrý nápad, protože taková výrazná kožená kabelka bude při vašem oblečení působit jako klenot a vy tak můžete hrdě kráčet po ulici, protože upozorní na váš outfit.

#klenot

Někdy si ale stává, že byste měli chuť sáhnout po nějaké výrazné kožené kabelce, ale od této koupě upustíte, protože nevíte, k čemu takovou barvu kožené kabelky kombinovat. My vám dnes dáme pár tipů, jak se v této problematice neztratit a kombinovat výrazné kožené kabelce s absolutním přehledem.

#vyraznekozenekabelky


1. Růžová kožená kabelka.

Růžová barva je u žen velmi oblíbená dlouhá léta. Pokud chcete, aby vám tato barva vyzněla dokonale, tak si vezměte nějaké černé oblečení a k němu sáhněte po růžové výrazné barvě. Stejně funguje i bílá, která růžovou miluje. Šedá s růžovou působí velmi luxusně.

#kontrast

Při růžové a tmavých barvách dosáhnete kontrast, který je stále a stále velmi populární.

ruzova kozene kabelka

#cerna #bila #seda

#ruzovakozenakabelka

 

2. Žlutá kožená kabelka

Žlutá kožená kabelka si rozumí se stejnými barvami jako výše uvedená růžová kabelka. Dokonce se říká, že žluté sluší opravdu všechny barvy. Nicméně, modrá barva je ta, která je sluší nejvíce a tato kombinace je opravdu nádherná.

#luxus

Tuto módní kombinaci nosí dámy, které chtějí vypadat nejen dobře, ale i luxusně. Nezapomeňte sáhnout po nějakém pěkném kostýmu v modré barvě roku 2020. To bude vypadat opravdu dobře!

zluta kozena kabelka

#modra

#zlutakozenakabelka

 

3. Oranžová kožená kabelka

Jelikož jde o takzvanou sestru žluté barvy, tak jí samozřejmě sluší barvy, které si velmi dobře rozumí i s žlutou koženou kabelkou. No oranžové barvě přistane se všech nejlépe bílá barva. Právě tato barva s ní ladí dokonale.

#decentni

Tato barevná kombinace je krásná, jemná, decentní a čistá zároveň.

oranzova kozena kabelka

#bila

#oranzovakozenakabelka

 

4. Zelená kožená kabelka

Pokud sáhnete po barvě luxusu, tedy po zelené barvě, která hrdě nese toto označení, tak kromě barev, které jsou tmavé vyzní velmi krásné při hnědé přírodní barvě.

#prirodnibarva #hit

Proto pokud vlastníte nějakou pravou koženou bundu v hnědé nebo kamel barvě, tak určitě si pořiďte zelenou koženou kabelku. Tato módní kombinace se tak stane hitem ve vašem šatníku.

zelena kozena kabelka emotys

#kamel #hneda

#zelenakozenakabelka

 

Milé dámy, vlastníte ve svém šatníku i výrazné kožené kabelky?
Co vás brzdí při koupi výrazné kožené kabelky?
Sáhnete po nějaké barevné kombinaci, kterou jsme vám představili v dnešním článku?
Je výrazná barva u vás převládající, nebo váš šatník zdobí jen tmavé kožené kabelky?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality