Jak nosit koženou ledvinku

 

Kožená ledvinka je v tomto období velmi populárním módním doplňkem a ten, co ji v šatníku nemá, tak jako kdyby ani nevěděl co móda je. V minulosti byl tento kožený doplněk využíván jako samozřejmost, pak však došlo k jeho úpadku, protože každému přišlo směšné nosit něco takového jako ledvinku. V současnosti je velmi oblíbená nejen pro dámy i pro pány. Oblibu si v ní našli i mnohé celebrity, které se tak na ulicích pyšní koženými ledvinkami mnoha známých značek. Při kožené ledvince bychom mohli vyzvednout je praktičnost a to hlavně v tom, že žena má důležité věci u sebe a nemusí je nosit v rukou. Tyto módní doplňky jsou ideální hlavně na cestování. Jak však tento módní doplněk nosit?

Máme k dispozici několik variant nošení.

Jak 1. je klasické nošení kolem pasu, který je považován za typické pro kožené ledvinky. Není důležité, kde je umístěna - ať vpředu nebo vzadu. Může být i vyš i niž. V tomto opravdu záleží jen na potřebách majitelky a také na tom jaký outfit zvolila. V tomto případě velmi dobře vynikne při oversize kabátě - kterým jsme se věnovali naposledy. Je náhradou opasku, který nám pomůže dotvořit postavu, tak jak potřebujeme.

 

Ledvinka na šedém kabátě.Ledvinka na postavě.


2. nošení je nošení v ruce. Proč ne. Když lze nosit v ruce kabelku, stejným způsobem, tak určitě je možné nosit i koženou ledvinku. Pro někoho může být tento způsob i otravný, ale působí naopak velmi vkusně a a. A co se říká? Pro krásu a módu se ... 😊

 

 

Jak ledvinku můžeme nosit.

 


3. Koženou ledvinku lze nosit i crossbody. Proč ne, je to v současnosti velmi moderní a často tak vídat hvězdy, které ji mají pohozenou jen tak - přes rameno nebo příčně tělem. Je to velmi moderní a praktické nošení, i když asi nic nemá na tradiční nošení přes pás.

 

Nový trend jak můžeme koženou ledvinku nosit.

 

I na našem e-shopu můžete najít luxusní koženou ledvinku značky Wojewodzic, která je velmi precizně propracovaná a do detailů ušitá. Je v černé barvě, tedy je možné ji ladit ke všemu. Pokud byste rádi uvítali na našem e-shopu kožené ledvinky od italských výrobců, velmi rádi si přečteme Vaše podněty.

 

 

Naše kožená ledvinka Wojewodzic.Kožená ledvinka na našem eshopu.

 

Zdroj obrázku: google.cz


heartVaše bloggerka Marikaheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality