Jak si správně vybrat koženou kabelku?

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

Koupě kožené kabelky se v některých případech může stát jako velmi rychlá, někdy až nepromyšlená záležitost, kdy se nám zlíbí, my si ji objednáme a hned se z ní vytěšujeme. Nicméně víme, že při kožené kabelce investujeme i do kvality, tedy cena je vyšší, proto se ve většině případů stává, že si tuto koupi i pořádně promyslíme. Myslím si, že tímto článkem pomůžeme některé z vás, kdy se rozhodujete a tedy jdete investovat do tohoto módního kousku, který se nazývá kožená kabelka.

1. Cena

Dražší nebo levnější. To je jistě otázka, která je nejčastěji položená při výběru kožené kabelky. Častokrát používáme argument, že když si za danou kabelku připlatíme, tak samozřejmě bude její kvalita lepší. V tomto vás bohužel zklamu, protože není tomu vždy tak. Neznamená, že když je cena vyšší, je i vyšší kvalita. Některé značky si nechávají za sebe dost zaplatit a tak platíme za ně vysoké částky, které bohužel nesplňují kvalitu kabelky hodnou její ceně. Proto pokud vám mohu doporučit, tak se ptejte, hledejte a zjišťujte podle recenzí, zda cena odpovídá kvalitě. Ať se nestane to, že zbytečně zaplatíte jen za značku. Někdy opravdu není na škodu si pořídit koženou kabelku bez značky, protože tam víte, že platíte jen za kvalitu, ne ještě za značku. A cenově je to samozřejmě nesrovnatelné.

kozena kabelka

2. Sezóna

Při koupi kožené kabelky nás pronásleduje určitě otázka, zda si pořídit kabelku jen na jednu nebo více sezón? Pokud jdeme na nějakou příležitost a potřebujeme kabelku, kterou v podstatě víme vynosit pouze tehdy a více se k našemu stylu nehodí, tak v tomto případě si zaobstarajme určitě něco trendy, ale levnější. Pokud však kabelku plánujeme nosit téměř denně například do práce, tak určitě v tomto případě sáhněte po kvalitní kožené kabelce, která bude laděna do UNI barev, tedy ji budete moci kombinovat téměř ke každému vašemu kousku ze šatníku.

kožena kabelka emotys

3. Barva

Tato otázka se týká v podstatě vašeho vkusu, od našich potřeb, prostě i od barev, jaké v našem šatníku převládá. My bychom vám určitě doporučovali si pořídit alespoň jednu výrazně barevnou koženou kabelku  i v případě, že patříte k dámám, které upřednostňují hlavně zemité tóny. Totéž platí i v opačném případě, ale s tímto se téměř vůbec nesetkáváme. Už v předešlém bodě jsme nastínili, že pokud potřebujete koženou kabelku na téměř denní nošení, tak určitě volte zemitější barvy. Pokud však převládají ve vašem šatníku jen tmavé barvy, tak určitě není na škodu vyjít párkrát i do práce s nějakou výraznější koženou kabelkou.

kožena kabelka emotys ruzova

4. Rozměr

Velmi důležitá otázka a i dámy se nás často ptají (přesto, že jsou rozměry uvedeny), jak velikostně vypadá konkrétní kožená kabelka na postavě. Je to proto, že si ne vždy umíme představit kolik je 30x20cm a jak to může na nějaké postavě působit, respektive jak to může sedět na rameni. Proto vám vždy rady pomůžeme a váš problém vyřešíme. Rozměr kabelky je proto velmi důležitý, protože se odvíjí od toho, co chceme v dané kabelce nosit a k čemu ji potřebujeme. Je jiné, pokud jdeme někde jen na posezení, kávu nebo do práce. Každý tato příležitost vyžaduje nějaké potřeby a ty si musíme s sebou vzít. Proto někdy je třeba mít velkou jindy menší kabelku a tedy se příliš nezatěžovat. Také ne každá velká kabelka působí dobře při každém outfitu. V tomto případě si položte otázky tohoto typu: co v ní chcete nosit, kde si ji vezmete, nechcete, aby vás příliš zatěžovala? ... Uvidíte, že takto najdete tu správnou koženou kabelku.

kozene kabelky emotys

Milé dámy, máte těžkou hlavu při výběru kožené kabelky?
Rozhodujete se rychle, nebo spíše potřebujete na to čas?
Je důležitá cena při výběru kabelky?
Nachádazajú se ve vašem šatníku spíše sezónní typy kabelek nebo spíše ty, co nosíte více sezón?
Saháte po výraznějších kožená kabelka nebo spíše jednodušších?
Upřednostňujete větší kožené kabelky před menšími?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality