Jak nosit koženou kabelku Jasmina?

Určitě každá žena touží po kabelce, která splní její očekávání do maximálních detailů. Kožená kabelka musí být krásná, praktická a hlavně kvalitní. Žádná z nás se nerada dívá na odřené rohy své oblíbené kabelky, ať utržené ramínko už po pár použitích. Když však do kabelky investujeme, tak se to na ní určitě ukáže nejen kvalitou ale také vzhledově. Protože každá z nás chce, aby nám naše kamarádky pochválili naši kabelku a tajně ji i záviděli 😊.

Kožená luxusní kabelka Jasmina.


Dnes Vám představíme koženou kabelku z Itálie JASMINA, kterou si jistě zamiluje každá z vás na první pohled. Co si můžete na první pohled všimnout je hlavně to, že tato kožená kabelka vám připomíná značkovou kabelku Cloe, která se nese v podobném duchu. Její nadčasový design si oblíbí každá majitelka a bude s ní spokojená několik let.

Jasmina s dokonalým železným kováním.Kožená kabelka se zlatým kováním.

 

Kožená kabelka JASMINA má spoustu zajímavých detailů a jedním z nich jsou i kované kruhy namísto kožených uší. Jsou ve zlaté barvě, což dodávají takto kabelce určitý luxus a nadčasovost. Zajímavým prvkem jsou i zlaté kroužky, které zdobí tuto kabelku i tehdy, když ji nosíte v ruce. Já bych osobně vyzdvihla na kabelce je tvar, protože není klasický hranatý, ale je laděný do jemného půlkruhu. Je vhodná zejména pro nošení drobných věcí, když jdeme někde na posezení s kamarádkami, oslavu, či firemní večírek.

Detaily kožené kabelky Jasmina.

 

Když se podíváme na tuto kabelku, tak nás možná přepadne první otázka, jak tuto kabelku nosit? Kabelka nabízí více možností, jak ji nosit. Některé Vám i ukážeme.

 

Zlaté ouško na kožené kabelce Jasmina.Naše kožená kabelka s outfitem.

 

Určitě, jeden z nejběžnějších typů nošení je nošení na ruce. To znamená, že kabelku si buď pověsíme kovovými oušky na ruku, nebo naopak můžeme ji chytit přímo za uši do ruky. Kožená kabelka se tak díky svým kovovým uším jemně na ruce otáčí. Takový způsob nošení je hlavně pro dámy, které chtějí aby jim kabelka v rukách vynikla a tak nenápadně poukázali na její luxus.

 

Jak nosit koženou kabelku Jasmina.Kožená kabelka s odnímatelným ramínkem.

 

Jelikož kabelka disponuje i odepínatelným koženým ramínkem, tak ji můžeme nosit přes rameno nebo crossbody. Takto máme volnější ruce a kabelka nám tak nepřekáží při běžných činnostech. Kovové uši jsou tak jemně na kabelce položené a mění svou polohu v závislosti na naší činnosti. Takový způsob nošení je hlavně pro dámy, které mají rády pohodlí při nošení a chtějí mít při chůzi volné ruce.
Kabelku můžeme nosit i způsobem, že ji budeme mít volně položenou v ruce, ale tento způsob není moc povedený, protože kabelka je tlustší a tím pádem se nám ne vždy do ruky směstnají nebo nás může takové nošení i dost obtěžovat. Proto vlastně nabízí možnost zavěsit si ji na ruku pomocí kovaných uší.

Kožená kabelka jasmina v hnědé barvě.

 


Věříme, že najdete oblibu při nošení kožené kabelky Jasmina a že budete s tímto kouskem ve svém šatníku velmi spokojeny. Protože tato kabelka splňuje dvě základny věci a to je kvalita a nadčasovost v jednom, takže milé dámy, ať se líbí najdete je u nás na e-shopu www.emotys.cz v černé a hnědé barvě.

 


Vaše blogerka heartMarikaheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality