Jak nosit koženou kabelku LUANA? (Červená, černá a růžová)

 

V minulém blogu jsme se věnovali kožené kabelce Luana a konkrétně jsme uvažovali, jak ladit jednotlivé barvy této kabelky v barvách korálová, béžová a bílá. Dnes jsem si pro vás přichystala outfity, ve kterých vám chci ukázat, k čemž ladit koženou kabelku Luana, ale v barvách jako černá, růžová a červená. Zmínili jsme, že tato kožená kabelka vypadá možná elegantně, ale velmi sluší i sportovnímu duchu a také velmi dobře vyniká při letním oblečení.

#fashioninsta #shopping

heart

Pojďme na to a uvidíte, že opět je to jednoduchá hra a zjistíte, že tuto koženou kabelku můžete nosit opravdu ke všemu.

heart

1. Růžová kožená kabelka

 

Růžová je velmi krásná a svěží barva. Už u malých miminek je právě tato barva takzvanou rozlišovací barvou pohlaví, tedy holčičkám se povětšinou kupují růžové věci a chlapečkem modré. Také v ní malé holčičky vypadají nejlépe, nejsladší, jednoduše nádherně. Růžová kožená kabelka by měla být proto i v každém šatníku pravé dámy. Nemusí to být syté odstíny, ale postačí i jemné.

 

My máme pro vás tuto kabelku v syté barvě, protože se velmi snadno kombinuje a každý outfit jistým způsobem při ní vynikne. Na prvním outfitu jsme zvolili černé šaty, abyste mohli vidět, že tato kabelka ví tmavou a smutnou černou opravdu zvýraznit. Působí v celém outfitu jako dominanta a tak můžete velmi snadno poukázat na váš kvalitní kožený kousek. Černá barva šatů je velmi oblíbená, protože tvaruje postavu a tak můžete vidět, že právě takovou růžovou kabelkou ji dokážete velmi dobře doladit.

 

kožená kabelka Luana

#ruzova #ruzovakozenakabelka

 

Jako druhý outfit jsem si pro vás připravila letní look, v podobě elegantního topu a modré riflové kraťasy. Je to typický letní outfit, o čemž svědčí i jeho střih. Nezapomněla jsem na akutálne květinové vzory, které jsou momentálně velmi trendy a jak můžete vidět, tak i tato sytá růžová barva velmi pěkně dotvořila jednoduchý a pohodlný outfit. Sice by se mohlo zdát, že elegantní kožená kabelka tam je vložena nuceně, ale ne, není to tak a to proto, že díky její dlouhému ramínku ji můžeme nosit i crossbody. Vezměte si ještě k tomuto outfitu vysoké bílé tenisky a uvidíte, budete se cítit velmi trendy a lidé na vás budou s obdivem dívat.

 

kožená kabelka Emotys a džiny

#dziny #rose #flowerpower

 

Léto reprezentuje slunce a s ním i žlutá barva. Proto jsem na ni nezapomněla teď. Tato kombinace růžové a žluté se vám může zdát odvážná, ale právě takto lze ukázat, že módě rozumíte a víte, že aktuální colorblocing hravě zvládnete. Také ukážete, že kombinace sytých barev vám jde a můžete tak inspirovat dámy, které by se možná této kombinace báli. Dolaďte tento svěží ženský look o moderní a pohodlné espadrily a tak se budete cítit nejen pohodlně ale také velmi trendy.

 

ružová kabelka prava kuže a slunce

#slunce #saty #fashion

 

Tak jako žlutá, tak i bílá je typická barva léta. Je to proto, že při ní dokáže nejlépe ukázat naše opálení, hlavně pokud je krásné dovolenkové. Proto vám chci i ukázat, že kožená kabelka Luana v růžové barvě je přímo stvořená v kombinaci s bílou, kde jemně narušuje je úplnou čistotu a jednoduchost. Právě takovou kombinací kabelka vynikne a vy opět ukážete, jaký kvalitní a krásný kousek vlastníte. Nezapomeňte na slaměný klobouk, s tím budete působit v této kombinaci opravdu luxusně.

 

červená kožená kabelka

#kozenkakabelkaluana #bilesaty

2. Červená kožená kabelka

 

Červená. Je to trendy barva, která prostě bude trendy ještě velmi a velmi dlouho. Je to díky její sytosti, díky tomu, že ke ženám prostě patří. Ženy ji s oblibou nosí, protože reprezentuje dva elementy a to krev a vášeň. Oba tyto prvky jsou základem našeho života a tak červená nikdy nebude nudná a nenošená. Volí ji hlavně ženy, které chtějí ukázat svou zralost a krásu. Samozřejmě jsme na toto nezapomněli ani při výběru nové kolekce a tak jsme zakomponovali červenou mezi krásné kousky kožené kabelky Luana.

 

Červená se kombinuje opravdu snadno. Můžeme ji dát ke přesně rovnykým outfitem, které jsme nahoře ukázali. Bude tam pasovat dokonale. Proto mám pro vás s červenou koženou kabelkou připraven jen jeden letní outfit, možná i v podobném duchu. Tvoří ho letní dlouhé vzdušné šaty s květinovým vzorem a nezapomněla jsem ani na trendy klobouk, který je v létě velmi oblíbený a také nás chrání před silným a nebezpečným sluncem. Velmi oblibujú doplňky, které takto krásně umí přinést kromě trendu i praktický účel.

 

kožená kabelka k bíle barve

#cervenakozenakabelka 

 

3. Černá kožená kabelka

Černá barva. I když působí velmi smutně, je to nejčastěji nošena barva. Je to proto, že dokonale tvaruje postavu a při doplňcích je to jednoduchá a tradiční volba. Černá se může zdát někdy i fádní, ale záleží už jen na nás, jak ji zkombinujeme a k čemu ji začneme nosit. Černá barva působí velmi luxusně a každá žena by měla mít ve svém šatníku nějakou tu černou koženou kabelku.

 

Já jsem si pro vás připravila dva tradiční outfity, ke kterým můžeme kombinovat černou koženou kabelku Luana. V prvním outfitu jsem volila džíny, které tvoří základ věcí v našem šatníku. Černá barva umí při modrých džínách velmi dobře vyznít, proto tuto kabelku určitě noste při džínách. Nezapomeňte opět na květované vzory a volte nějaký tmavší top, případně nějaký vyrýžovat barevný.

 

černá kožená kabelka

#cernakozenakabelka #dziny

 

Druhý outfit představují bílé letní šaty, které si každá majitelka oblíbí. Je to proto, že jsou vzdušné, příjemné a snadné. Chtěla jsem vám ukázat klasickou kombinaci, kterou můžete při černé kožené kabelce Luana použít. Je to klasický ženský look, který můžete doplnit nějakými barevnými a výraznými náušnicema, či lodičkami. Nezapomínejte ani na letní klobouk, který dodá celému outfitu pořádný šmrnc.

 

černá kabelka v kombinaci s bilou

#bilesaty

 

Milé dámy, doufám, že vám moje outfity, ke kterým můžete koženou kabelku kombinovat pomohou při rozhodování, jakou barvu si z letní kolekce vybrat. Nemusí to být právě tato kožená kabelka, ale můžete vidět, k čemu jaké barvy nosi. Nikdy však nezapomínejte, že móda je hravá a ne vždy to, co se líbí nám musí líbit i ostatním. Důležitý je náš osobní pocit a naše pohodlnost.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality