Jaké barvy miluje žlutá kožená kabelka?

#zlutabarva #podzim

 

Žlutá barva je opravdu svěží barva. Je to barva, při které cítíte teplo, život a častokrát se spojuje také s názvem, že je to barva jara. Je to hlavně kvůli kvítku - pampeliška, který v tomto období kvete celkem hojně. Proč ji ale tedy vzpomínám na podzim? Protože i v podzimním období se nosí s velkou oblibou. Označuje se také jako podzimní žlutá a je to barva, která je v paletě žlutých barev méně výrazná, taková tmavší a má velmi blízko k oranžové barvě. Je to i proto, že mnoho listů na stromě se zbarvuje právě do této barvy. Proto se stala velmi oblíbenou barvou i v podzimním období.

Snadno se kombinuje k zemitým a tmavým barvám a my si dnes ukážeme, se kterými barvami si rozumí nejlépe.

žlutá barva                                                  podzim

1. Modrá barva

Jako první k čemu bychom jistě volili žlutou barvu je modrá barva. Je to proto, že s touto barvou si rozumí nejlepší, nejlépe při ní vynikne a nejlépe se s ní doladzuje. Pokud chcete vsadit a do vašeho outfitu vložit dávku luxusu, tak určitě sáhněte po tmavěmodré barvě, například v podobě nějakého módního tvídového saka, kabátu či bundy. Nejčastěji se tato módní kombinace využívá v outfitu, kdy volíte klasické modré džíny a nějakou žlutou koženou kabelku. Na vrch bychom už volili nějaké střídmé barvy v podobě černé nebo bílé košile, případně hnědého oversize kabátu.

kožená kabelka emotys

#modra

2. Bílá barva

S bílou a žlutou dodáte do vašeho outfitu určitě život a určitě jemnou dávku svěžesti a luxusu. Chcete-li zvolit takový outfit, tak ho určitě volte během slunečných dnů, kdy vám vyzní nejlépe. Zkuste si vzít během pekného slunečného podzimního dne žlutou koženou kabelku, bílé kalhoty a bílou košili. Pokud se však bojíte chladu nebo jdete ráno do práce, klidně sáhněte po trendy oversize hnědém kabátě. Zkuste tento celý outfit podtrhnout nějakými tmavými až černými mokasíny nebo kozačkami. Když popisuji tento outfit, tak mám až husí kůži, protože bych si ho hned oblékla a je jedno jestli by bylo deštivé nebo krásné. I během chladného a deštivého počasí bych chtěla do mého outfitu vnést trochu slunce v podobě žluté kožené kabelky a bílé barvy.

kožená kabelka kleopatra emotys

#bila

3. Červená barva

Toužíte po něčem výrazném, ke čemu byste rádi kombinovali vaši novou podzimní koženou kabelku ve žluté barvě? Tak sáhněte po červené. Je jedno zda ji budete kombinovat v podobě červeného saka, kalhot nebo kabátu. Klidně můžete volit i nějakou červenou halenku. Při této výrazné barevné kombinaci samozřejmě nezapomínejte, že méně je více a tak ke těmto dvěma výrazným a příjemným barvám volte nějaké zemité nebo nevýrazné barvy v podobě šedé, černé nebo tmavé hnědé.

žlutá kožená kabelka emotys

#cervena

 

4. Černá barva

Ani při barvě žluté mi nedá nevzpomenout kombinaci s černou barvou, která musí být zmíněna téměř při každé barvě. Je to i při žluté, při barvě, která má ráda tmavé barvy a samozřejmě její sluší i černá. Pokud jste dáma, která preferuje tuto barvu, tak si určitě pořiďte i nějakou žlutou koženou kabelku a pomocí ní vneste do vašeho outfitu život. Tato módní kombinace je velmi jednoduchá a přitom zaujme na první pohled. Zkuste proto oživit váš černé laděný outfit pomocí krásné podzimní žluté barvy. Nemusíte se bát, nebude křičet, ale naopak bude ukazovat, že jste dáma, která mě ráda tmavé barvy, ale umí je dokonale oživit, například i takovým koženým batohem..

kožený batoh žlutý emotys

#cerna

 

Milé dámy, na našem e-shopu naleznete mnoho žlutých kožených kabelek, které se nesou v podzimním nádechu a tak ukažte, že i na podzim víte nosit barvy.

 

Zdroj obrázků: www.google.cz, www.emotys.cz

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality