Jak nosit koženou kabelku LUANA? (Bílá, korálová a béžová)

 

Letní sezóna je tady a s ní přichází samozřejmě i nová kolekce kožených kabelek. Na našem e-shopu jsme se snažili vybrat pro vás hlavně takovou kolekci, která je v souladu s letním počasím a takovou, která na první pohled jistě zaujme. Do této kolekce patří samozřejmě i kožené kabelky LUANA, které letními barvami přímo křičí. Nezapomněli jsme při výběru na trendy barvu roku 2019 korálovou, také nás okouzlila růžová barva, nezapomněli jsme ani na jemné barvy jako bílá a béžová a mezi těmito kráskami se nachází také zajímavá fialová barva.

heart

#bag #kozenakabelka

heart

V dnešním blogu bych Vám představila outfity s koženými kabelkami v barvě bílé, korálové a béžové. Chci vám takto usnadnit výběr, protože sama vím, že když vidím kombinaci nějakého kousku, který se mi líbí ke konkrétní věci, vím se snadněji a spokojenější rozhodnout. Je to tak, protože možná si ve svém šatníku najdete podobné kousky a tak se nemusíte bát, že ji nebudete mít k čemu kombinovat.

 

Pojďme tedy na to.

 

kožená kabelka luana emotys

#kozenakabelkaluana

heart

1. Béžová kožená kabelka

 

Béžová barva se častokrát označuje také jako druhá černá. Je to z toho důvodu, protože je ji možné doladit ke každému oblečení, podobně jako černou. Proto jsme nezapomněli ani na tuto barvu a můžete ji najít na naší stránce. Kombinovat béžovou koženou kabelku není vůbec těžké. Hodí se k světlému, tmavému či barveného výraznému oblečení. Je už na vás, zda jste milovnicí jemných nebo tmavých barev. Protože každá z nás by měla mít ve svém šatníku alespoň jedny béžové lodičky, tak v tomto případě velmi snadno dodržíte pravidlo: kabelka a boty.

 

Blogerka @karolinahavlik nosí ke béžové kožené kabelce z našeho e-shopu jemné barvy. Zvýrazňuje tak nejen jemnost kabelky, celého outfitu, ale i své ženské povahy, zejména nyní v období těhotenství. Karolina zná trendy a ví, že květiny neodmyslitelně patří ke letu. Proto volila k této elegantní kožené kabelce vzdušné a letní kytičkované šaty, které mají na sobě výrazné oranžové květy, což podtrhuje to, aby kabelka sama o sobě nepůsobila nudně. V podobném duchu se nese i bunda boty, které tímto způsobem jsou v jednom celku s naší koženou kabelkou.

 

jak nosit koženú kabelku

#jemnebarvy

 

V podobném duchu zvolila i druhý outfit, který také působí velmi jemně a něžně. V tomto kousku sáhla i po tmavších černých vzorovaných letních kalhotách, čímž poukázala na to, že černá barva velmi dobře pasuje k této kabelce. Proto milé dámy se nebojte, protože pokud preferujete tmavší barvy, tato kožená kabelka k ním dokonale zapadne. Dokonale se hodí ik obyčejným džínům a nějaké barevné košili, nejlépe pokud je z nějakého vzdušného materiálu.

 

bezova kozena kabelka emotys

#bezovakozenakabelka #karolinahavlik

 

2. Korálová kožená kabelka

 

K džínám dokonale přistane další kousek z našeho e-shopu a to kožená kabelka Luana v korálové barvě. Korálová barva dokonale vyzní při tmavších a totálně světlých barvách. Proto při této kabelce volte hlavně základní barvy. Pokud jste však mistryně colorblockingu, máte tedy volné ruce ladit ji ik výrazným barevným kombinacím. Je to hlavně proto, aby vám tato kožená kabelka vyzněla a tak na ni upoutáte jednoduše pozornost. Však proč byste neukazaly váš kvalitní a krásný kousek? I když působí v celku elegantně, nebojte se ji kombinovat i do sportovního outfitu. Celý váš look jen podtrhne a tak poukáže na vaši smyslnost doladzovať kvalitní prvky.

 

kožená kabelka koralova emotys

#koralova

 

Tato kabelka je dokonalým kouskem ke šedé barvě. Je to proto, protože při šedé dokáže vyniknout její 100% barevnost a odlišnost od jiných barev. Vsaďte na trend tohoto léta a kombinujte tuto kabelku ke květinovým vzorem. Kvítky a korálová barva doslova spolu randí. Uvidíte, na ulicích budete nepřehlédnutelná. Nebojte se ani toho, že květinový vzor neobsahuje žádnou korálovou barvu. V tomto případě to vůbec není nutné.

 

kvetinove vzory a kozena kabelka

#koralovakozenakabelka #flowerpower

 

3. Bílá kožená kabelka

 

Jeden s krásných kousků, který musí mít každá žena v šatníku je bílá kožená kabelka. Tak jako má každá žena alespoň jednu černou kabelku, tak by měla být i majitelkou její prototypu a to bílé kabelky. V současnosti se za její náhradu pokládá béžová kožená kabelka a my to akceptujeme a souhlasíme, že pokud má žena béžovou, bílá až tak není nutná. No v tomto případě, konkrétně u bílé kabelce Luana musíte mít obě. Tedy i bílou a béžovou. Podlehla tomu i blogerka @karolinahavlik a kromě béžové si koupila v našem e-shopu i bílou koženou kabelku Luana. Byla pro ni prostě neodolatelná. Nás to velmi těší, protože jemná Karolína ji umí tak či tak dokonala kombinovat. Tak jako při béžové barvě, volí k této kabelce jemné barvy oblečení a ani přesto kabelka nezaniká, naopak podtrhuje její jemnost a vzor.

Milé dámy, nemusíte se však bát a kombinujte bílou, podobně jako béžovou ke všem barvám.

 

bíla kožená kabelka

#bilakozenakabelka #jemnazena

 

Jak vidíte, tak kožená kabelka Luana je opravdu velmi pěkný kousek a její barevné variace jsou neodolatelné. Někdy nastane až takový problém, že se neumíte rozhodnout, jakou si vybrat. Inspirujte se tedy Karolínou, která má obě a tak má o problém méně, protože nemusí lamentovat nad tím, zda si vybrala správně. Příště pokračujeme. Těším se na vás.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality